Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Fri 12/13/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. Joseph-Bronxville 7:15p 8:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Joseph-Brnxvl White 6A Game St. Matthew-Hstngs Blue 6A from 8:15p  DH 
Croton-On-Hudson, HNCrotPierreVanCortlandt 8:15p 9:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> Holy Name-Croton CN 8B2 Game St. Ann-Ossining Black 8B2    
St. John and Paul 7:00p 8:15p  >High School>10th Grade Boys JV1 Div> St. JohnandPaul-Lrch White 10JV1 Game IC-Tuckahoe White 10JV1 was 11/30  AC 
8:15p 9:30p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> St. JohnandPaul-Lrch 12G Game IC-Tuckahoe White 12G was 11/23  AC 
Holy Name-Valhalla 7:00p 8:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Blue 7CO2 Game OLPH-Ardsley White CN 7CO2    
8:15p 9:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla White 7CO3 Game St. Patrick-Bedford Green 7CO3    
 Sat 12/14/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> OLPH-Ardsley Blue 3A3 Game St. John-Mahopac White 3A3   FT 
2:15p 3:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH-Ardsley 8GCO2 Game St. Mary-Katonah White 8GCO2    
3:30p 4:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B2 Div> OLPH-Ardsley Blue 7B2 Game IONA Prep Lower Schl White 7B2   JS 
4:45p 6:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> OLPH-Ardsley White 8B1 Game Annunciation OLOF Gold 8B1   BC 
St. Patrick-Armonk 9:00a 10:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Black 4CO2 Game St. Ann-Ossining 4CO2    
10:15a 11:30a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk White 5CO2 Game Holy Rosary-Hwthrn Blue 5CO2   BH 
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Patrick-Armonk White 4CO1 Game Holy Name-Valhalla Blue 4CO1    
12:45p 2:00p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. Patrick-Armonk 910G Game Holy Family-New Roc Gold 910G   JV 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Armonk 6GB Game IHM-Scarsdale 6GB    
3:15p 4:30p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. Patrick-Armonk 12V2 Game Resurrection-Rye Green 12V2    
5:45p 7:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B2 Div> St. Patrick-Armonk 6B2 Game St. Columbanus-Peekskill CN 6B2   AC 
St. Patrick-Bedford 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> St. Patrick-Bedford White 3GA2 Game IHM-Scarsdale White 3GA2   DS 
10:15a 11:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Patrick-Bedford 3A4 Game St. Ann-Ossining 3A4   KN 
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B2 Div> St. Patrick-Bedford 4B2 Game IHM-Scarsdale White 4B2   TB 
12:45p 2:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls A Div> St. Patrick-Bedford 5GA Game St. Patrick-Armonk Green 5GA   KN 
2:00p 3:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> St. Patrick-Bedford White 12V1 Game Holy Name-New Roch 12V1   CF 
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Patrick-Bedford 6CO3 Game Sacred Heart-Dobbs Ferry 6CO3   KN 
4:30p 5:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford 5GCO4 Game St. Ann-Ossining CN 5GCO4   VM 
St. Lawrence-Brewster 8:30a 9:45a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Lawrence-Brewster 3A4 Game St. James-Carmel 3A4   TN 
9:45a 11:00a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> St. Lawrence-Brewster 5B2 Game St. John-Mahopac 5B2   TN 
11:00a 12:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Lawrence-Brewster Black 6CO4 Game St. Lawrence-Brewster Red 6CO4   TN 
12:15p 1:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Lawrence-Brewster 5GCO4 Game St. Patrick-Armonk White 5GCO4   MR 
1:30p 2:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Lawrence-Brewster 6GCO2 Game OLO Loretto-Garrsn 6GCO2   TN 
St. Theresa-Briarcliff 1:30p 2:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Theresa-Brclf Red 3A3 Game OLO Mercy- Black CN 3A3   EM 
2:45p 4:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> St. Theresa-Brclf 3GA2 Game Holy Rosary-Hwthrn CN 3GA2   AC 
4:00p 5:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Theresa-Brclf Red 5CO1 Game OLO Sorrows-WP 5CO1 was 5:15p   
5:15p 6:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B2 Div> St. Theresa-Brclf Gold 6B2 Game Holy Name-Croton CN 6B2 was 4pm  KO 
Chapel School 9:00a 10:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Chapel School-Bronxville 5CB Game OLPH St. Cath-Pelham 5CB    
Reformed Church Brnxvill 3:00p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Reformed Church-Brnxvl Blue 6CB Game OLPH St. Cath-Pelham Blue 6CB    
4:15p 5:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Reformed Church-Brnxvl 3A3 Game St. Joseph-Brnxvl Blue 3A3    
