Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 02/04/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Lee-Mt. Vernon B7-1 Bosley Game Vienna B7-1 Locey   J B 
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> CYA B7-1 Lee Game Burke B7-1 Shouman   TS 
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Turnpike B6-1 Ours Game Reston B6-1 Scott lost Jackson on 1/15  JS 
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Springfield G7-1 Richards Game CYA G7-1 McConnell lost Bryant   PM 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 McNicoll Game Vienna G7-1 Yoder lost Bryant  BM 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Herndon B7-1 Harley Game McLean B7-1 Leggett    
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Fort Belvoir B7-1 Miles Game BRYC B7-1 Donovan     
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Great Falls B7-1 Bylund Game Annandale B7-1 Nickle   TB 
Falls Church, Longfellow ms 5:45p 6:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Vienna G5 -1 Korman Game McLean G5-1 Murrell From 1-13 Use entrance 4 - gym 2 is down hall past gym 1  NK 
6:45p 7:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Fort Hunt G5-1 Loving Game South Loudoun G5-1 childress Use entrance 4 - gym 2 is down hall past gym 1  TC 
7:45p 9:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Gainesville G5-1 Holder Game Reston G5-1 Barr Use entrance 4 - gym 2 is down hall past gym 1  JH 
 Tue 02/05/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Eisenberg Game Fort Hunt G8-1 Prater   RR 
8:00p 9:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Berner Game Vienna G8-1 Joost    
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Manassas Park B7-1 Vick Game South Loudoun B7-1 Taylor   DV 
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Tallent Game Reston B7-1 Lansdowne    
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Gainesville B7-1 Binkowski Game Arlington B7-1 Shelley   EB 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 6:15p 7:30p CS >Girls>Girls 5th grade Division 1> Burke G5-1 Coutinho Game Arlington G5-1 Piacenza From 1-13  RP 
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Burke G8-1 Shimp Game Turnpike G8-1 Komaily   MK 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> McLean G8-1 Megas Game FPYC G8-1 Intermill    
Falls Church, Longfellow ms 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 Cicale Game Lee-Mt. Vernon B8-1 Hoskins From 1-13  JH 
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Reston B8-1 Fuller Game McLean B8-1 J. McLean from 1-29   
 Wed 02/06/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Fort Hunt G7-2 Harris  Game Arlington G7-2 Scarcella    
8:00p 9:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Fort Belvoir G7 -2 Edwards Game Arlington G7-2 Fowler   JF 
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Jones Game Burke G7-2 Davis   PJ 
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Mt. Vernon G7-2 Elling Game SYA G7-2 Jin Her    
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Vienna G7-2 Kourtesis Game South Loudoun G7-2 Ware   NK 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 7:00p 8:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> South Loudoun B7-3 Park Game Fort Belvoir B7-3 Terry 12/22   
8:15p 9:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> CYA G8-1 Costigan Game Springfield G8-1 Wilson   SC 
Falls Church, Longfellow ms 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gainesville B8-2 D'Andrea Game McLean B8-2 Jackson from 1-30  TJ 
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Vienna B8-2 Sullivan Game FPYC B8-2 Williams from 1 -29   
 Thu 02/07/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Springfield B8-1 Johnson Game Vienna B8-1 Marsden lost Bryant   DM 
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Lee District B8 -1 Haywood Game CYA B8-1 Rosenblatt lost Bryant   DM 
Falls Church, Jackson MS Aux 7:30p 8:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Rathinavelu Game Baileys CC G7 -2 Marshall   UR 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Great Falls G7-2 Kerrigan Game Turnpike G7-2 Liedtke    
Falls Church, Jackson MS-Main (C) TBD   >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Vienna B8-2 Sullivan Game Gainesville B8-2 * RJ D'And Gainesville not enough players  CC 
7:00p 8:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Vienna G6-1 Parris Game Arlington G6-1 Abundo   MA 
8:15p 8:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > South County B8-2 Reeves Game Fort Belvoir B8-2 Wimbush 12/22  SB 
 Sat 02/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) TBD   >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Burke B7-3 Smydra Game dropped SYA B7-3 Bennett   CC 
9:00a 10:15a  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Mt. Vernon G6 -2 Garey Game McLean G6 -2 Mendenhall    LM 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B6-3 Staab Game South County B6-3 Matthews From 1-13   
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Fort Belvoir B6-2 Shern Game Jame Lees B6-2 Wilson    
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Falls Church B6-1 Whitaker Game Vienna B6-1 Epps   SW 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Fort Hunt B6-1 Koelsch Game Turnpike B6-1 Ours   JK 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Falls Church B7-3 Sutton Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Simonik lost Annandale    
