Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Wed 12/04/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH/St Catharine-Pelham 7:45p 9:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B1 Div> OLPH St. Cath-Pelham 7GB1 Game OLO Sorrows-WP 7GB1 Was 11/17  TM 
 Fri 12/06/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. Joseph-Bronxville 7:00p 8:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Joseph-Brnxvl White 7A Game Holy Name-Croton 7A   DH 
8:15p 9:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> St. Joseph-Brnxvl White 8B1 Game IC-Tuckahoe White 8B1   DH 
Croton-On-Hudson, HNCrotPierreVanCortlandt 7:00p 8:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Croton 7GCO2 Game St. John-Mahopac 7GCO2   KW 
8:15p 9:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Croton Blue 7CO3 Game St. John-Mahopac Blue 7CO3   PD 
Holy Name-Valhalla 7:00p 8:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> Holy Name-Valhalla White 8GB Game Holy Name-Croton 8GB   DM 
8:15p 9:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Blue 8CO2 Game Transfiguration 8CO2    
 Sat 12/07/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 1:00p 2:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH-Ardsley 8GCO2 Game St. John and Mary-Chap CN 8GCO2   TM 
2:15p 3:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> OLPH-Ardsley Blue 3A3 Game Transfiguration 3A3    
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> OLPH-Ardsley 6GA Game St. John-Mahopac 6GA    
4:45p 6:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH-Ardsley White CN 7CO2 Game St. JohnandPaul-Lrch White 7CO2    
St. Patrick-Armonk 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. Patrick-Armonk White 3A2 Game St. Gregory-Harrison 3A2   EB 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Black 4CO2 Game Transfiguration 4CO2 was 12:45p  RS 
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Patrick-Armonk White 4CO1 Game St. Joseph-Brnxvl White 4CO1   DH 
12:45p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Patrick-Armonk Green 3A3 Game Ann Seton-Shrub Oak Blue 3A3 was 10:15a  KM 
2:00p 3:15p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. Patrick-Armonk 910G Game Holy Family-New Roc Blue 910G   JV 
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B2 Div> St. Patrick-Armonk 6B2 Game St. Mary-Katonah Blue 6B2   AD 
4:30p 5:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> St. Patrick-Armonk Green 5B1 Game Holy Rosary-Hwthrn Gold 5B1   KM 
St. Patrick-Bedford 9:00a 10:15a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> St. Patrick-Bedford 7GB2 Game St. James-Carmel 7GB2   KN 
10:15a 11:30a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford White 6GB Game Ann Seton-Shrub Oak 6GB   KN 
11:30a 12:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford Green 6GB Game IC-Tuckahoe White 6GB   KN 
12:45p 2:00p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. Patrick-Bedford Green 12V2 Game St. JohnandPaul-Lrch Red 12V2   KN 
2:00p 3:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. Patrick-Bedford 8GA Game St. James-Carmel 8GA   RM 
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> St. Patrick-Bedford 8B2 Game St. Columbanus-Peekskill CN 8B2   KN 
4:30p 5:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford White 7CO4 Game Ann Seton-Shrub Oak 7CO4   KN 
St. Lawrence-Brewster 8:30a 9:45a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Lawrence-Brewster 3GA4 Game St. Patrick-Bedford Green 3GA4   KN 
9:45a 11:00a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Lawrence-Brewster 5CO2 Game Holy Name-Valhalla Blue 5CO2   CE 
11:00a 12:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> St. Lawrence-Brewster 5B2 Game Annunciation OLOF Blue 5B2   TN 
12:15p 1:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Lawrence-Brewster White 6CO3 Game Holy Name-Valhalla Blue 6CO3   TN 
1:30p 2:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Lawrence-Brewster 5GCO4 Game St. Patrick-Bedford 5GCO4   KN 
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Lawrence-Brewster Red 6CO4 Game St. James-Carmel Red 6CO4   TN 
4:00p 5:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Lawrence-Brewster 7CO4 Game St. James-Carmel Red 7CO4   TN 
St. Theresa-Briarcliff 3:00p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B2 Div> St. Theresa-Brclf Gold 6B2 Game St. Columbanus-Peekskill CN 6B2    
4:15p 5:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> St. Theresa-Brclf 3GA2 Game OLPH St. Cath-Pelham Blue 3GA2   AC 
5:30p 6:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Theresa-Brclf Red 5CO1 Game St. JohnandPaul-Lrch 5CO1    
Chapel School 9:00a 10:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Chapel School-Bronxville 4CB Game OLO Loretto-Garrsn 4CB    
Reformed Church Brnxvill 12:00p 1:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Reformed Church-Brnxvl 3A3 Game Holy Innocents-Plvl White 3A3    
1:15p 2:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Reformed Church-Brnxvl Blue 6CB Game St. Vito-Mamaroneck 6CB   DC 
2:30p 3:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Reformed Church-Brnxvl White 6CB Game OLPH St. Cath-Pelham Blue 6CB    
3:45p 5:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Reformed Church-Brnxvl 6GCB Game St. Joseph-Brnxvl Blue 6GCB   DH 