5:30p 6:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Reformed Church-Brnxvl Silvr 6CB Game St. Vito-Mamaroneck 6CB    
6:45p 8:00p  >High School>9th Grade Boys JV1 Div> Reformed Church-Brnxvl 9JV1 Game Holy Innocents-Plvl White 9JV1    
St. Joseph-Bronxville 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Brnxvl White 4GCO1 Game Holy Name-New Roch CN 4GCO1   DH 
10:15a 11:30a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 5CB Game IHM-Scarsdale Gold 5CB   DH 
11:30a 12:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 4GCO2 Game Holy Name-Croton Blue 4GCO2   DH 
12:45p 2:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Brnxvl White 4CO1 Game Annunciation OLOF Blue 4CO1   DH 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. Joseph-Brnxvl White 6GA Game St. John-Mahopac 6GA   DH 
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 7CB Game St. Joseph-Brnxvl Red 7CB   DH 
4:30p 5:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 5GCB Game Chapel School-Bronxville 5GCB    
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Joseph-Brnxvl White 7A Game St. Gregory-Harrison 7A   DH 
Annunciation 9:00a 10:15a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls A Div> Annunciation OLOF Blue 7GA Game St. Columbanus-Peekskill 7GA   PC 
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation OLOF Gold 6CO1 Game St. Eugene-Yonkers Blue 6CO1    
11:30a 12:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Annunciation OLOF White 3A1 Game Holy Family-New Roc Gold 3A1   PC 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Annunciation OLOF Blue 6CO2 Game OLPH-Ardsley White 6CO2   PC 
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> Annunciation OLOF Gold 5B1 Game St. Patrick-Armonk Green 5B1 was 1/12  PC 
HNHoly Name-Croton 11:00a 12:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> Holy Name-Croton CN 3GA4 Game St. James-Carmel 3GA4    
12:15p 1:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Holy Name-Croton 5CB Game St. Joseph-Brnxvl Red 5CB   DH 
2:45p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-Croton 5CO2 Game St. Columbanus-Peekskill CN 5CO2    
Dobbs Ferry Middle Sch 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 3GA3 Game St. John and Mary-Chap CN 3GA3   BH 
10:15a 11:30a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 5CO1 Game Holy Rosary-Hwthrn White 5CO1   KP 
11:30a 12:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 6GCO1 Game Annunciation OLOF Blue 6GCO1    
12:45p 2:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 5GCO2 Game OLO Sorrows-WP 5GCO2    
2:00p 3:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 7GB1 Game St. Ann-Ossining CN 7GB1   RM 
Mercy Coll - Victory Gym 4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 7B1 Game Holy Name-New Roch 7B1 moved to Mercy College  TZ 
St. Gregory-Harrison 9:30a 10:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> St. Gregory-Harrison 4A Game IHM-Scarsdale Blue 4A Was 12//7  MM 
10:30a 11:45a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Gregory-Harrison Blue 3GA1 Game St. Joseph-Brnxvl 3GA1   DH 
11:45a 1:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls A Div> St. Gregory-Harrison 4GA Game St. Ann-Ossining 4GA    
1:00p 2:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Gregory-Harrison 4GCO1 Game IC-Tuckahoe White 4GCO1    
2:15p 3:30p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> St. Gregory-Harrison 12V1 Game Annunciation OLOF Blue 12V1   MM 
4:45p 6:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Gregory-Harrison 6CO1 Game IHM-Scarsdale 6CO1    
6:00p 7:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Gregory-Harrison 8A Game St. James-Carmel White 8A    
Sacred Heart-Hartsdale 9:00a 10:15a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> Sacred Heart-Hartsdale 7GB2 Game St. James-Carmel 7GB2   RC 
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> Sacred Heart-Hartsdale 6B1 Game Holy Name-New Roch CN 6B1   RC 
11:30a 12:45p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> Sacred Heart-Hartsdale 12G Game IC-Tuckahoe Blue 12G ICS Forfeit  RM 
12:45p 2:00p  >High School>10th Grade Boys JV2 Div> Sacred Heart-Hartsdale 10JV2 Game St. John and Mary-Chap CN 10JV2   BH 
2:00p 3:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Sacred Heart-Hartsdale 5GCO2 Game St. John Bosco 5GCO2   KC 
Holy Rosary-Hawthorne 11:00a 12:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B2 Div> Holy Rosary-Hwthrn Blue 4B2 Game St. Theresa-Brclf 4B2    
12:15p 1:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Blue Div> Holy Rosary-Hwthrn 7GCB Game St. John the Baptist-Ynkrs 7GCB    