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> CYA B7-3 Dann Game South Loudoun B7-3 Park lost Annandale    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Burke B8-3 Walsh Game BRYC B8-3 Hymans lost Annandale   JO 
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> SYA B7-2 McGhee Game Vienna B7-2 Desenti From 1-13  CD 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Springfield G6-2 Duckett Game CYA G6-2 McKenzie    
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Vienna G6 -2 Colyar Game BRYC G6 -2 O'Connor    
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Reston G6 -2 Zeberlein Game Great Falls G6 -2 Knight   JZ 
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Turnpike B7-2 Battaglia Game Arlington B7-2 Nettles Arlington was double booked   MB 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Vienna G7-2 Kourtesis Game Fort Hunt G7-2 Harris     
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Rathinavelu Game Mt. Vernon G7-2 Elling    
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Burke G7-2 Davis Game SYA G7-2 Jin Her   AD 
7:00p 8:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> McLean G8-1 Megas Game Springfield G8-1 Wilson From 1-17   
Alexandria, Mount Vernon HS #1 3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > South Loudoun B8-2 Wolin Game South County B8-2 Reeves lost Annandale    
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Burke B8-2 Partonen Game Gainesville B8-2 D'Andrea lost Annandale    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gainesville B8-2 * RJ D'And Game CYA B8-2 Prochazka lost Annandale   JP 
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 Cicale Game CYA B8-1 Rosenblatt from 1/12  RC 
Alexandria, Mount Vernon HS #2 3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Mt. Vernon B5-2 Coleman Game Great Falls B5-2 Brown Gym issues   LC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Lee District B5-1 Diffenbach Game Reston B5-1 Byrnes Gym issues   PD 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Springfield B5-2 Wilson Game Fort Hunt B5-2 Forti Gym issues    
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Vienna B5 -1 Choi Game McLean B5-1 Jackson From 1-13  RF 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#1(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G8-2 Ebron Game Burke G8-2 Gellad   JE 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> McLean G8-2 McNicoll Game Vienna G8-2 Trotter    
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Belvoir G8-2 Barfield Game Annandale G8-2 Sawi     
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South County B8-1 Lynam Game Great Falls B8-1 Bowman from 1/12   
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#2(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Reston G8-2 Seneca Game South Loudoun G8-2 Howell   RH 
4:30p 5:45p CS >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Tallent Game Lee-Mt. Vernon B7-1 Bosley   
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> BRYC B7-1 Donovan  Game McLean B7-1 Leggett    
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Reston B8-1 Fuller Game Lee District B8 -1 Haywood from 1/12   
Annandale, Annandale HS-#1 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
Annandale, Annandale HS-#2 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Fowler Game Arlington G7-2 Scarcella    
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Arlington B7-1 Shelley Game Annandale B7-1 Nickle   JK 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Arlington B6-2 Remedios Game Vienna B6-2 Burger    
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Arlington B5-3 Filides Game Gainesville B5-3 Ly   HL 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> BRYC B7-3 Kucharski Game Arlington B7-3 Farrell lost Annandale    
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> CYA B6-1 Cubbage Game Arlington B6-1 Maher    
Clifton, Liberty MS-#1(N) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Gainesville B6-1 Weinschenk Game SYA B6-1 Morin   SM 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> South Loudoun G6 -2 Lisack Game Gainesville G6-2 Naples    
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> SYA G6-2 Thanos Game Burke G6 2 Wyant    
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 childress Game Reston G5-1 Barr   TC 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> SYA B6-3 Drakopoulos Game McLean B6-3 Nance From 1-13  SN 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Gainesville G5-2 Furlong Game CYA G5-2 Thompson   SF 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> McLean G5-2 Edwards Game SYA G5-2 Moore    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> BRYC B5-1 Gonzalez Game CYA B5-1 Katsakos From 1-13   
Clifton, Liberty MS-#2 (N) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Burke G5-1 Coutinho Game CYA G5-1 Kang   MK 
10:15a 11:30a CS >Girls>Girls 5th grade Division 1> Arlington G5-1 Piacenza Game Fort Hunt G5-1 Loving   RP 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Jame Lees B5-1 Wade Game South Loudoun B5-1 kahn    
