Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 02/04/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 7th Boys - Liedtke Practice    LW 
5:30p 7:00p  GD 6th Girls - Wandler Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 7th Boys - Carrithers Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 6th Boys - Gordon Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 6th Girls - Moran Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 8th Boys - Gordon Practice    LW 
Bell Middle Wood 4:30p 5:30p  GD 5th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 5th Boys - Ambrose/Murray Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 4th Girls - Melancon Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 6th Boys - Ward / Boles Practice    LW 
Manning School 5:00p 7:00p  GD 5th Boys - Thompson Practice    LW 
7:00p 8:00p  GD 3rd Boys - Adame Practice    LW 
8:00p 9:00p  GD 8th Boys - Melcher Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Girls - Swift Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Zenisek Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 4th Boys - Carver/Doody Practice    JB 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Keyes Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Politte GAME DAKOTA RIDGE HERRON    
6:00p 7:00p  GD 7th Boys - DeForrest GAME PSB 7TH   KD 
7:00p 8:00p  GD 7th Boys - Bobb GAME 5280 7TH SILVER   RR 
8:00p 9:00p  GD 7th Boys - Bobb GAME DAKOTA RIDGE WRIGHT    
 Tue 02/05/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 6th Boys - Ward / Boles Practice    LW 
5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Rooney / Hart Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Politte Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 8th Boys - Ellis Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 7th Boys - Bobb Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 7th Boys - McLaughlin  Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:30p 6:30p  GD 4th Boys - Keyes GAME CHATFIELD DEMPSEY    
7:30p 8:30p  GD 4th Girls - Zenisek GAME DAKOTA RIDGE LUNDY   ML 
Golden High School 7:15p 8:45p  GD 6th Boys - Faile Practice     
7:15p 8:45p  GD 8th Boys - Enriquez Practice    LW 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Elmore Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 5th Girls - Jeppson Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Sherburne Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 6th Boys - McDougal Practice    LW 
7:00p 9:00p  GD 7th Boys - DeForrest Practice    LW 
Maple Grove Elem. 7:00p 8:00p  GD 5th Boys - Kula Practice    JB 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Howe Practice  Time/Location Changed  LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Owens Practice    JB 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Johnson Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Politte GAME AWEST SOUTHERN    
6:00p 7:00p  GD 5th Girls - Garvin GAME BEAR CREEK SISNEROS   SG 
7:00p 8:00p  GD 6th Girls - Moran GAME CBC 6th ELITE    
8:00p 9:00p  GD 5th Boys - Thompson GAME GREEN MOUNTAIN ELLSWORTH    
 Wed 02/06/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 5th Girls - Garvin Practice    LW 
4:30p 5:30p  GD 5th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
5:30p 7:00p  GD 6th Girls - Wandler Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 6th Boys - Gordon Practice  Time changed  LW 
6:30p 7:30p  GD 7th Boys - Carrithers Practice  Time changed  LW 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Ambrose/Murray Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Thompson Practice    LW 
7:00p 8:00p  GD 3rd Boys - Adame Practice    LW 
8:00p 9:00p  GD 8th Boys - Melcher Practice    LW 
Ralston Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Girls - Swift Practice  Added practice  LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Keyes Practice    LW 