5:00p 6:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Reformed Church-Brnxvl 8CB Game St. Joseph-Brnxvl Blue 8CB   ML 
St. Joseph-Bronxville 9:00a 10:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 3A3 Game Ann Seton-Shrub Oak White 3A3    
10:00a 11:00a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 4GCO2 Game St. Augustine-Ossng Blue 4GCO2    
11:00a 12:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 4CO2 Game St. Augustine-Ossng White 4CO2   DH 
12:00p 1:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. Joseph-Brnxvl White 5A Game St. Gregory-Harrison 5A   DH 
1:00p 2:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 5GCB Game St. Anthony-Yonkers 5GCB    
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. Joseph-Brnxvl White 6GA Game Resurrection-Rye Black 6GA   JM 
3:15p 4:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Brnxvl White 7GCO1 Game Holy Family-New Roc 7GCO1    
4:30p 5:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 5CB Game OLO Mercy- White CN 5CB   DH 
5:45p 7:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Joseph-Brnxvl White 6A Game Holy Family-New Roc Blue 6A was 1/3  RS 
Annunciation 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Annunciation OLOF Blue 3GA2 Game St. Patrick-Bedford White 3GA2   KN 
10:15a 11:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Annunciation OLOF Gold 3A1 Game IONA Prep Lower Schl 3A1   PC 
11:30a 12:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls B Div> Annunciation OLOF Blue 4GB Game St. John-Mahopac 4GB   PC 
12:45p 2:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation OLOF Blue 4CO1 Game OLO Mercy- White CN 4CO1   PC 
2:00p 3:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> Annunciation OLOF Blue 12V1 Game Holy Family-New Roc White 12V1   PC 
3:15p 4:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Annunciation OLOF Blue 6GCO1 Game St. John Bosco 6GCO1   PC 
4:30p 5:45p  >High School>10th Grade Boys JV1 Div> Annunciation OLOF Blue 10JV1 Game Holy Family-New Roc 10JV1    
5:45p 7:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation OLOF Gold 6CO1 Game IHM-Scarsdale 6CO1    
7:00p 8:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Annunciation OLOF Blue 6CO2 Game St. Augustine-Larch White 6CO2   CH 
8:15p 9:30p  >High School>9th Grade Boys JV1 Div> Annunciation OLOF Blue 9JV1 Game Holy Innocents-Plvl White 9JV1   PC 
HNHoly Name-Croton 1:00p 2:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Name-Croton White 4GCO1 Game St. Joseph-Brnxvl White 4GCO1   DH 
2:15p 3:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Croton Blue 4GCO2 Game St. Patrick-Armonk 4GCO2    
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-Croton 6GCB Game Sacred Heart-Hartsdale 6GCB    
Dobbs Ferry Middle Sch 9:00a 10:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 4A Game IC-Tuckahoe Blue 4A   AC 
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 6CO3 Game Holy Innocents-Plvl Gold 6CO3   DO 
11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 5GCO2 Game St. John Bosco 5GCO2   KC 
12:45p 2:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 7B1 Game IONA Prep Lower Schl Maroon 7B1   JC 
OLO Loretto-Garrison Sch 10:45a 12:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> OLO Loretto-Garrsn 4GCB Game St. Vito-Mamaroneck 4GCB   DC 
12:00p 1:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B2 Div> OLO Loretto-Garrsn 6B2 Game Holy Name-Croton CN 6B2   JM 
1:15p 2:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> OLO Loretto-Garrsn 8CO2 Game St. Matthew-Hstngs Blue 8CO2    
2:30p 3:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> OLO Loretto-Garrsn 6GCO2 Game St. John and Mary-Chap 6GCO2   BH 
3:45p 5:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> OLO Loretto-Garrsn Blue 5CB Game Chapel School-Bronxville 5CB    
5:00p 6:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> OLO Loretto-Garrsn 8GCO2 Game Sacred Heart-Pattrsn Red 8GCOB   JM 
St. Gregory-Harrison 10:30a 11:45a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Gregory-Harrison 6GB Game OLPH St. Cath-Pelham 6GB Was 2:15  PP 
11:45a 1:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls A Div> St. Gregory-Harrison 4GA Game Ann Seton-Shrub Oak 4GA    
1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Gregory-Harrison 6A Game St. Matthew-Hstngs Blue 6A   MM 
3:30p 4:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> St. Gregory-Harrison 7GB2 Game St. John and Mary-Chap 7GB2   BH 
4:45p 6:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Gregory-Harrison 8A Game OLPH St. Cath-Pelham 8A    
6:00p 7:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Gregory-Harrison 8CO1 Game OLO Mercy- CN 8CO1    
7:15p 8:30p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> St. Gregory-Harrison 12V1 Game St. JohnandPaul-Larch White 12V1   MM 
Sacred Heart-Hartsdale 10:15a 11:30a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> Sacred Heart-Hartsdale 7GB2 Game Ann Seton-Shrub Oak 7GB2    
11:30a 12:45p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> Sacred Heart-Hartsdale 12G Game St. JohnandPaul-Lrch 12G    
12:45p 2:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B1 Div> Sacred Heart-Hartsdale 7B1 Game St. Gregory-Harrison 7B1    
