Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 02/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 7th Boys - Liedtke Practice    LW 
5:30p 7:00p  GD 6th Girls - Wandler Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 6th Boys - Gordon Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 6th Girls - Moran Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 8th Boys - Gordon Practice    LW 
Bell Middle Wood 4:30p 5:30p  GD 5th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 5th Boys - Ambrose/Murray Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 4th Girls - Melancon Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 6th Boys - Ward / Boles Practice    LW 
Golden High School 7:15p 8:45p  GD 6th Boys - Faile Practice  Added practice  LW 
Manning School 5:00p 7:00p  GD 5th Boys - Thompson Practice    LW 
7:00p 8:00p  GD 3rd Boys - Adame Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Girls - Swift Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Zenisek Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 4th Boys - Carver/Doody Practice    JB 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Keyes Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  GD 8th Boys - Melcher GAME CONIFER PRATT   TS 
6:00p 7:00p  GD 7th Boys - Bobb GAME GREEN MOUNTAIN HERRIG    
7:00p 8:00p  GD 7th Boys - Carrithers GAME CHATFIELD KING   JP 
8:00p 9:00p  GD 8th Boys - Enriquez GAME DAKOTA RIDGE OVERLIE-RODRIGUEZ    
Littleton, Dakota Ridge HS Aux 5:00p 6:00p  DAKOTA RIDGE LOOMIS GAME GD 5th Girls - Garvin   SG 
 Tue 02/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Rooney / Hart Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Politte Practice  Replaced practice due to schedule change  LW 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Politte Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 8th Boys - Ellis Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 7th Boys - Bobb Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 7th Boys - McLaughlin  Practice    LW 
Golden, Bell MS 6:30p 7:30p  GD 4th Boys - Carver/Doody GAME RALSTON VALLEY KEMP   AK 
7:30p 8:30p  GD 4th Boys - Owens Game DAKOTA RIDGE KISSINGER 4   RO 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Elmore Practice    JB 
Manning School 6:00p 7:00p  GD 6th Boys - McDougal Practice    LW 
7:00p 9:00p  GD 7th Boys - DeForrest Practice    LW 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Johnson Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  GD 7th Boys - Leimbach GAME RALSTON VALLEY NICHOLS    
6:00p 7:00p  GD 5th Girls - Garvin GAME GD 5th Girls - Jeppson    
7:00p 8:00p  GD 5th Boys - Ambrose/Murray GAME GD 5th Boys - Sherburne   NS 
8:00p 9:00p  GD 5th Boys - Kula GAME CONIFER GILLOTH    
Lakewood, GC: 5 5:00p 6:00p  EVERGREEN BAHL 6B GAME GD 6th Boys - Ward / Boles    
Lakewood, GC: 6 5:00p 6:00p  D'EVELYN VANEK GAME GD 8th Boys - Gordon    
8:00p 9:00p  GREEN MOUNTAIN BARTA GAME GD 6th Girls - Moran    
 Wed 02/13/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Golden High School 7:15p 8:45p  GD 8th Boys - Enriquez Practice  Added practice  LW 
7:15p 8:45p  GD 6th Girls - Wandler Practice  added practice  LW 
Golden, Golden HS Aux 7:30p 8:30p  JUST PLAY SNYDER GAME GD 5th Boys - Politte   JP 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Ambrose/Murray Practice    LW 
7:00p 8:00p  GD 3rd Boys - Adame Practice    LW 
8:00p 9:00p  GD 8th Boys - Melcher Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Howe Practice  Date changed  LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Zenisek Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 4th Boys - Carver/Doody Practice    JB 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Keyes Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 6:15p 7:15p  GD 7th Boys - DeForrest GAME GD 7th Boys - McLaughlin    KD 
