Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 01/28/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 7th Boys - Liedtke Practice    LW 
5:30p 7:00p  GD 6th Girls - Wandler Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 7th Boys - Carrithers Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 6th Boys - Gordon Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 6th Girls - Moran Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 8th Boys - Gordon Practice    LW 
Bell Middle Wood 5:30p 6:30p  GD 5th Boys - Ambrose/Murray Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 4th Girls - Melancon Practice    LW 
Manning School 5:00p 7:00p  GD 5th Boys - Thompson Practice    LW 
7:00p 8:00p  GD 3rd Boys - Adame Practice    LW 
8:00p 9:00p  GD 8th Boys - Melcher Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Girls - Swift Practice  Cancelled due to facility closure.  LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Zenisek Practice  Cancelled due to facility closure.  LW 
7:00p 8:00p  GD 4th Boys - Carver/Doody Practice  Cancelled due to facility closure.  LW 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Keyes Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Ziegenfuss GAME JUST PLAY SNYDER   ZS 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Kula Game JUST PLAY SNYDER   AD 
7:00p 8:00p  GD 6th Boys - Ward / Boles GAME CHATFIELD RUSSELL    
8:00p 9:00p  GD 6th Boys - Faile GAME MULLEN MUSTANG 6TH GOLD    
 Tue 01/29/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 6th Boys - Ward / Boles Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Politte Practice  Replaced practice due to schedule change  LW 
5:30p 7:00p  GD 6th Girls - Wandler Practice  Added practice  LW 
6:30p 7:30p  GD 8th Boys - Ellis Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 7th Boys - Bobb Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 7th Boys - McLaughlin  Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:30p 6:30p  GD 4th Boys - Johnson GAME GD 4th Boys - Carver/Doody   TC 
6:30p 7:30p  GD 3rd Boys - Rooney / Hart GAME BEAR CREEK GARCIA 3   BR 
7:30p 8:30p  GD 4th Girls - Zenisek GAME GREEN MOUNTAIN YARNELL G    
Golden High School 7:15p 8:45p  GD 7th Boys - Leimbach Practice    LW 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Elmore Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 5th Girls - Jeppson Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Sherburne Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 6th Boys - McDougal Practice    LW 
7:00p 9:00p  GD 7th Boys - DeForrest Practice    LW 
Maple Grove Elem. 7:00p 8:00p  GD 5th Boys - Kula Practice    JB 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Howe Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Owens Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 6:00p 7:00p  GD 6th Girls - Moran GAME CHATFIELD AMADOR    
7:00p 8:00p  GD 8th Boys - Enriquez Game CHATFIELD GAUTHIER   BG 
8:00p 9:00p  GD 5th Boys - Politte GAME GD 5th Boys - Ziegenfuss   JZ 
Lakewood, GC: 6 5:00p 6:00p  CHATFIELD BURNS Game GD 4th Girls - Melancon   MB 
 Wed 01/30/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 5th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 6th Boys - Gordon Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 8th Boys - Gordon Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Adame GAME DAKOTA RIDGE SNYDER 3   WS 
6:30p 7:30p  GD 4th Boys - Owens GAME LAKEWOOD KALLANDER    MK 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Ambrose/Murray Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Thompson Practice    LW 
8:00p 9:00p  GD 8th Boys - Melcher Practice    LW 
Mitchell Elementary 6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Zenisek Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 4th Boys - Carver/Doody Practice    JB 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Keyes Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 6:15p 7:15p  GD 5th Boys - Elmore GAME CONIFER SCHECK    