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Burke B5-1 Rapoza Game Arlington B5-1 Lowen   KR 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> South Loudoun B5-2 choi Game Gainesville B5-2 Burkhart   DC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South Loudoun B5-3 frazitta Game South County B5-3 Johnson   DJ 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Burke B5-3 Mitchell Game FPYC B5-3 Malesky   JM 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Burke B5-1 Buttrey Game CYA B5-1 Jones From 1-13  PJ 
Falls Church, Baileys Comm Ctr 12:00p 12:45p  TBD no use    CC 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Baileys G8-2 Hudson Game Arlington G8-2 O'Reilly    
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Baileys CC B8-3 Lewis Game Herndon B8-3 Green  DG 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Baileys CC G7 -2 Marshall Game Turnpike G7-2 Liedtke    LL 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Baileys B6-3 Bryant  Game Springfield B6-3 Bhatnagar    
Falls Church, Jackson MS Aux 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> BRYC G5- Husemann Game Baileys G5-2 Marshall    
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 3> CYA B5-3 Rice Game Turnpike B5-3 Ours   QR 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> FPYC G5-2 Lester Game Annandale G5-2 Gorman    
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Great Falls G5-2 Exley Game CYA G5-2 Murphy    
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> SYA B5-3 Parker Game Hurricanes B5-3 Richards    
3:15p 4:30p CS >Boys>Boys 5th grade Division 3> Springfield B5-3 Morrison Game Reston B5-3 Legler   BL 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G5-2 Henderson Game Vienna G5 -2 Konstas    
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Vienna G6-1 Parris Game McLean G6-1 Crittenberger From 1-13  JC 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 Samson Game McLean G5-1 Murrell   DM 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Burke G5-1 Seigle Game Vienna G5 -1 Korman   NK 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> McLean B6-1 Carey Game South Loudoun B6-1 stemberger   GS 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> South Loudoun G6-2 Bielecki Game Falls Church G6 -2 Madison   CM 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Hurricanes B6-2 Fitzmaurice Game Lee District B6-2 Troy from 1/12   
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> McLean B5-2 Broad Game Great Falls B5-2 Whelan    
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Falls Church B5-2 Kusic Game SYA B5-2 Hill    
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Fort Hunt G6-1 Heiner Game CYA G6 -1 Mawloud From 1-13   
7:00p 8:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Great Falls G6 -1 Bond Game Arlington G6-1 Abundo From 1-13  MA 
Fort Belvoir, Fort Belvoir, Specker-#1 2:15p 3:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Fort Belvoir G5-2 Christian Game Arlington G5-2 Hurst    
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Arlington B5-2 Sadaka Game Fort Belvoir B5-2 Taylor   CT 
4:45p 6:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Fort Belvoir G7 -2 Edwards Game Great Falls G7-2 Kerrigan   
Fort Belvoir, Fort Belvoir, Specker-#2 2:15p 3:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Fort Belvoir B7-1 Miles Game South County B7-1 Jackson lost Annandale    
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Burke B7-1 Shouman Game Vienna B7-1 Locey lost Annandale   TS 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Hadley Game Fort Belvoir B8-2 Wimbush Gym issues   SB 
Manassas Park 20111, Manassas Park CC - #1 3:00p 4:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Herndon B7-1 Harley Game Manassas Park B7-1 Vick lost Annandale   DV 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> SYA B8-1 Resquin Game Arlington B8-1 Jones From 1-13  LR 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Manassas Park B5-2 Gaskins Game Herndon B5-2 Jones   IJS 
South Riding, Freedom HS-#2 4:00p 4:15p  TBD Game  Have gym 2 Feb 9  CC 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> South Loudoun B7-1 Taylor Game Great Falls B7-1 Bylund from 1/19  TB 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Cook Game FPYC B7-2 Ragan from 1/19  EC 
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> South Loudoun G7-1 Clark Game Burke G7-1 Magliocchetti From 1-13   
South Riding, Freedom HS-Main 4:00p 5:15p  TBD no use  no use Feb 9  CC 
Vienna, James Madison HS-Main(N) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Vienna B8-2 Sullivan Game Lee District B8-2 McMinn     
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > SYA B8-2 Charneco Game McLean B8-2 Jackson   DC 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Burke B8-2 Seay Game Fort Hunt B8-2 Meares   SM 
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Vienna B8-1 Marsden Game Mt. Vernon B8-1 Brown From 1-13  DM 
 Sun 02/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aldie, Mercer MS Main (N) 12:15p 1:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> McLean G8-2 McNicoll Game South Loudoun G8-2 Banks   BM 
1:30p 2:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G8-2 Ebron Game South Loudoun G8-2 Howell   RH 
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Jones Game South Loudoun G7-2 Ware   PJ 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> South Loudoun B5-2 choi Game Great Falls B5-2 Whelan   DC 