2:00p 3:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> Sacred Heart-Hartsdale 12V2 Game Holy Innocents-Plvl White 12V2   BC 
IC-Irvington 8:45a 10:00a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Irvington 5CO2 Game Holy Name-Croton 5CO2 was 11/30   
10:00a 11:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> IC-Irvington CN 3A3 Game OLO Loretto-Garrsn 3A3    
11:15a 12:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Irvington CN 4GCO1 Game St. Augustine-Ossng White 4GCO1 IC Win  RM 
12:30p 1:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Irvington 4CO1 Game Holy Name-New Roch Gold 4CO1   TZ 
1:45p 3:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B1 Div> IC-Irvington 7GB1 Game OLO Sorrows-WP 7GB1    
3:00p 4:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Irvington 6GCO1 Game Holy Name-New Roch 6GCO1    
Harvey Sch-St John&Mary 9:30a 10:45a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. John and Mary-Chap CN 3GA3 Game St. Augustine-Ossng White 3GA3   BH 
10:45a 12:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. John and Mary-Chap 3A4 Game St. Patrick-Bedford 3A4   KN 
12:00p 1:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John and Mary-Chap 6CO3 Game St. Patrick-Bedford 6CO3   BH 
1:15p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John and Mary-Chap 4CO2 Game St. Lawrence-Brewster 4CO2   BH 
2:30p 3:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary-Chap 4GCB Game Holy Family-New Roc 4GCB   BH 
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John and Mary-Chap CN 8CO2 Game St. Theresa-Brclf Gold 8CO2   BH 
5:00p 6:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. John and Mary-Chap CN 12V2 Game OLO Sorrows-WP 12V2   BH 
6:15p 7:30p  >High School>10th Grade Boys JV2 Div> St. John and Mary-Chap CN 10JV2 Game St. Matthew OLPH 10JV2   BH 
St. Mary-Katonah 10:00a 11:15a  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Mary-Katonah White 8GCO2 Game IC-Irvington 8GCO2   PD 
St. Augustine-Larchmont 2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larch Green 8CO1 Game OLO Sorrows-WP White 8CO1   JED 
3:15p 4:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larch Green 5CO1 Game OLO Sorrows-WP 5CO1    
4:30p 5:45p  >High School>10th Grade Boys JV2 Div> St. Augustine-Larch Green 10JV2 Game Holy Innocents-Plvl White 10JV2    
6:00p 7:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Augustine-Larch Green 5GCO1 Game Holy Name-New Roch 5GCO1 was 5:45p  TZ 
St. John and Paul 2:10p 3:25p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. JohnandPaul-Lrch 7GCO1 Game St. Patrick-Armonk White 7GCO1 was 5:45p   
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. JohnandPaul-Lrch 8CO1 Game Resurrection-Rye Blue 8CO1   JH 
4:30p 5:45p  >High School>10th Grade Boys JV2 Div> St. JohnandPaul-Lrch Red 10JV2 Game Sacred Heart-Hartsdale 10JV2    
5:45p 7:00p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. JohnandPaul-Lrch Red 910G Game St. JohnandPaul-Lrch White 910G from 8:15p   
7:00p 8:15p  >High School>9th Grade Boys JV2 Div> St. JohnandPaul-Lrch 9JV2 Game Holy Family-New Roc Blue 9JV2   MD 
St. Vito-Mamaroneck 11:00a 12:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> St. Vito-Mamaroneck Black 4CB Game Reformed Church-Brnxvl 4CB   DC 
12:15p 1:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Vito-Mamaroneck 8CO1 Game Chapel School-Bronxville 8CO1   DC 
1:30p 2:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Vito-Mamaroneck 7GCO1 Game Resurrection-Rye Red 7GCO1 Was 4pm  DC 
2:45p 4:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Vito-Mamaroneck 6GCO1 Game Transfiguration 6GCO1   DC 
Henry Hud HS-All Saints 3:00p 4:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> All Saints-Montrose White 3A4 Game St. John-Mahopac Blue 3A4    
3:00p 4:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B2 Div> All Saints-Montrose White CN 4B2 Game St. Theresa-Brclf 4B2    
4:15p 5:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B2 Div> All Saints-Montrose White 6B2 Game St. John-Mahopac White 6B2   MV 
4:15p 5:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> All Saints-Montrose White CN 5B2 Game Resurrection-Rye Blue 5B2   HK 
5:30p 6:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> All Saints-Montrose White CN 8A Game Resurrection-Rye Black 8A   MV 
5:30p 6:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> All Saints-Montrose White CN 7A Game St. Joseph-Brnxvl White 7A    
Holy Name-New Rochelle 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Holy Name-New Roch Gold 3A1 Game Annunciation OLOF White 3A1   TZ 
10:15a 11:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Holy Name-New Roch Blue 3A2 Game IHM-Scarsdale 3A2   TZ 
11:30a 12:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Holy Name-New Roc 3GA1 Game Holy Family-New Roc 3GA1   TZ 
Iona Prep Lower School 9:00a 10:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B1 Div> IONA Prep Lower Schl 4B1 Game St. John the Baptist-Ynkrs 4B1    
11:30a 12:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> IONA Prep Lower Schl 5B1 Game IC-Tuckahoe White 5B1   AC 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> IONA Prep Lower Schl 6B1 Game Sacred Heart-Hartsdale 6B1    
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B2 Div> IONA Prep Lower Schl White 7B2 Game Ann Seton-Shrub Oak 7B2 To be rescheduled date TBD  SP 