1:30p 2:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls B Div> Holy Rosary-Hwthrn CN 4GB Game OLPH-Ardsley 4GB    
2:45p 4:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> Holy Rosary-Hwthrn WHITE 6GA Game Annunciation OLOF Gold 6GA   IC 
4:00p 5:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B2 Div> Holy Rosary-Hwthrn 7B2 Game OLO Sorrows-WP 7B2   BH 
5:15p 6:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> Holy Rosary-Hwthrn Gold 5B1 Game IONA Prep Lower Schl 5B1    
6:30p 7:45p  >High School>9th Grade Boys JV2 Div> Holy Rosary-Hwthrn 9JV2 Game Holy Innocents-Plvl Black 9JV2    
IC-Irvington 11:15a 12:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> IC-Irvington 6B1 Game OLPH St. Cath-Pelham 6B1    
12:30p 1:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Irvington 6GCO1 Game St. John Bosco 6GCO1    
1:45p 3:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls B Div> IC-Irvington 5GB Game Holy Family-New Roc 5GB    
Harvey Sch-St John&Mary 9:00a 10:00a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary-Chap 4GCB Game OLO Loretto-Garrsn 4GCB from 9:30a  BH 
10:00a 11:15a  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John and Mary-Chap CN 8CO2 Game IC-Irvington 8CO2 from 1:15p  BH 
11:15a 12:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John and Mary-Chap CN 7CO3 Game St. John-Mahopac Blue 7CO3 from 10:45a  BH 
12:30p 1:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> St. John and Mary-Chap 7GB2 Game OLPH-Ardsley 7GB2 from 12:00  BH 
St. Mary-Katonah 10:00a 11:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah 4GA Game Ann Seton-Shrub Oak 4GA    
11:15a 12:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah Blue CN 8GA Game Holy Family-New Roc 8GA   TP 
12:30p 1:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> St. Mary-Katonah 5B1 Game Resurrection-Rye Green 5B1    
1:45p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Mary-Katonah Gold 6A Game St. Gregory-Harrison 6A   MM 
St. Augustine-Larchmont 2:00p 3:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larch Green 8CO1 Game Holy Name-New Roch 8CO1   KW 
3:15p 4:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Larch Green 7GCO2 Game Holy Name-Croton 7GCO2 was 4:30  KW 
4:30p 5:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larch Green 5CO1 Game IHM-Scarsdale White 5CO1 was 3:15   
5:45p 7:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Larch White 6CO2 Game IC-Tuckahoe Blue 6CO2   CH 
St. John and Paul 3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. JohnandPaul-Lrch 8CO1 Game OLO Sorrows-WP White 8CO1    
4:30p 5:45p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> St. JohnandPaul-Lrch 12G Game Holy Family-New Roc Blue 12G was 8:15p  KM 
5:45p 7:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> St. JohnandPaul-Lrch Red 8GB Game Holy Name-Valhalla White 8GB    
7:00p 8:15p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. JohnandPaul-Lrch Red 910G Game St. Vito-Mamaroneck 910G   DC 
St. Vito-Mamaroneck 11:00a 12:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> St. Vito-Mamaroneck Black 4CB Game Chapel School-Bronxville 4CB   DC 
12:15p 1:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. Vito-Mamaroneck 4GCB Game Holy Family-New Roc 4GCB   DC 
1:30p 2:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Vito-Mamaroneck 7GCO1 Game St. Joseph-Brnxvl White 7GCO1   DC 
2:45p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Vito-Mamaroneck 7CO1 Game OLO Mercy- CN 7CO1   DC 
4:00p 5:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > OL Mt Carmel-Elmsfrd Blue 8GCO1 Game St. Vito-Mamaroneck 8GCO1   DC 
Van Cortlandtville Elem 9:15a 10:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Ann Seton-Shrub Oak 6CO4 Game St. Augustine-Ossng White 6CO4   NN 
10:30a 11:45a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> Ann Seton-Shrub Oak 6GB Game Ursuline 6GB    
1:00p 2:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B2 Div> Ann Seton-Shrub Oak 7B2 Game St. Mary-Katonah 7B2    
2:15p 3:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> Ann Seton-Shrub Oak 7GB2 Game St. Patrick-Bedford 7GB2    
3:30p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> Ann Seton-Shrub Oak White 8B1 Game IC-Tuckahoe White 8B1   TP 
4:45p 6:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> Ann Seton-Shrub Oak Blue CN 8B2 Game St. Lawrence-Brewster 8B2    
6:00p 7:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 4 Div> Ann Seton-Shrub Oak 7CO4 Game St. James-Carmel Red 7CO4    
Henry Hud HS-All Saints 3:00p 4:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> All Saints-Montrose White 3A4 Game St. Mary-Katonah 3A4    