 Thu 02/07/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 6:00p  GD 7th Boys - Leimbach Practice  Added practice  LW 
5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Politte Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Politte Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 8th Boys - Ellis Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 7th Boys - Bobb Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 7th Boys - McLaughlin  Practice    LW 
Golden High School 7:15p 8:45p  GD 6th Boys - Faile Practice  GHS closed  LW 
7:15p 8:45p  GD 8th Boys - Enriquez Practice  GHS closed  LW 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Elmore Practice    LW 
7:00p 8:00p  GD 5th Girls - Jeppson Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 7th Boys - Liedtke Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 6th Boys - McDougal Practice    LW 
7:00p 9:00p  GD 7th Boys - DeForrest Practice    LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Melancon Practice    LW 
7:00p 8:00p  GD 5th Boys - Kula Practice    LW 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Sherburne Practice  Time/Location Changed  LW 
 Fri 02/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Denver, Metropolitan State Univ1 6:00p 7:00p  BEAR CREEK SISNEROS GAME GD 5th Girls - Jeppson   GJ 
7:00p 8:00p  BEAR CREEK GARCIA 6 GAME GD 6th Girls - Wandler    
9:00p 10:00p  BEAR CREEK SALAS GREEN GAME GD 5th Boys - Ambrose/Murray   TM 
Denver, Metropolitan State Univ2 6:00p 7:00p  BEAR CREEK MEDINA Game GD 4th Boys - Owens   RO 
Denver, Metropolitan State Univ3 6:00p 7:00p  GREEN MOUNTAIN CORONADO GAME GD 5th Girls - Garvin    
7:00p 8:00p  STANDLEY LAKE PYLE GAME GD 7th Boys - McLaughlin     
8:00p 9:00p  MUSTANGS 6TH BOYS GAME GD 6th Boys - Faile    
LAKEWOOD, Creighton MS 6:00p 7:00p  LAKEWOOD BOCK GAME GD 5th Boys - Elmore    
Lakewood, GC: 2 5:00p 6:00p  AWEST GILBREATH GAME GD 4th Boys - Carver/Doody    
7:00p 8:00p  THUNDER CONOVER GAME GD 8th Boys - Melcher   MC 
8:00p 9:00p  GREEN MOUNTAIN RODENBURG GAME GD 6th Girls - Moran   AM 
Lakewood, GC: 5 9:00p 10:00p  EVERGREEN BAHL 7TH B GAME GD 7th Boys - Carrithers    
Littleton, Dakota Ridge HS Aux 8:00p 9:00p  DAKOTA RIDGE KELLNER GAME GD 5th Boys - Thompson   JK 
Littleton, Falcon Bluffs MS 7:30p 8:30p  CHATFIELD KONECNY GAME GD 5th Boys - Kula   JK 
Littleton, Lilley Gulch Rec Center 8:30p 9:30p  DAKOTA RIDGE HERRON GAME GD 5th Boys - Ziegenfuss   JZ 
 Sat 02/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Denver, Metropolitan State Univ1 11:00a 12:00p  CHATFIELD GAUTHIER Game GD 8th Boys - Melcher   BG 
Denver, Metropolitan State Univ3 3:00p 4:00p  CONIFER PRATT GAME GD 8th Boys - Enriquez   TS 
Denver, Mullen HS Aux 8:00p 9:00p  MULLEN MUSTANG 6TH BLUE GAME GD 6th Boys - Faile   DM 
Golden, Tony Grampsas 10:00a 11:00a  GD 5th Boys - Sherburne GAME GD 5th Boys - Elmore   NS 
11:00a 12:00p  GD 5th Girls - Jeppson GAME GREEN MOUNTAIN CORONADO   GJ 
12:00p 1:00p  GD 6th Boys - Ward / Boles GAME GD 6th Boys - Gordon   JB 
1:00p 2:00p  GD 7th Boys - McLaughlin  GAME GD 7th Boys - Bobb   JB 
2:00p 3:00p  GD 5th Boys - Kula GAME GREEN MOUNTAIN CHRISTENSEN   JK 
3:00p 4:00p  GD 8th Boys - Ellis GAME D'EVELYN VANEK   SV 
4:00p 5:00p  GD 5th Boys - Ziegenfuss GAME BEAR CREEK HEGERLE   BH 
5:00p 6:00p  GD 6th Girls - Wandler GAME GREEN MOUNTAIN BARTA    
Lakewood, CCU Colo.Christian Univ 3:00p 4:00p  CHATFIELD KING GAME GD 7th Boys - Liedtke    
Lakewood, Green Mountain HS Main 2:00p 3:00p  GREEN MOUNTAIN HERRIG GAME GD 7th Boys - DeForrest    
5:00p 6:00p  D'EVELYN ZIEMIAN GAME GD 7th Boys - Liedtke court change only  MZ 
Littleton, Chatfield HS Aux 5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Howe GAME GD 3rd Boys - Adame   HH 
Wheat Ridge, Wheat Ridge HS Aux 5:00p 6:00p  LADY BLACKHAWKS 10U GAME GD 4th Girls - Melancon    
Wheat Ridge, Wheat Ridge HS Main 3:00p 4:00p  CONIFER SCHECK GAME GD 5th Boys - Ambrose/Murray