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> IONA Prep Lower Schl White 8B1 Game OLPH-Ardsley White 8B1   BC 
Salesian HS-Holy Name NR 1:00p 2:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> Holy Name-New Roch 12V1 Game St. Matthew-Hstngs 12V1   TZ 
2:15p 3:30p  >High School>10th Grade Boys JV2 Div> Holy Name-New Roch CN 10JV2 Game Resurrection-Rye Gold 10JV2   KW 
3:30p 4:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> Holy Name-New Roch CN 6B1 Game OLO Mercy- Black CN 6B1    
4:45p 6:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls A Div> Holy Name-New Roch 7GA Game St. Mary-Katonah 7GA   TZ 
The Ursuline School 11:00a 12:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> Ursuline 6GB Game St. Augustine-Ossng White 6GB    
St. Ann-Ossining 9:45a 11:00a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Ann-Ossining CN 5GCO4 Game St. James-Carmel 5GCO4 Was 5:15pm   
11:00a 12:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Ann-Ossining 3A4 Game St. James-Carmel 3A4    
12:15p 1:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Ann-Ossining 3GA3 Game IC-Irvington CN 3GA3    
1:30p 2:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Ann-Ossining 6GB Game St. Patrick-Armonk 6GB    
2:45p 4:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> St. Ann-Ossining 8GB Game St. JohnandPaul-Lrch White 8GB    
4:00p 5:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Ann-Ossining 6CO4 Game St. Lawrence-Brewster Black 6CO4   TN 
5:15p 6:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Ann-Ossining 4CO2 Game Transfiguration 4CO2 Was 11/30  RS 
Bedford Road School 10:30a 11:45a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls B Div> Holy Innocents-Plvl White 4GB Game OLPH-Ardsley 4GB    
11:45a 1:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Holy Innocents-Plvl Black CN 3A4 Game St. Theresa-Brclf Gold 3A4   MM 
1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Innocents-Plv Black CN 5CO1 Game St. Augustine-Ossng White 5CO1    
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Innocents-Plvl Black 7CO1 Game Resurrection-Rye Red 7CO1    
3:30p 4:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Innocents-Plvl White 7CO3 Game Holy Name-Valhalla White 7CO3   CR 
4:45p 6:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl White 5GCO2 Game OLO Sorrows-WP 5GCO2 was 11/16, updated time from 6:15p, moved to BRS   
6:00p 7:15p  >High School>9th Grade Boys JV2 Div> Holy Innocents-Plvl Black 9JV2 Game IC-Tuckahoe Blue 9JV2   JF 
7:15p 8:30p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> Holy Innocents-Plvl White 12G Game IC-Tuckahoe White 12G To be rescheduled date TBD  SP 
Plsntvl MS-Holy Innocent 8:15a 9:30a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Holy Innocents-Plvl Black 3GA2 Game IHM-Scarsdale White 3GA2    
9:30a 10:45a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl Black 4CO2 Game St. Augustine-Larch Green 4CO2    
10:45a 12:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Holy Innocents-Plvl White 4A Game St. Matthew-Hstngs Blue 4A    
12:00p 1:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocents-Plvl White 8CB Game St. Eugene-Yonkers Blue 8CB from 5:00p  SP 
1:15p 2:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plv White CN 5CO2 Game Ann Seton-Shrub Oak 5CO2    
2:30p 3:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Innocents-Plvl Black 6CO4 Game St. Augustine-Ossng White 6CO4    
3:45p 5:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl Gold 7CO2 Game Holy Name-Valhalla Blue 7CO2   RD 
Our Lady of Mercy-CYP 9:00a 10:00a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B1 Div> OLO Mercy- Black CN 4B1 Game St. James-Carmel White 4B1   TM 
10:00a 11:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> OLO Mercy- Black CN 5A Game OLPH St. Cath-Pelham 5A   GK 
11:15a 12:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > OLO Mercy- CN 8GCO1 Game St. Gregory-Harrison 8GCO1    
12:30p 1:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> OLO Mercy- White CN 6CO2 Game OLO Sorrows-WP Blue 6CO2    
1:45p 3:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> OLO Mercy- CN 7GCO1 Game Transfiguration Green 7GCO1   TM 
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls B Div> IHM-Scarsdale 4GB Game Holy Rosary-Hwthrn CN 4GB    
2:00p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> IHM-Scarsdale Blue 5A Game Ann Seton-Shrub Oak 5A   PD 
3:00p 4:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> IHM-Scarsdale Blue 7A Game St. Gregory-Harrison 7A    
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> IHM-Scarsdale Gold 7CB Game St. Columbanus-Peekskill 7CB   AC 
Transfiguration 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Transfiguration 3GA3 Game St. Matthew-Hstngs Blue 3GA3    
10:15a 11:30a  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration 8GCO2 Game Holy Innocents-Plvl White 8GCO2   RS 
11:30a 12:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Gold 7GCO2 Game St. Patrick-Armonk Green 7GCO2   RS 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Transfiguration 6CO3 Game St. Theresa-Brclf Red 6CO3    
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration 7CO2 Game IHM-Scarsdale White 7CO2   RS 