3:00p 4:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> All Saints-Montrose White CN 5B2 Game Holy Name-New Roch 5B2   TZ 
4:15p 5:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B2 Div> All Saints-Montrose White 6B2 Game St. Mary-Katonah Blue 6B2    
4:15p 5:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B2 Div> All Saints-Montrose White CN 4B2 Game St. James-Carmel Red 4B2    
5:30p 6:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> All Saints White CN C6GCO2 Game Holy Rosary-Hwthrn Blue 6GCO2    
5:30p 6:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> All Saints-Montrose White CN 8A Game St. John-Mahopac 8A   GM 
6:45p 8:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> All Saints-Montrose White CN 8GB Game St. JohnandPaul-Lrch White 8GB    
Holy Family-New Rochelle 9:00a 10:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> Holy Family-New Roc 5B1 Game St. Patrick-Bedford 5B1    
10:15a 11:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> Holy Family-New Roc Blue 6A Game IC-Tuckahoe White 6A   AC 
11:30a 12:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Family-New Roc 7GCO1 Game St. Patrick-Armonk White 7GCO1    
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Family-New Roc Gold 6CO1 Game St. Joseph-Brnxvl Blue 6CO1   DH 
2:00p 3:15p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Holy Family-New Roc Blue 910G Game St. JohnandPaul-Lrch White 910G   PC 
3:15p 4:30p  >High School>9th Grade Boys JV1 Div> Holy Family-New Roc Gold 9JV1 Game St. John Bosco 9JV1    
4:30p 5:45p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> Holy Family-New Roc Black 12V1 Game Holy Family-New Roc White 12V1    
5:45p 7:00p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> Holy Family-New Roc Blue 12V2 Game Sacred Heart-Hartsdale 12V2    
7:00p 8:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> Holy Family-New Roc Gold 12V2 Game St. Patrick-Bedford Green 12V2   BR 
Holy Name-New Rochelle 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Holy Name-New Roch Blue 3A2 Game IC-Tuckahoe White 3A2   TZ 
10:15a 11:30a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Holy Name-New Roc 3GA1 Game Holy Family-New Roc 3GA1   TZ 
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Holy Name-New Roch Blue 4A Game Sacred Heart-Dobbs Ferry 4A   TZ 
Iona Prep Lower School 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> IONA Prep Lower Schl 3A1 Game Holy Name-New Roch Gold 3A1   TZ 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B1 Div> IONA Prep Lower Schl 4B1 Game OLO Mercy- Black CN 4B1   JC 
11:30a 12:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B1 Div> IONA Prep Lower Schl Maroon 7B1 Game St. Gregory-Harrison 7B1   JM 
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> IONA Prep Lower Schl Maroon 8B2 Game St. Patrick-Bedford 8B2   KN 
2:00p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> IONA Prep Lower Schl 6B1 Game Holy Rosary-Hwthrn 6B1    
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Augustine-Ossng White 3GA3 Game Transfiguration 3GA3   NN 
1:45p 3:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossng Blue 4GCO2 Game Ann Seton-Shrub Oak 4GCO2   NN 
3:00p 4:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossng White 4CO2 Game St. Columbanus-Peekskill 4CO2   NN 
4:15p 5:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossng Blue 8CO2 Game OLO Sorrows-WP Blue 8CO2   NN 
5:30p 6:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Augustine-Ossng White 6GB Game St. Patrick-Bedford White 6GB   NN 
6:45p 8:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossng White 5GCO4 Game St. James-Carmel 5GCO4   NN 
Sacred Heart-Patterson 10:00a 11:15a  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> Sacred Heart-Pattrsn Red 8GCOB Game Holy Rosary-Hwthrn 8GCOB    
11:15a 12:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Sacred Heart-Pattrsn Red 8CB Game OL Mt Carmel-Elmsfrd Blue 8CB   SG 
OLPH/St Catharine-Pelham 9:00a 10:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> OLPH St. Cath-Pelham Gold 3A1 Game St. Gregory-Harrison Gold 3A1   MB 
10:00a 11:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> OLPH St. Cath-Pelham Blue 3A2 Game IHM-Scarsdale 3A2   CG 
12:15p 1:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> OLPH St. Cath-Pelham Gold 3GA1 Game Holy Name-ValhallaWhite 3GA1   
1:15p 2:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> OLPH St. Cath-Pelham 6GB Game IC-Tuckahoe White 6GB   PP 
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> OLPH St. Cath-Pelham 8A Game Holy Name-Valhalla White 8A    