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> South Loudoun B5-1 kahn Game CYA B5-1 Katsakos    
Alexandria, Bryant Center (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> BRYC B6-2 Aquil Game Springfield B6-2 Arguedas    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Annandale B6-2 Nelson Game Alexandria B6-2 Thomas   DN 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> CYA B6-3 Wheeler Game South County B6-3 Matthews    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Great Falls B6-3 Willson Game Lee-Mt. Vernon B6-3 Staab    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> BRYC B5-1 Gonzalez Game Vienna B5-1 Stolburg    
Alexandria, Edison HS - Aux 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Fort Hunt G6-1 Heiner Game Great Falls G6 -1 Bond    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Fort Hunt B7-2 Forti Game CYA B7-2 Smith    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Reston G5-1 Barr Game Fort Hunt G5-1 Loving   PB 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Springfield G5-2 Burdette Game FPYC G5-2 Lester    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Mt. Vernon B5-2 Coleman Game Herndon B5-2 Jones    
Alexandria, Edison HS - Main 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> FPYC G7-1 Lester Game Vienna G7-1 Yoder    
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Gainesville G7-1 Gilliam Game SYA G7-1 Heslep    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 McNicoll Game South Loudoun G7-1 Clark   BM 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> CYA G7-1 McConnell Game Burke G7-1 Magliocchetti   PM 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Arlington G5-1 Piacenza Game Vienna G5 -1 Korman   NK 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Annandale B5-1 Martin Game Burke B5-1 Rapoza   KR 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Vienna B5 -1 Choi Game CYA B5-1 Jones   PJ 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> FPYC B6-3 Varner Game McLean B6-3 Nance   LV 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Falls Church B5-2 Kusic Game Fort Hunt B5-2 Forti    
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Murphy Game Baileys G5-2 Marshall    
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> SYA G5-2 Moore Game Fort Belvoir G5-2 Christian    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> CYA B7-3 Dann Game Arlington B7-3 Farrell    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Falls Church B6-1 Whitaker Game CYA B6-1 Cubbage    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Reston B6-1 Scott Game SYA B6-1 Morin   JS 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Fort Hunt B6-1 Koelsch Game Arlington B6-1 Maher   DM 
Alexandria, Mount Vernon HS #1 12:00p 12:45p  TBD no use  Do not enter gym until 12:30pm!  CC 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Belvoir B8-2 Wimbush Game CYA B8-2 Prochazka   JP 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Lee District B8-2 McMinn  Game CYA B8-2 Hadley    
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 Cicale Game Arlington B8-1 Jones   RC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Great Falls B7-1 Bylund Game South County B7-1 Jackson  TB 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Burke B7-3 Smydra Game BRYC B7-3 Kucharski   MS 
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Berner Game CYA G8-1 Costigan   SC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Springfield G8-1 Wilson Game Arlington G8-1 Eisenberg    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Vienna G8-1 Joost Game Fort Hunt G8-1 Prater   TJ 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Annandale B8-1 Nelson Game CYA B8-1 Rosenblatt   DN 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South County B7-2 Young Game Turnpike B7-2 Battaglia   MB 
Annandale, Annandale HS-#2 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Reston B5-1 Byrnes Game Jame Lees B5-1 Wade    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Herndon B8-3 Green Game SYA B8-3 Mawloud   DG 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> BRYC B8-3 Hymans Game Baileys CC B8-3 Lewis   GH 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Lucio Game Springfield B8-3 Pearson   IG 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G5-2 Henderson Game Great Falls G5-2 Exley   FE 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Arlington G6-2 Broyles Game Burke G6 2 Wyant   RW 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Burke G6-1 Seay Game Arlington G6-1 Abundo   MA 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Arlington B6-3 Urbanski Game Alexandria B6-3 Matthews   BM 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Arlington B5-1 Lowen Game Burke B5-1 Buttrey   ML 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Arlington B5-2 Sadaka Game Gainesville B5-2 Burkhart   JB 
Bristow, Marsteller MS 1:45p 3:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Springfield G6-2 Duckett Game Gainesville G6-2 Naples lost Battlefield    
3:00p 4:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Gainesville B6-2 Walker Game Great Falls B6-2 Nickels lost Battlefield    
4:15p 5:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Springfield G5-1 Goodman Game Gainesville G5-1 Holder lost Battlefield   JH 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South County B5-3 Johnson Game Gainesville B5-3 Ly lost Battlefield   HL 