3:15p 4:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 3 Div> Transfiguration 5GCO3 Game St. JohnandPaul-Lrch 5GCO3    
IC-Tuckahoe 1:00p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> IC-Tuckahoe White 8B1 Game St. Ann-Ossining White 8B1 weather reschedule from 12/1  AC 
2:00p 3:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls A Div> IC-Tuckahoe White 4GA Game St. Patrick-Bedford 4GA was 3:00p  KN 
3:00p 4:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White 4A Game Holy Name-New Roch Blue 4A was 2:00p  TZ 
4:00p 5:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe White 4GCO1 Game Transfiguration 4GCO1   AC 
5:00p 6:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> IC-Tuckahoe White 12V1 Game St. Augustine-Larch White 12V1   AC 
6:15p 7:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe White 5CO1 Game Holy Rosary-Hwthrn White 5CO1    
7:15p 8:30p  >High School>10th Grade Boys JV1 Div> IC-Tuckahoe White 10JV1 Game St. Gregory-Harrison 10JV1   AC 
Holy Name-Valhalla 7:00p 8:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla White 4GCO2 Game St. Theresa-Brclf 4GCO2   CR 
Our Lady of Sorrows 9:30a 10:45a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> OLO Sorrows-WP White 6CO1 Game St. Gregory-Harrison 6CO1   JB 
12:00p 1:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> OLO Sorrows-WP 6GCO2 Game Holy Rosary-Hwthrn Blue 6GCO2   SP 
1:15p 2:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B2 Div> OLO Sorrows-WP 7B2 Game IC-Irvington 7B2   TG 
Sacred Heart-Yonkers GS 6:00p 7:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Sacred Heart-Yonkers 8GA Game St. Mary-Katonah Blue CN 8GA   TP 
 Sun 12/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:00p 1:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B2 Div> OLPH-Ardsley Blue 7B2 Game St. Theresa-Brclf Red 7B2    
1:15p 2:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> OLPH-Ardsley White 8B1 Game St. Joseph-Brnxvl White 8B1   BC 
2:30p 3:45p  >High School>9th Grade Boys JV2 Div> St. Matthew OLPH 9JV2 Game Holy Family-New Roc Blue 9JV2    
St. Patrick-Armonk 12:00p 1:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk 4GCO2 Game St. Augustine-Ossng Blue 4GCO2   KC 
1:15p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Black 4CO2 Game Holy Innocents-Plvl Black 4CO2    
2:30p 3:45p  >High School>10th Grade Boys JV1 Div> St. Patrick-Armonk Green 10JV1 Game St. Augustine-Larch White 10JV1   DR 
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> St. Patrick-Armonk 8B2 Game Ann Seton-Shrub Oak Blue CN 8B2    
5:00p 6:15p  >High School>9th Grade Boys JV1 Div> St. Patrick-Armonk White 9JV1 Game Holy Family-New Roc Gold 9JV1   KG 
St. Patrick-Bedford 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Patrick-Bedford 3A4 Game All Saints-Montrose White 3A4    
1:45p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> St. Patrick-Bedford 5B1 Game St. Mary-Katonah 5B1    
3:00p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Patrick-Bedford 6CO3 Game Holy Name-Valhalla Blue 6CO3    
4:15p 5:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> St. Patrick-Bedford 7GB2 Game Sacred Heart-Hartsdale 7GB2   KN 
5:30p 6:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford White 7CO4 Game St. James-Carmel Red 7CO4   KN 
St. Lawrence-Brewster 2:00p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Lawrence-Brewster White 6CO3 Game Sacred Heart-Dobbs Ferry 6CO3   TN 
3:15p 4:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> St. Lawrence-Brewster 5B2 Game St. James-Carmel 5B2 was 11/23  TN 
St. Theresa-Briarcliff 2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Theresa-Brclf Red 5CO1 Game St. John Bosco 5CO1    
3:15p 4:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Theresa-Brclf Gold 5CO2 Game IC-Irvington 5CO2    
4:30p 5:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B2 Div> St. Theresa-Brclf Gold 6B2 Game Ann Seton-Shrub Oak 6B2    
5:45p 7:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Theresa-Brclf Gold 3A4 Game St. Lawrence-Brewster 3A4   TN 
7:00p 8:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> OL Mt Carmel-Elmsfrd Blue 8CB Game St. Theresa-Brclf Red 8CB    
Bronxville HS 1:00p 2:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> Chapel School-Bronxville 8GCOB Game Annunciation OLOF Blue 8GCO1    
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Chapel School-Bronxville 8CO1 Game St. JohnandPaul-Lrch 8CO1    
Chapel School 2:15p 3:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Chapel School-Bronxville 6GCB Game OLPH St. Cath-Pelham 6GCB    
St. Joseph-Bronxville 2:00p 3:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. Joseph-Brnxvl Red 3A2 Game Holy Rosary-Hwthrn Blue CN 3A2   DH 
3:15p 4:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. Joseph-Brnxvl White 5A Game OLPH St. Cath-Pelham 5A    
4:30p 5:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Brnxvl Red 5CB Game IHM-Scarsdale Gold 5CB    
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Brnxvl Red 7CB Game IHM-Scarsdale Gold 7CB   DH 
7:00p 8:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 7CB Game St. John Bosco 7CB   DH 
St. James-Carmel 10:45a 12:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. James-Carmel 6GA Game St. Joseph-Brnxvl White 6GA from 11/23  RM 