3:30p 4:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> OLPH St. Cath-Pelham Blue 3GA2 Game Annunciation OLOF Blue 3GA2    
4:30p 5:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH St. Cath-Pelham 8CO1 Game St. Vito-Mamaroneck 8CO1 was 5:30p  PN 
Bedford Road School 10:30a 11:45a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Holy Innocents-Plvl White 3GA1 Game IHM-Scarsdale Blue 3GA1    
11:45a 1:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plv White CN 5CO2 Game St. John and Mary-Chap 5CO2   BH 
1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Innocents-Plv Black CN 5CO1 Game St. John Bosco 5CO1    
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl Gold 8CO2 Game Holy Name-Valhalla Blue 8CO2    
3:30p 4:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl White 5GCO2 Game St. Gregory-Harrison 5GCO2    
4:45p 6:00p  >High School>10th Grade Boys JV2 Div> Holy Innocents-Plvl White 10JV2 Game Holy Name-New Roch CN 10JV2   KW 
6:00p 7:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Innocents-Plvl White 7CO3 Game St. Augustine-Ossng Blue 7CO3    
7:15p 8:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocents-Plvl White 8CB Game Reformed Church-Brnxvl 8CB   AT 
Plsntvl MS-Holy Innocent 8:15a 9:30a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Holy Innocents-Plvl Black 3GA2 Game Holy Name-Valhalla Blue 3GA2   MD 
9:30a 10:45a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls B Div> Holy Innocents-Plvl White 4GB Game Annunciation OLOF Blue 4GB   KN 
10:45a 12:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Innocents-Plvl Black 6CO4 Game St. John-Mahopac 6CO4    
12:00p 1:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl Black 4GCO2 Game St. Theresa-Brclf 4GCO2   BL 
1:15p 2:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl Black 6GCO2 Game St. Columbanus-Peekskill 6GCO2   AC 
2:30p 3:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> Holy Innocents-Plvl White CN 6GB Game St. Ann-Ossining 6GB   RM 
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> Holy Innocents-Plvl Black 8B1 Game St. Ann-Ossining White 8B1   RM 
5:00p 6:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Innocents-Plvl Black 7CO1 Game St. JohnandPaul-Lrch Red 7CO1    
6:15p 7:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl White 8GCO2 Game IC-Irvington 8GCO2   KN 
Holy Rosary-Port Chester 9:00a 10:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> OLO Mercy- White CN 3A2 Game OLPH-Ardsley White 3A2 moved to Holy Rosary gym   
10:00a 11:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> OLO Mercy- White CN 4CO1 Game IC-Irvington 4CO1 moved to Holy Rosary gym   
11:00a 12:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> OLO Mercy- Black CN 5A Game St. Joseph-Brnxvl White 5A moved to Holy Rosary gym  DH 
12:00p 1:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > OLO Mercy- CN 8GCO1 Game Resurrection-Rye Blue 8GCO1 moved to Holy Rosary gym  TM 
1:15p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> OLO Mercy- White CN 5CB Game OLO Loretto-Garrsn White 5CB moved to Holy Rosary gym  TM 
2:15p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> OLO Mercy- Orange CN 5CO1 Game IC-Tuckahoe White 5CO1 moved to Holy Rosary gym  TM 
3:15p 4:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> OLO Mercy- Black CN 5GCO1 Game Annunciation OLOF Blue 5GCO1 moved to Holy Rosary gym  SP 
Resurrection Doty Gym 9:45a 11:00a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Resurrection-Rye Black 7A Game Holy Name-Croton 7A    
11:00a 12:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B1 Div> Resurrection-Rye Silver 7GB1 Game OLO Sorrows-WP 7GB1   JW 
12:15p 1:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection-Rye Blue 6GCO1 Game St. JohnandPaul-Lrch 6GCO1    
1:30p 2:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> Resurrection-Rye Black 6GA Game OLPH-Ardsley 6GA Was 1/25  JM 
2:45p 4:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Resurrection-Rye Black 8GA Game St. Patrick-Bedford 8GA   JM 
4:00p 5:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection-Rye Red 7CO1 Game Holy Family-New Roc 7CO1    
5:15p 6:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection-Rye Red 6CO1 Game IC-Tuckahoe White 6CO1    
6:30p 7:45p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> Resurrection-Rye Purple 12V1 Game IC-Tuckahoe White 12V1   JH 
7:45p 9:00p  >High School>10th Grade Boys JV2 Div> Resurrection-Rye Gold 10JV2 Game St. Augustine-Larch Green 10JV2   JE 
Resurrection Grammar 6:00p 7:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 3 Div> Resurrection-Rye Blue 5GCO3 Game Transfiguration 5GCO3 was 12/15   