7:15p 8:15p  GD 7th Boys - Carrithers GAME BEAR CREEK MARTI   AM 
8:15p 9:15p  GD 6th Girls - Wandler GAME GD 6th Girls - Moran    
Lakewood, GC: 5 7:30p 8:30p  GD 3rd Boys - Howe GAME GD 3rd Boys - Rooney / Hart   BR 
Littleton, DRHS Main Gym - East 7:30p 8:30p  DAKOTA RIDGE GALLEGOS GAME GD 5th Girls - Garvin   SG 
 Thu 01/31/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 5th Boys - Sherburne Practice    LW 
5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Rooney / Hart Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Politte Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Politte Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 8th Boys - Ellis Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 7th Boys - Bobb Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 7th Boys - McLaughlin  Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:30p 6:30p  GD 3rd Girls - Swift GAME JUST PLAY GARRIDO   GG 
6:30p 7:30p  GD 3rd Boys - Adame GAME D'EVELYN FEDORCZYK   JF 
7:30p 8:30p  GD 4th Boys - Johnson GAME AWEST GILBREATH   MG 
Golden High School 7:15p 8:45p  GD 6th Boys - Faile Practice    LW 
7:15p 8:45p  GD 8th Boys - Enriquez Practice    LW 
7:15p 8:45p  GD 7th Boys - Leimbach Practice    LW 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Elmore Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 5th Girls - Jeppson Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 7th Boys - Liedtke Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 6th Boys - McDougal Practice    LW 
7:00p 9:00p  GD 7th Boys - DeForrest Practice    LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Melancon Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 5th Boys - Kula Practice    JB 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Howe Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Owens Practice    JB 
 Fri 02/01/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Denver, Metropolitan State Univ1 7:00p 8:00p  PSB 5TH BLACK GAME GD 5th Boys - Thompson   BT 
Denver, Metropolitan State Univ2 7:00p 8:00p  RALSTON VALLEY LAWMANN GAME GD 6th Boys - Faile    
8:00p 9:00p  WHEATRIDGE WEBB GAME GD 6th Boys - Ward / Boles    
Lakewood, GC: 1 7:00p 8:00p  D'EVELYN PROPP GAME GD 8th Boys - Enriquez    
Lakewood, GC: 3 5:00p 6:00p  JUST PLAY GARRIDO GAME GD 3rd Girls - Swift    
Lakewood, GC: 4 5:00p 6:00p  LAKEWOOD BOCK GAME GD 5th Boys - Sherburne   DB 
8:00p 9:00p  D'EVELYN VANEK GAME GD 8th Boys - Ellis   SV 
9:00p 10:00p  JEFFERSON ACADEMY NEELY GAME GD 6th Boys - McDougal    
Lakewood, GC: 6 5:00p 6:00p  JUST PLAY TEMPLE GAME GD 4th Boys - Keyes    
Littleton, Lilley Gulch Rec Center 8:30p 9:30p  DAKOTA RIDGE ESOLEN 7 GAME GD 7th Boys - Leimbach    
 Sat 02/02/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Denver, Metropolitan State Univ1 11:00a 12:00p  CHATFIELD MANN Game GD 7th Boys - Carrithers   KM 
Denver, Metropolitan State Univ3 11:00a 12:00p  CHATFIELD KEMMER Game GD 8th Boys - Ellis   NK 
Denver, Mullen HS Aux 3:00p 4:00p  MULLEN MUSTANG 4TH BLUE Game GD 4th Boys - Owens   RO 
Denver, Mullen HS Main 1 7:00p 8:00p  MULLEN MUSTANG 5TH GOLD GAME GD 5th Boys - Kula    
Golden, Tony Grampsas 10:00a 11:00a  GD 6th Boys - McDougal GAME GD 6th Boys - Ward / Boles    
11:00a 12:00p  GD 5th Boys - Ambrose/Murray GAME LAKEWOOD BOCK   TM 
12:00p 1:00p  GD 8th Boys - Melcher GAME BEAR CREEK SILVA   SS 
1:00p 2:00p  GD 7th Boys - Liedtke GAME BEAR CREEK NUANES   BN 
2:00p 3:00p  GD 5th Boys - Thompson GAME AND 1 SCHATTINGER   CS 
3:00p 4:00p  GD 7th Boys - McLaughlin  GAME GREEN MOUNTAIN HERRIG    
4:00p 5:00p  GD 7th Boys - Bobb GAME GD 7th Boys - DeForrest   KD 
5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Ziegenfuss GAME DAKOTA RIDGE ESOLEN 5   JZ 
Lakewood, Alameda HS Aux 1:30p 2:30p  WHEATRIDGE HURRICANES GAME GD 3rd Boys - Politte   HP 
Lakewood, Alameda HS Main 1:30p 2:30p  CHATFIELD ARCK Game GD 8th Boys - Gordon   FA 
Lakewood, CCU Colo.Christian Univ 7:00p 8:00p  CHATFIELD HARPSTREITH GAME GD 6th Boys - Faile