Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 12/16/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Denver, Colo.Academy Fieldhouse1 7:00p 8:00p  COLORADO ACADEMY GAME 8th Girls - Moran   JP 
Denver, Colo.Academy Fieldhouse2 7:00p 8:00p  CHATFIELD MCGUIRE GAME 8th Boys - Enriquez   JP 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  6th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Gatz Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:00p 6:00p  3rd Boys - Ash GAME T2 Red   JP 
6:00p 7:00p  4th Boys - Politte GAME GREEN MOUNTAIN DEMPSEY   JP 
7:00p 8:00p  3rd Boys - Halstead GAME GREEN MOUNTAIN HAVERCAMP   JP 
Fairmount Elementary 6:00p 7:00p  4th Girls - Swift Practice    LW 
7:00p 8:00p  3rd Girls - T.J. Carlson  Practice    LW 
Manning School 7:00p 8:00p  8th Boys - Carrithers Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  4th Boys - Johnson Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Johnson Practice    LW 
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  6th Girls - Garvin GAME CHATFIELD HARPSTREITHG   JP 
6:00p 7:00p  7th Boys - McDougal GAME BEAR CREEK 7th Pratt   JP 
7:00p 8:00p  7th Boys - Gordon GAME BEAR CREEK 7th Rodriguez   JP 
8:00p 9:00p  7th Girls - Wandler GAME CHATFIELD AMADOR   JP 
Lakewood, GC: 1 5:00p 6:00p  DEVELYN FEDORCZYK GAME 4th Boys - Adame   JP 
8:00p 9:00p  GREEN MOUNTAIN PADILLA GAME 5th Boys - Gribnitz   JP 
Lakewood, GC: 4 6:00p 7:00p  CHATFIELD MEJIA GAME 4th Boys - Howe   JP 
7:00p 8:00p  CHATFIELD KONECNY GAME 6th Boys - Kula   JP 
Lakewood, GC: 6 6:00p 7:00p  DEVELYN NAGY GAME 5th Girls - Melancon   JP 
7:00p 8:00p  LADY BLACKHAWKS 4TH GAME 5th Girls - Zenisek   JP 
 Tue 12/17/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  3rd Boys - Rooney  Practice    LW 
5:00p 6:30p  8th Boys - Hendrickson Practice    LW 
6:00p 7:00p  4th Boys - Rooney  Practice    LW 
7:00p 8:00p  7th Boys - McDougal Practice    LW 
7:30p 8:30p  8th Girls - Moran Practice    LW 
Golden, Bell MS 6:00p 7:00p  4th Boys - Simpson GAME RALSTON VALLEY MEDO   JP 
7:00p 8:00p  4th Boys - Johnson GAME JUST PLAY MILLER   JP 
Golden High School 7:30p 9:00p  6th Boys - Barela Practice    LW 
7:30p 9:00p  8th Boys - Enriquez Practice    LW 
7:30p 9:00p  7th Boys - Faile Practice    LW 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  2nd Boys - Rossetter Practice    LW 
7:00p 8:00p  4th Boys - Adame Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  6th Boys - Kula Practice    LW 
6:00p 7:00p  4th Boys - Politte Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Politte Practice    LW 
8:00p 9:00p  8th Boys - Morrissey Practice    LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  3rd Boys - Ash Practice    LW 
Mitchell Elementary 6:00p 7:00p  6th Boys - Hale Practice     
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  5th Girls - Melancon GAME GREEN MOUNTAIN HERRIG 5TH   JP 
6:00p 7:00p  5th Boys - Gribnitz GAME DAKOTA RIDGE White Esher   JP 
7:00p 8:00p  8th Boys - Bobb GAME LAKEWOOD FRANKLIN   JP 
8:00p 9:00p  7th Boys - Gordon GAME D'EVELYN PASSARELLI   JP 
Golden, Volk Gymnasium 6:15p 7:30p  5th Boys - Owens Practice    RO 
Lakewood, Denver Christian Aux 7:30p 8:30p  BEAR CREEK 5th Medina GAME 5th Boys - Owens   JP 