7:15p 8:15p  GD 6th Boys - Gordon GAME GD 6th Boys - McDougal    
8:15p 9:15p  GD 6th Boys - Faile GAME RALSTON VALLEY LAWMANN    
Lakewood, GC: 5 7:30p 8:30p  PSB 5th GOLD GAME GD 5th Boys - Thompson   RS 
 Thu 02/14/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 5th Boys - Sherburne Practice    LW 
5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Rooney / Hart Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Politte Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Politte Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 8th Boys - Ellis Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 7th Boys - Bobb Practice    LW 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Elmore Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 5th Girls - Jeppson Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 7th Boys - Liedtke Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 6th Boys - McDougal Practice    LW 
7:00p 9:00p  GD 7th Boys - DeForrest Practice    LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Melancon Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 5th Boys - Kula Practice    JB 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Howe Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Owens Practice    JB 
Ralston Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Girls - Swift Practice    JB 
6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Johnson Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 6:15p 7:15p  GD 3rd Girls - Swift GAME CHATFIELD MOOREG 2/7 reschedule  SM 
7:15p 8:15p  GD 4th Boys - Johnson GAME NET SNAPPERS 2/7 reschedule  JP 
7:15p 8:15p  GD 7th Boys - Liedtke GAME CHATFIELD MANN the 7:15 game slot opened up  KM 
Littleton, Dakota Ridge HS Aux 6:30p 7:30p  DAKOTA RIDGE WRIGHT GAME GD 7th Boys - McLaughlin    SM 
 Fri 02/15/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Lakewood, GC: 1 6:00p 7:00p  D'EVELYN NAGY GAME GD 4th Girls - Melancon    
Lakewood, GC: 2 8:00p 9:00p  CONIFER SCHECK GAME GD 5th Boys - Elmore    
Lakewood, GC: 3 6:00p 7:00p  GD 3rd Boys - Politte GAME BEAR CREEK GARCIA 3    
Lakewood, GC: 5 5:00p 6:00p  D'EVELYN FEDORCZYK GAME GD 3rd Boys - Adame   JF 
6:00p 7:00p  GREEN MOUNTAIN YARNELL G GAME GD 4th Girls - Zenisek    
8:00p 9:00p  GREEN MOUNTAIN RODENBURG GAME GD 6th Girls - Wandler    
Lakewood, GC: 6 9:00p 10:00p  LAKEWOOD PEREZ GAME GD 8th Boys - Enriquez    
Littleton, Dakota Ridge HS Aux 5:00p 6:00p  DAKOTA RIDGE GOPLIN GAME GD 6th Boys - Ward / Boles    
 Sat 02/16/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Golden, Tony Grampsas 10:00a 11:00a  GD 4th Girls - Zenisek GAME EVERGREEN MAHNKEN   RM 
11:15a 12:15p  GD 3rd Boys - Rooney / Hart GAME DAKOTA RIDGE CUMMINGS 2/7 reschedule  BR 
12:15p 1:15p  GD 4th Boys - Carver/Doody Game DAKOTA RIDGE CLOUSE 4 Games started late  JP 
1:15p 2:15p  GD 8th Boys - Gordon GAME CHATFIELD KEMMER    
2:15p 3:15p  GD 6th Girls - Moran GAME PSB 6TH   JP 
Lakewood, Denver Christian Aux 11:00a 12:00p  BEAR CREEK BEZJAK GAME GD 4th Boys - Keyes   BB 
2:00p 3:00p  BEAR CREEK MARTI GAME GD 7th Boys - Liedtke   AM 
5:00p 6:00p  BEAR CREEK RODRIGUEZ GAME GD 6th Boys - Gordon   CR 
Littleton, Dakota Ridge HS East 8:00a 9:00a  DAKOTA RIDGE CUMMINGS GAME GD 3rd Boys - Adame   NC 
9:00a 10:00a  DAKOTA RIDGE SNYDER 3 GAME GD 3rd Boys - Politte Golden doesn�t have enough players. They forfeit   WS 
Littleton, Dakota Ridge HS West 8:00a 9:00a  DAKOTA RIDGE ESHER GAME GD 4th Boys - Keyes   JP 
9:00a 10:00a  DAKOTA RIDGE CLOUSE 4 GAME GD 4th Boys - Johnson