12:00p 1:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. James-Carmel 3GA4 Game St. Patrick-Armonk 3GA4   ES 
1:15p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B2 Div> St. James-Carmel Red 4B2 Game Holy Rosary-Hwthrn Blue 4B2   BM 
2:30p 3:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. James-Carmel White 7A Game IHM-Scarsdale Blue 7A    
St. Columbanus 1:30p 2:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Columbanus-Peekskill 4CO2 Game Ann Seton-Shrub Oak 4CO2    
2:45p 4:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls A Div> St. Columbanus-Peekskill 7GA Game Annunciation OLOF Blue 7GA   AC 
4:00p 5:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Columbanus-Peekskill 7CO4 Game Holy Name-Croton White CN 7CO4   AC 
5:15p 6:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Columbanus-Peekskill 6GCO2 Game St. Lawrence-Brewster 6GCO2   AC 
6:30p 7:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Columbanus-Peekskill CN 5CO2 Game Transfiguration 5CO2   AC 
Annunciation 12:00p 1:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Annunciation OLOF Gold 4A Game St. Matthew-Hstngs Blue 4A   PC 
1:15p 2:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls B Div> Annunciation OLOF Blue 4GB Game OLPH-Ardsley 4GB    
2:30p 3:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation OLOF Blue 4CO1 Game OLPH St. Cath-Pelham 4CO1    
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> Annunciation OLOF Gold 8B1 Game IC-Tuckahoe White 8B1   JT 
5:00p 6:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Annunciation OLOF Blue 5GCO1 Game OLO Mercy- Black CN 5GCO1   PC 
6:15p 7:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B1 Div> Annunciation OLOF Gold 7B1 Game Holy Name-New Roch 7B1    
7:30p 8:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Annunciation OLOF Blue 6GCO1 Game IC-Irvington 6GCO1    
8:45p 10:00p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> Annunciation OLOF Blue 12V1 Game St. Matthew-Hstngs 12V1    
OLO Loretto-Garrison Sch 9:45a 11:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> OLO Loretto-Garrsn 3A3 Game Ann Seton-Shrub Oak White 3A3 weather reschedule from 12/1   
10:45a 12:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> OLO Loretto-Garrsn 8CO2 Game OLO Sorrows-WP Blue 8CO2 was 5pm   
12:00p 1:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> OLO Loretto-Garrsn 5GCB Game St. John the Baptist-Ynkrs 5GCB    
1:15p 2:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> OLO Loretto-Garrsn White 5CB Game Holy Name-Croton 5CB   JM 
2:30p 3:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> OLO Loretto-Garrsn 8GCO2 Game Holy Innocents-Plvl White 8GCO2   JM 
3:45p 5:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> OLO Loretto-Garrsn Blue 5CB Game OLO Mercy- White CN 5CB   JM 
St. Gregory-Harrison 1:15p 2:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Gregory-Harrison Blue 3GA1 Game Holy Innocents-Plvl White 3GA1    
2:30p 3:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> St. Gregory-Harrison Gold 3A1 Game St. Joseph-Brnxvl White 3A1   MB 
3:45p 5:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls A Div> St. Gregory-Harrison 5GA Game St. Patrick-Armonk Green 5GA    
5:00p 6:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> St. Gregory-Harrison 7GB2 Game OLPH-Ardsley 7GB2    
6:15p 7:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Gregory-Harrison 8A Game Holy Name-Valhalla White 8A   CR 
7:30p 8:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Gregory-Harrison 7A Game Resurrection-Rye Black 7A    
Holy Rosary-Hawthorne 1:00p 2:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B1 Div> Holy Rosary-Hwthrn White CN 4B1 Game Holy Family-New Roc 4B1   GV 
2:15p 3:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Holy Rosary-Hwthrn CN 3GA2 Game Holy Name-Valhalla Blue 3GA2    
3:30p 4:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 4 Div> Holy Rosary-Hwthrn Blue 5GCO4 Game St. Patrick-Armonk White 5GCO4   MR 
4:45p 6:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary-Hwthrn Blue 6GCO2 Game Holy Name-Croton 6GCO2    
6:00p 7:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Blue Div> Holy Rosary-Hwthrn 7GCB Game Annunciation OLOF Gold 7GCB   FE 
Harvey Sch-St John&Mary 12:30p 1:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 3 Div> St. John and Mary-Chap 5GCO3 Game Holy Rosary-Hwthn White 5GCO3   BH 
1:45p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John and Mary-Chap 5CO2 Game Holy Rosary-Hwthrn Blue 5CO2   BH 
3:00p 4:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John and Mary-Chap 4CO2 Game St. Patrick-Armonk Green 4CO2   BH 
4:15p 5:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary-Chap 4GCB Game OLPH St. Cath-Pelham 4GCB   BH 
5:30p 6:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John and Mary-Chap CN 7CO3 Game Holy Name-Croton Blue 7CO3   BH 
St. Mary-Katonah 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Mary-Katonah 3A4 Game Holy Name-Croton 3A4   TS 
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Mary-Katonah White 6CO4 Game St. James-Carmel Red 6CO4   GP 
3:30p 4:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B2 Div> St. Mary-Katonah 7B2 Game OLO Sorrows-WP 7B2   TG 
St. Augustine-Larchmont 12:00p 1:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larch Green 8CO1 Game IHM-Scarsdale 8CO1    