IHM-Scarsdale 1:00p 2:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM-Scarsdale 8CO1 Game OLO Mercy- CN 8CO1   PPP 
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> IHM-Scarsdale White 7CO2 Game St. Augustine-Ossng White 7CO2   NN 
3:30p 4:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> IHM-Scarsdale 8GB Game St. Columbanus-Peekskill 8GB   GD 
Ann Seton-Shrub Oak 9:15a 10:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Ann Seton-Shrub Oak Blue 3A3 Game OLO Loretto-Garrsn 3A3   JM 
10:30a 11:45a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> Ann Seton-Shrub Oak 3GA4 Game St. Patrick-Bedford Green 3GA4    
11:45a 1:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Ann Seton-Shrub Oak White 3A3 Game IC-Irvington CN 3A3    
1:00p 2:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton-Shrub Oak 4A Game St. Matthew-Hstngs Blue 4A    
2:15p 3:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Ann Seton-Shrub Oak 4CO2 Game St. Lawrence-Brewster 4CO2    
3:30p 4:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> Ann Seton-Shrub Oak 5A Game St. Gregory-Harrison 5A    
6:50p 8:05p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls B Div> Ann Seton-Shrub Oak 5GB Game OLPH St. Cath-Pelham 5GB   AP 
8:05p 9:20p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> Ann Seton-Shrub Oak Red 5B2 Game Resurrection-Rye Blue 5B2 Res Forfeit  RM 
Transfiguration 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Transfiguration 3A3 Game Holy Innocents-Plvl White 3A3   RS 
10:15a 11:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Transfiguration 4GCO1 Game Holy Name-Croton White 4GCO1    
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration 4CO2 Game St. Patrick-Armonk Green 4CO2    
12:45p 2:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration 8GCO2 Game OLO Sorrows-WP 8GCO2    
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration 5CO2 Game IC-Irvington 5CO2    
3:15p 4:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Gold 7GCO2 Game St. Lawrence-Brewster 7GCO2 Transfig forfeit  RM 
4:30p 5:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Transfiguration Green 7GCO1 Game St. JohnandPaul-Lrch 7GCO1    
IC-Tuckahoe 1:00p 2:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe Blue 4A Game Annunciation OLOF Gold 4A   AC 
2:00p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> IC-Tuckahoe White 5B1 Game Ann Seton-Shrub Oak White 5B1    
3:00p 4:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls A Div> IC-Tuckahoe White 5GA Game St. Gregory-Harrison 5GA   AC 
4:00p 5:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White 8A Game Holy Family-New Roc 8A   AC 
5:15p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White 7A Game St. James-Carmel White 7A   AC 
6:30p 7:45p  >High School>9th Grade Boys JV1 Div> IC-Tuckahoe White 9JV1 Game Resurrection-Rye Blue 9JV1 was 1/25  AC 
Sacred Heart-Yonkers GS 6:00p 7:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Sacred Heart-Yonkers 8CO2 Game St. James-Carmel Red 8CO2    
Yonkers, St. Anthony-Yonkers 10:00a 11:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> St. Anthony-Yonkers 4CB Game OLO Loretto-Garrsn 4CB   JM 
11:15a 12:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. Anthony-Yonkers 5GCB Game OLO Loretto-Garrsn 5GCB   JM 
12:30p 1:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Anthony-Yonkers 6CB Game Reformed Church-Brnxvl White 6CB    
1:45p 3:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> St. Anthony-Yonkers 8CB Game St. Theresa-Brclf Red 8CB    
3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Blue Div> St. Anthony-Yonkers 7GCB Game Annunciation OLOF Gold 7GCB    
 Sun 12/15/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 10:45a 12:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls B Div> OLPH-Ardsley Blue 5GB Game Holy Name-Croton 5GB Was 2:30pm   
12:00p 1:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH-Ardsley White CN 7CO2 Game Holy Name-Valhalla Blue 7CO2   JDG 
1:15p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> OLPH-Ardsley White 3A2 Game Ann Seton-Shrub Oak Red 3A2   FT 
2:30p 3:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> OLPH-Ardsley 7GB2 Game St. Patrick-Bedford 7GB2 weather reschedule from 12/1  KN 
3:45p 5:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> OLPH-Ardsley Blue 3A3 Game Ann Seton-Shrub Oak Blue 3A3 from 2/1   
St. Patrick-Armonk 12:00p 1:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. Patrick-Armonk White 3A2 Game Holy Family-New Roc Blue 3A2   EB 
1:15p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Patrick-Armonk Green 4CO2 Game Ann Seton-Shrub Oak 4CO2    