Littleton, Summit Ridge MS - B 5:00p 6:00p  DAKOTA RIDGE White Williams GAME 3rd Boys - Halstead   JP 
 Wed 12/18/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  7th Boys - Gordon Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Zenisek Practice    LW 
7:00p 8:30p  7th Girls - Wandler Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:00p 6:00p  3rd Girls - T.J. Carlson  GAME ELEVATION BARNETT   JP 
6:00p 7:00p  4th Boys - Rooney  GAME BEAR CREEK 4th Boyd   JP 
7:00p 8:00p  4th Boys - Howe GAME DAKOTA RIDGE Thornton   JP 
Fairmount Elementary 6:00p 7:00p  4th Girls - Swift Practice    LW 
Manning School 6:00p 7:00p  4th Boys - Politte Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  4th Boys - Johnson Practice    LW 
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  6th Boys - Johnson GAME 6th Boys - Kula   JP 
6:00p 7:00p  5th Girls - Gatz GAME GREEN MOUNTAIN YARNELL G   JP 
7:00p 8:00p  6th Girls - Garvin GAME GREEN MOUNTAIN COIL6   JP 
8:00p 9:00p  8th Boys - Hendrickson GAME CONIFER TRUBY   JP 
Lakewood, GC: 2 7:00p 8:00p  CHATFIELD FEDDERSEN5 GAME 5th Boys - Owens   JP 
Lakewood, GC: 5 5:00p 6:00p  GREEN MOUNTAIN EVANS GAME 3rd Boys - Halstead   JP 
7:00p 8:00p  GREEN MOUNTAIN SATCHELL GAME 6th Boys - Politte   JP 
 Thu 12/19/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  3rd Boys - Rooney  Practice    LW 
5:00p 6:30p  8th Boys - Hendrickson Practice    LW 
6:00p 7:00p  7th Girls - Wandler Practice  Added practice  LW 
6:30p 7:30p  8th Boys - Bobb Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Girls - Garvin Practice    LW 
7:30p 8:30p  8th Girls - Moran Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:00p 6:00p  3rd Girls - T.J. Carlson  GAME GREEN MOUNTAIN ELLSWORTH3   JP 
6:00p 7:00p  4th Boys - Politte GAME DAKOTA RIDGE Navy Cummings   JP 
7:00p 8:00p  4th Boys - Rooney  GAME STANDLEY LAKE CANADAY   JP 
Fairmount Elementary 7:00p 8:00p  4th Boys - Simpson Practice    LW 
Golden High School 7:30p 9:00p  6th Boys - Barela Practice    LW 
7:30p 9:00p  8th Boys - Enriquez Practice    LW 
7:30p 9:00p  7th Boys - Faile Practice    LW 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  2nd Boys - Rossetter Practice    LW 
7:00p 8:00p  4th Boys - Adame Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  7th Boys - McDougal Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Melancon Practice    LW 
7:00p 8:00p  8th Boys - Carrithers Practice    LW 
8:00p 9:00p  8th Boys - Morrissey Practice    LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  3rd Boys - Ash Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  3rd Boys - Halstead Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Hale Practice     
Golden, Volk Gymnasium 6:30p 8:00p  5th Boys - Owens Practice    RO 
LAKEWOOD, Creighton MS 7:15p 8:15p  LAKEWOOD BOCK GAME 6th Boys - Kula   JP 
Wheat Ridge, Stevens Elementary 5:45p 6:45p  ARVADA GOMER GAME 6th Boys - Johnson   JP 
 Fri 12/20/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Denver, Rocky Mountain Deaf Scho 6:50p 7:50p  CHATFIELD MOORE GAME 7th Boys - McDougal   JP 
Littleton, Dakota Ridge HS Aux 5:00p 6:00p  DAKOTA RIDGE White Esolen GAME 6th Boys - Hale   JP