1:15p 2:30p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. Augustine-Larch Green 12V2 Game Sacred Heart-Hartsdale 12V2    
3:45p 5:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Larch Green 7GCO2 Game St. Theresa-Brclf 7GCO2 was 11/30   
St. John and Paul 12:30p 1:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. JohnandPaul-Lrch 5CO1 Game St. Augustine-Larch Green 5CO1    
1:45p 3:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> St. JohnandPaul-Lrch White 8GB Game St. Ann-Ossining 8GB   MD 
3:00p 4:15p  >High School>9th Grade Boys JV2 Div> St. JohnandPaul-Lrch 9JV2 Game Holy Rosary-Hwthrn 9JV2   MD 
4:15p 5:30p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. JohnandPaul-Lrch Red 12V2 Game Holy Innocents-Plvl White 12V2   AM 
5:30p 6:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. JohnandPaul-Lrch White 910G Game Holy Family-New Roc Gold 910G was 11/23   
Mahopac MS Gym 1 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. John-Mahopac White 3A3 Game St. Theresa-Brclf Red 3A3    
1:45p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John-Mahopac 6CO4 Game Ann Seton-Shrub Oak 6CO4   FA 
3:00p 4:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls B Div> St. John-Mahopac 4GB Game Holy Innocents-Plvl White 4GB was 11/24  KN 
Mahopac MS Gym 2 12:30p 1:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls A Div> St. John-Mahopac 5GA Game IC-Tuckahoe White 5GA   AC 
1:45p 3:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac 8A Game Holy Family-New Roc 8A    
St. Johns-Mahopac 12:30p 1:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. John-Mahopac 3GA4 Game Ann Seton-Shrub Oak 3GA4   SB 
1:45p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> St. John-Mahopac 5B2 Game Holy Name-Valhalla White 5B2   CR 
3:00p 4:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. John-Mahopac 8GA Game Holy Family-New Roc 8GA    
4:15p 5:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> St. John-Mahopac Blue 6B1 Game OLPH St. Cath-Pelham 6B1    
5:30p 6:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John-Mahopac Blue 7CO3 Game St. Patrick-Bedford Green 7CO3    
6:45p 8:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John-Mahopac White 7CO4 Game St. Lawrence-Brewster 7CO4   GM 
St. Vito-Mamaroneck 2:00p 3:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Vito-Mamaroneck 7GCO1 Game Transfiguration Green 7GCO1   DC 
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Vito-Mamaroneck 6CB Game Reformed Church-Brnxvl Silvr 6CB   DC 
Holy Family-New Rochelle 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Holy Family-New Roc Blue 3A2 Game OLO Mercy- White CN 3A2   RM 
2:15p 3:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Holy Family-New Roc 4GCB Game St. Vito-Mamaroneck 4GCB   DC 
3:30p 4:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls B Div> Holy Family-New Roc 5GB Game OLPH St. Cath-Pelham 5GB   CP 
4:45p 6:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. JohnandPaul-Lrch Red 7CO1 Game Holy Family-New Roc 7CO1    
6:00p 7:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> Holy Family-New Roc Blue 12V2 Game Resurrection-Rye Green 12V2    
7:15p 8:30p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Holy Family-New Roc Gold 910G Game St. Vito-Mamaroneck 910G   DC 
8:30p 9:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Holy Family-New Roc Blue 910G Game St. JohnandPaul-Lrch Red 910G weather reschedule from 12/1   
Salesian HS-Holy Name NR 4:00p 5:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> Holy Name-New Roch 8GB Game Holy Name-Valhalla White 8GB    
5:15p 6:30p  >High School>10th Grade Boys JV2 Div> Holy Name-New Roch CN 10JV2 Game St. John Bosco 10JV2   KW 
6:30p 7:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Name-New Roch 8CO1 Game OLO Mercy- CN 8CO1   KW 
St. Ann-Ossining 1:30p 2:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> St. Ann-Ossining Black 8B2 Game St. Lawrence-Brewster 8B2    
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Augustine-Ossng White 3GA3 Game St. Matthew-Hstngs Blue 3GA3   KC 
1:45p 3:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Augustine-Ossng White 4GCO1 Game IC-Irvington CN 4GCO1   TA 
3:00p 4:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossng White 4CO2 Game Transfiguration 4CO2   TA 
4:15p 5:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Ossng White 8CO1 Game St. John Bosco 8CO1 Bosco 8CO1 withdrew from League  SP 
4:15p 5:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossng White 7GCO2 Game St. Lawrence-Brewster 7GCO2   RM 
Bedford Road School 3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocents-Plvl White 8CB Game St. Joseph-Brnxvl Blue 8CB   AT 
4:30p 5:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Innocents-Plvl Gold 6CO3 Game St. Augustine-Larch Green 6CO3   KWO 
Our Lady of Mercy-CYP 12:00p 1:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> OLO Mercy- White CN 4CO1 Game St. John Bosco 4CO1   TM 
1:15p 2:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> OLO Mercy- CN 7CO1 Game St. Vito-Mamaroneck 7CO1 revised time due to mass schedule  DC 
2:15p 3:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> OLO Mercy- White CN 5GCB Game OLPH St. Cath-Pelham 5GCB   TM 