2:30p 3:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls A Div> St. Patrick-Armonk Green 5GA Game IC-Tuckahoe White 5GA   KM 
3:45p 5:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk White 5GCO4 Game St. Lawrence-Brewster 5GCO4   MR 
5:00p 6:15p  >High School>10th Grade Boys JV1 Div> St. Patrick-Armonk Green 10JV1 Game IC-Tuckahoe White 10JV1 was 12/14  AC 
6:15p 7:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> St. Patrick-Armonk 8B2 Game St. Columbanus-Peekskill CN 8B2   AC 
St. Patrick-Bedford 12:30p 1:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Patrick-Bedford Green 3GA4 Game Holy Name-Croton CN 3GA4   VM 
1:45p 3:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> St. Patrick-Bedford 8B2 Game Holy Name-Croton CN 8B2   KN 
3:00p 4:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> St. Patrick-Bedford 5B1 Game IC-Tuckahoe White 5B1   KN 
4:15p 5:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> St. Patrick-Bedford 8GA Game Ann Seton-Shrub Oak 8GA   KN 
5:30p 6:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford White 6GB Game St. Patrick-Bedford Green 6GB   KN 
St. Theresa-Briarcliff 2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Theresa-Brclf Gold 5CO2 Game Ann Seton-Shrub Oak 5CO2    
3:15p 4:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Theresa-Brclf 5GCO4 Game St. Patrick-Bedford 5GCO4   VM 
4:30p 5:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Theresa-Brclf Red 6CO3 Game St. Lawrence-Brewster White 6CO3   TN 
5:45p 7:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Theresa-Brclf Gold 3A4 Game Holy Name-Croton 3A4   MM 
7:00p 8:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Theresa-Brclf 7GCO2 Game St. Augustine-Ossng White 7GCO2    
Bronxville HS 1:00p 2:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Chapel School-Bronxville 8CO1 Game Resurrection-Rye Blue 8CO1    
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Chapel School-Bronxville 7CB Game St. Columbanus-Peekskill 7CB    
Chapel School 3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Chapel School-Bronxville 6GCB Game Holy Name-Croton 6GCB    
St. Joseph-Bronxville 2:00p 3:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> St. Joseph-Brnxvl White 3A1 Game Annunciation OLOF Gold 3A1   DH 
3:15p 4:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Brnxvl White 5GCO1 Game Annunciation OLOF Blue 5GCO1   DH 
4:30p 5:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 6GCB Game Sacred Heart-Hartsdale 6GCB   DH 
5:45p 7:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. Joseph-Brnxvl White 6GA Game OLPH-Ardsley 6GA   DH 
7:00p 8:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> St. Joseph-Brnxvl White 8GB Game IHM-Scarsdale 8GB   DH 
8:15p 9:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> OLPH St. Cath-Pelham 7CB Game St. Joseph-Brnxvl Blue 7CB   DH 
St. Columbanus 12:15p 1:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> St. Columbanus-Peekskill 8GB Game Holy Name-Valhalla White 8GB was 11/23  AC 
1:30p 2:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Columbanus-Peekskill 7CO4 Game St. Patrick-Bedford White 7CO4   KN 
2:45p 4:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Columbanus-Peekskill CN 5CO2 Game St. Lawrence-Brewster 5CO2   TN 
4:00p 5:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls A Div> St. Columbanus-Peekskill 7GA Game Holy Name-New Roch 7GA   AC 
5:15p 6:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Columbanus-Peekskill 6GCO2 Game Holy Innocents-Plvl Black 6GCO2   AC 
Annunciation 3:30p 4:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> Annunciation OLOF Gold 5B1 Game Holy Family-New Roc 5B1   PC 
4:30p 5:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Annunciation OLOF Blue 3A2 Game St. Joseph-Brnxvl Red 3A2   PC 
5:45p 7:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> Annunciation OLOF Gold 8B1 Game OLPH-Ardsley White 8B1   BC 
7:00p 8:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation OLOF Blue 7CO1 Game IC-Tuckahoe White 7CO1   AC 
8:15p 9:30p  >High School>10th Grade Boys JV1 Div> Annunciation OLOF Blue 10JV1 Game St. Augustine-Larch White 10JV1   DR 
HNHoly Name-Croton 12:15p 1:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Croton Blue 4GCO2 Game St. Joseph-Brnxvl Blue 4GCO2    
1:30p 2:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Croton 6GCO2 Game OLO Sorrows-WP 6GCO2   SP 
2:45p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Croton White CN 7CO4 Game St. John-Mahopac White 7CO4    
4:00p 5:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Holy Name-Croton CN 4CB Game St. Anthony-Yonkers 4CB rescheduled from 11/16  SK 
5:15p 6:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-Croton 7GCB Game OLPH St. Cath-Pelham 7GCB Was 12/7  