Chantilly, Lunsford Middle (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > South Loudoun B8-2 Wolin Game Vienna B8-2 Sullivan    
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> CYA B7-1 Lee Game South Loudoun B7-1 Taylor   DL 
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Cook Game SYA B7-2 McGhee   EC 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Fort Belvoir B7-3 Terry Game South Loudoun B7-3 Park    
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Burke B6-2 Sturtevant Game South Loudoun B6-2 ackley   JA 
Chantilly, Westfield HS-#1 (N) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> South Loudoun G6-2 Bielecki Game Great Falls G6 -2 Knight   BK 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> SYA G6-2 Thanos Game Falls Church G6 -2 Madison   CM 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> South Loudoun G6 -2 Lisack Game McLean G6 -2 Mendenhall    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Reston G6 -2 Zeberlein Game Mt. Vernon G6 -2 Garey    
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Vienna G6 -2 Colyar Game CYA G6-2 McKenzie   KC 
6:15p 7:30p CS >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Thompson Game Arlington G5-2 Hurst    
Chantilly, Westfield HS-#2 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Arlington B5-3 Filides Game Turnpike B5-3 Ours From 1-13  AF 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> CYA B6-2 Utterback Game Lee District B6-2 Troy    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Burke B6-3 Brandow Game South Loudoun B6-3 Cook   EC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> SYA B6-3 Drakopoulos Game Herndon B6-3 Passmore   JP 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> SYA B5-3 Parker Game Burke B5-3 Mitchell From 1-13  JM 
6:15p 7:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Vienna G5 -2 Konstas Game BRYC G5- Husemann    
Fairfax, Lanier Middle School  11:00a 11:30a  TBD no use    CC 
11:45a 1:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Hunt B8-2 Meares Game FPYC B8-2 Williams   SM 
1:00p 2:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Turnpike G8-1 Komaily Game FPYC G8-1 Intermill    
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> FPYC B7-2 Ragan Game Arlington B7-2 Nettles    
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Vienna G6-1 Parris Game FPYC G6-1 Komaily   GP 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Gainesville B7-2 Madigan Game FPYC B7-2 Ragan From 1-13   
Falls Church, Jackson MS Aux 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 childress Game CYA G5-1 Kang   TC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 Samson Game Burke G5-1 Seigle    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Fort Belvoir B5-2 Taylor Game SYA B5-2 Hill    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Springfield B5-2 Wilson Game Great Falls B5-2 Brown   MB 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
Gainesville, Gainesvill Middle School 1:45p 3:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Gainesville B7-1 Binkowski Game Reston B7-1 Lansdowne lost Battlefield    
3:00p 4:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Vienna B8-1 Marsden Game Gainesville B8-1 Gresham lost Battlefield   DM 
4:15p 5:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Gainesville G8-2 Shaw Game SYA G8-2 Wells lost Battlefield    
Lorton, South County MS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> SYA B8-1 Resquin Game Great Falls B8-1 Bowman   LR 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Springfield B8-1 Johnson Game Lee District B8 -1 Haywood    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South County B8-1 Lynam Game Lee-Mt. Vernon B8-1 Hoskins   JH 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Reston B8-1 Fuller Game Mt. Vernon B8-1 Brown    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > South County B8-2 Reeves Game Burke B8-2 Partonen   JP 
Manassas, Stonewall MS 11:45a 1:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Hurricanes B7-3 Chipps Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Simonik    
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Gainesville B6-2 Gresham Game Hurricanes B6-2 Fitzmaurice   AG 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South Loudoun B5-3 frazitta Game Hurricanes B5-3 Richards    
Manassas Park 20111, Manassas Park CC - #1 2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Tallent Game Manassas Park B7-1 Vick From 1-13  DV 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> McLean B5-2 Broad Game Manassas Park B5-2 Gaskins    
McLean, McLean HS-Aux (N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC 
4:15p 5:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> CYA G6 -1 Mawloud Game McLean G6-1 Crittenberger    
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> McLean B6-1 Carey Game Turnpike B6-1 Ours   KC 
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 Johnson Game Springfield G7-1 Richards   SR 
McLean, McLean HS-Main(N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 J. McLean Game Falls Church B8-1 Trundle   JM 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > McLean B8-2 Jackson Game Burke B8-2 Seay   TJ 
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> McLean G8-1 Megas Game Burke G8-1 Shimp   ES