3:15p 4:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> OLO Mercy- CN 6GCO1 Game OL Mt Carmel-Elmsfrd Blue 6GCO1 Game not played  RM 
3:15p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> OLO Mercy- White CN 6CO2 Game St. Augustine-Larch White 6CO2 revised time due to mass schedule  TM 
Resurrection Doty Gym 12:15p 1:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection-Rye Blue 6GCO1 Game St. Vito-Mamaroneck 6GCO1   DC 
1:30p 2:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B1 Div> Resurrection-Rye Silver 7GB1 Game OLPH St. Cath-Pelham 7GB1 Was 4pm  TM 
2:45p 4:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> Resurrection-Rye Black 6GA Game Holy Rosary-Hwthrn WHITE 6GA   JM 
4:00p 5:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > Resurrection-Rye Blue 8GCO1 Game St. John Bosco 8GCO1 Was 1:30pm   
5:15p 6:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Resurrection-Rye Black 8GA Game Ann Seton-Shrub Oak 8GA   JM 
6:30p 7:45p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> Resurrection-Rye Purple 12V1 Game St. Patrick-Bedford White 12V1   JH 
7:45p 9:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection-Rye White 7CO2 Game St. Theresa-Brclf Gold 7CO2    
Resurrection Grammar 1:30p 2:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 3 Div> Resurrection-Rye Blue 5GCO3 Game St. Matthew-Hstngs White 5GCO3    
2:45p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> Resurrection-Rye Green 5B1 Game Annunciation OLOF Gold 5B1   JO 
4:00p 5:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Resurrection-Rye Green 5GCO2 Game Holy Innocents-Plvl White 5GCO2    
5:15p 6:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection-Rye Red 5GCO1 Game St. Augustine-Larch Green 5GCO1   JJ 
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> IHM-Scarsdale Blue 3GA1 Game OLPH St. Cath-Pelham Gold 3GA1   
2:00p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B2 Div> IHM-Scarsdale White 4B2 Game St. Patrick-Bedford 4B2   TB 
3:00p 4:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> IHM-Scarsdale 5GCO1 Game St. Joseph-Brnxvl White 5GCO1   MW 
4:00p 5:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> IHM-Scarsdale 6GB Game Holy Innocents-Plvl White CN 6GB    
5:00p 6:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> IHM-Scarsdale 8GB Game St. JohnandPaul-Lrch Red 8GB   RM 
6:15p 7:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM-Scarsdale White 5CO1 Game Sacred Heart-Dobbs Ferry 5CO1    
Ann Seton-Shrub Oak 2:00p 3:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton-Shrub Oak 4A Game St. Gregory-Harrison 4A   MM 
3:15p 4:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Ann Seton-Shrub Oak Red 3A2 Game Holy Name-New Roch Blue 3A2    
4:30p 5:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Ann Seton-Shrub Oak 4GCO2 Game Holy Innocents-Plvl Black 4GCO2    
5:45p 7:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> Ann Seton-Shrub Oak White 5B1 Game Holy Family-New Roc 5B1    
Transfiguration 1:00p 2:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration 8CO2 Game St. Augustine-Ossng Blue 8CO2   TA 
2:15p 3:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Transfiguration 6GCO1 Game St. JohnandPaul-Lrch 6GCO1   RS 
IC-Tuckahoe 1:30p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe Blue 4A Game IHM-Scarsdale Blue 4A   
2:30p 3:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Tuckahoe Blue 6CO2 Game OLPH-Ardsley White 6CO2   AC 
3:45p 5:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White 6A Game St. Joseph-Brnxvl White 6A   DH 
5:00p 6:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe White 6CO1 Game Resurrection-Rye Red 6CO1    
6:15p 7:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe White 7CO1 Game Resurrection-Rye Red 7CO1    
7:30p 8:45p  >High School>9th Grade Boys JV1 Div> IC-Tuckahoe White 9JV1 Game Reformed Church-Brnxvl 9JV1   AVN 
8:45p 10:00p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> IC-Tuckahoe White 12G Game Holy Innocents-Plvl White 12G   AC 
Holy Name-Valhalla 2:30p 3:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Annunciation OLOF Gold 3A1 Game Holy Name-Valhalla White 3A1    
3:45p 5:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Holy Name-ValhallaWhite 3GA1 Game St. Joseph-Brnxvl 3GA1    
5:00p 6:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Blue 5CO2 Game Holy Innocents-Plv White CN 5CO2    
Mt Pleasant Com Center 12:30p 1:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla White 6GCO2 Game OLO Sorrows-WP 6GCO2   SP 
1:45p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla White 6CO2 Game Holy Innocents-Plvl White 6CO2    
3:00p 4:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Blue 8CO2 Game St. James-Carmel Red 8CO2   CR 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla White 7CO3 Game St. Patrick-Armonk 7CO3 from 6:15p  CR 
St. John the Baptist 1:00p 2:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B1 Div> St. John the Baptist-Ynkrs 4B1 Game St. James-Carmel White 4B1    
2:15p 3:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Blue Div> St. John the Baptist-Ynkrs 7GCB Game Holy Name-Croton 7GCB to be rescheduled: Date TBD  SP 
3:30p 4:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. John the Baptist-Ynkrs 7CB Game Chapel School-Bronxville 7CB   SP