Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 12/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Denver, Colo.Academy Fieldhouse1 8:00p 9:00p  GREEN MOUNTAIN LORENZEN GAME 8th Boys - Bobb   JP 
Denver, Our Lady of Lourdes Sch 8:00p 9:00p  GREEN MOUNTAIN LORING GAME 8th Girls - Moran   JP 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  6th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
5:00p 6:00p  7th Boys - Gordon Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Gatz Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Zenisek Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Girls - Garvin Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:00p 6:00p  4th Boys - Rooney  GAME DEVELYN FEDORCZYK   JP 
6:00p 7:00p  4th Boys - Simpson GAME CHATFIELD SWENDSEN   JP 
7:00p 8:00p  3rd Boys - Ash GAME CHATFIELD ROONEY   JP 
Manning School 5:00p 6:00p  4th Boys - Howe Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Melancon Practice    LW 
7:00p 8:00p  8th Boys - Carrithers Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  4th Boys - Johnson Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Johnson Practice    LW 
Golden, Tony Grampsas 6:00p 7:00p  5th Boys - Owens GAME LAKEWOOD KALLANDER  push back an hour  JP 
7:00p 8:00p  7th Boys - Faile GAME CHATFIELD HARPSTREITH   JP 
8:00p 9:00p  8th Boys - Enriquez GAME BASKETBALL TAO B   JP 
Lakewood, GC: 2 8:00p 9:00p  GREEN MOUNTAIN RODENBURG GAME 7th Girls - Wandler   JP 
Lakewood, GC: 3 8:00p 9:00p  STANDLEY LAKE TOWNLEY GAME 8th Boys - Morrissey   JP 
 Tue 12/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  3rd Boys - Rooney  Practice    LW 
5:00p 6:30p  8th Boys - Hendrickson Practice    LW 
6:00p 7:00p  4th Boys - Rooney  Practice    LW 
6:30p 7:30p  8th Boys - Bobb Practice    LW 
7:00p 8:00p  7th Boys - McDougal Practice    LW 
Golden High School 7:30p 9:00p  6th Boys - Barela Practice    LW 
7:30p 9:00p  8th Boys - Enriquez Practice    LW 
7:30p 9:00p  7th Boys - Faile Practice    LW 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  2nd Boys - Rossetter Practice    LW 
7:00p 8:00p  4th Boys - Adame Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  6th Boys - Kula Practice    LW 
6:00p 7:00p  4th Boys - Politte Practice    LW 
8:00p 9:00p  8th Boys - Morrissey Practice    LW 
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  5th Girls - Zenisek GAME 5th Girls - Melancon   JP 
6:00p 7:00p  6th Girls - Garvin GAME CHATFIELD GALLEGOSG   JP 
7:00p 8:00p  8th Girls - Moran GAME D'EVELYN LAWMANN   JP 
8:00p 9:00p  7th Boys - Gordon GAME GREEN MOUNTAIN DRAKE   JP 
Golden, Volk Gymnasium 6:15p 7:30p  5th Boys - Owens Practice    RO 
Lakewood, GC: 1 5:00p 6:00p  RALSTON VALLEY MEDO 3X GAME 3rd Boys - Ash   JP 
Lakewood, GC: 2 6:00p 7:00p  GREEN MOUNTAIN DEMPSEY GAME 4th Boys - Johnson   JP 
Lakewood, GC: 4 8:00p 9:00p  EVERGREEN 6B GAME 6th Boys - Politte   JP 
Lakewood, GC: 5 5:00p 6:00p  EVERGREEN MAHNKEN GAME 5th Girls - Gatz   JP 
 Wed 12/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  7th Boys - Gordon Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Zenisek Practice    LW 
7:00p 8:30p  7th Girls - Wandler Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:00p 6:00p  4th Boys - Howe GAME DAKOTA RIDGE Navy Cummings   JP 
6:00p 7:00p  3rd Boys - Rooney  GAME DAKOTA RIDGE White Williams   JP 
7:00p 8:00p  4th Boys - Adame GAME RALSTON VALLEY MEDO   JP 
Fairmount Elementary 6:00p 7:00p  4th Girls - Swift Practice    LW 
7:00p 8:00p  3rd Girls - T.J. Carlson  Practice    LW 
Manning School 6:00p 7:00p  4th Boys - Politte Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Politte Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  4th Boys - Johnson Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Johnson Practice    LW 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  5th Boys - Gribnitz Practice    LW 
Lakewood, GC: 1 7:00p 8:00p  GREEN MOUNTAIN HERRIG 5TH GAME 5th Girls - Gatz   JP 
Lakewood, GC: 5 5:00p 6:00p  GREEN MOUNTAIN LEIBER GAME 2nd Boys - Rossetter   JP 
 Thu 12/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  3rd Boys - Rooney  Practice    LW 
5:00p 6:30p  8th Boys - Hendrickson Practice    LW 
6:00p 7:00p  4th Boys - Rooney  Practice    LW 
6:30p 7:30p  8th Boys - Bobb Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Girls - Garvin Practice    LW 
7:30p 8:30p  8th Girls - Moran Practice    LW 
Fairmount Elementary 7:00p 8:00p  4th Boys - Simpson Practice    LW 
Golden High School 7:30p 9:00p  8th Boys - Enriquez Practice    LW 
7:30p 9:00p  7th Boys - Faile Practice    LW 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  2nd Boys - Rossetter Practice    LW 
7:00p 8:00p  4th Boys - Adame Practice    LW 
Manning School 8:00p 9:00p  8th Boys - Morrissey Practice    LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  3rd Boys - Ash Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Kula Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  3rd Boys - Halstead Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Hale Practice     
Golden, Volk Gymnasium 6:30p 8:00p  5th Boys - Owens Practice    RO 
Lakewood, GC: 1 7:00p 8:00p  RALSTON VALLEY BAHL 7 GAME 7th Boys - McDougal   JP 
Lakewood, GC: 2 5:00p 6:00p  THUNDERRIDGE 6 GAME 6th Boys - Barela   JP 
Lakewood, GC: 3 6:00p 7:00p  GREEN MOUNTAIN YARNELL G GAME 5th Girls - Melancon   JP 
Lakewood, GC: 4 7:00p 8:00p  CHATFIELD SAUTER GAME 5th Boys - Gribnitz   JP 
Lakewood, GC: 6 5:00p 6:00p  DEVELYN PORTER GAME 4th Girls - Swift   JP 
Littleton, Dakota Ridge HS East 5:00p 6:00p  DR Navy Mossbrucker/Dooli GAME 3rd Girls - T.J. Carlson    JP 
7:00p 8:00p  DAKOTA RIDGE White Holmberg GAME 8th Boys - Carrithers   JP 
Wheat Ridge, Stevens Elementary 6:45p 7:45p  HAWKS BLUE GAME 5th Boys - Owens   JP 
7:45p 8:45p  JUST PLAY MILLER GAME 4th Boys - Politte   JP 
 Fri 12/13/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Littleton, Deer Creek MS 5:45p 6:45p  CHATFIELD MEDINA3 GAME 3rd Boys - Rooney    JP 
 Sat 12/14/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Lakewood, Alameda HS Aux 6:30p 7:30p  EVERGREEN 14U GAME 8th Boys - Morrissey   JP 
Littleton, Chatfield HS Aux North 6:00p 7:00p  CHATFIELD FANYO GAME 2nd Boys - Rossetter   JP