OLO Loretto-Garrison Sch 10:45a 12:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> OLO Loretto-Garrsn 5GCB Game St. Joseph-Brnxvl Blue 5GCB st joseph forfeit  SP 
12:00p 1:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> OLO Loretto-Garrsn Blue 5CB Game IHM-Scarsdale Gold 5CB   SC 
1:15p 2:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> OLO Loretto-Garrsn 8CO2 Game IC-Irvington 8CO2   JM 
St. Gregory-Harrison 1:15p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> St. Gregory-Harrison Gold 3A1 Game Holy Family-New Roc Gold 3A1   MB 
2:30p 3:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B1 Div> St. Gregory-Harrison 4B1 Game Holy Family-New Roc 4B1    
3:45p 5:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. Gregory-Harrison 3A2 Game Holy Rosary-Hwthrn Blue CN 3A2   MP 
5:00p 6:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls A Div> St. Gregory-Harrison 5GA Game St. John-Mahopac 5GA   GM 
6:15p 7:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > St. Gregory-Harrison 8GCO1 Game OLPH St. Cath-Pelham 8GCO1    
7:30p 8:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> St. Gregory-Harrison 7GB2 Game St. Mary-Katonah 7GA    
St. Matthew-Hastings HS2 12:00p 1:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Matthew-Hstngs Blue 3GA3 Game St. Ann-Ossining 3GA3    
1:15p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> St. Matthew-Hstngs Blue 4A Game Holy Name-New Roch Blue 4A from 3:45p  TZ 
2:30p 3:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 3 Div> St. Matthew-Hstngs White 5GCO3 Game Transfiguration 5GCO3   ENH 
3:45p 5:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> St. Matthew-Hstngs White 5B2 Game Holy Name-New Roch 5B2 from 1:15p   
St. Matthews-Hasting HS1 12:00p 1:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Matthew-Hstngs Blue 8CO2 Game OLO Sorrows-WP Blue 8CO2   LH 
2:30p 3:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Matthew-Hstngs Blue 6A Game St. James-Carmel White 6A   MR 
3:45p 5:00p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> St. Matthew-Hstngs 12V1 Game St. JohnandPaul-Larch White 12V1    
Holy Rosary-Hawthorne 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Holy Rosary-Hwthrn White CN 3A1 Game Annunciation OLOF White 3A1   MP 
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B2 Div> Holy Rosary-Hwthrn 7B2 Game Ann Seton-Shrub Oak 7B2   BH 
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary-Hwthrn Blue 6GCO2 Game St. Lawrence-Brewster 6GCO2 from 2/1  TN 
IC-Irvington 1:15p 2:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls B Div> IC-Irvington 5GB Game Ann Seton-Shrub Oak 5GB   AP 
2:30p 3:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B1 Div> IC-Irvington 7GB1 Game Sacred Heart-Dobbs Ferry 7GB1   ICI 
3:45p 5:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> IC-Irvington 6B1 Game Sacred Heart-Hartsdale 6B1   DL 
5:00p 6:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Irvington CN 4GCO1 Game Holy Name-New Roch CN 4GCO1   DR 
Harvey Sch-St John&Mary 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. John and Mary-Chap 3A4 Game St. Augustine-Ossng White 3A4   BH 
1:45p 3:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary-Chap 4GCB Game St. John Bosco 4GCB   BH 
3:00p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John and Mary-Chap 6CO3 Game Holy Name-Valhalla Blue 6CO3   BH 
St. Mary-Katonah 1:00p 2:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B2 Div> St. Mary-Katonah 7B2 Game IC-Irvington 7B2   TS 
St. Augustine-Larchmont 12:00p 1:15p  >High School>9th Grade Boys JV2 Div> St. Augustine-Larch Green 9JV2 Game Holy Family-New Roc Blue 9JV2   IG 
1:15p 2:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Larch Green 6CO3 Game Holy Innocents-Plvl Gold 6CO3   KWO 
2:30p 3:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Larch Green 4CO2 Game St. Patrick-Armonk Black 4CO2    
3:45p 5:00p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. Augustine-Larch Green 12V2 Game St. John and Mary-Chap CN 12V2   BH 
St. John and Paul 12:30p 1:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. JohnandPaul-Lrch White 7CO2 Game St. Theresa-Brclf Gold 7CO2   BL 
1:45p 3:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 3 Div> St. JohnandPaul-Lrch 5GCO3 Game Holy Rosary-Hwthn White 5GCO3   MP 
3:00p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> St. JohnandPaul-Lrch 6CO2 Game OLO Sorrows-WP Blue 6CO2   RM 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. JohnandPaul-Lrch Red 7CO1 Game St. Vito-Mamaroneck 7CO1    
5:30p 6:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> St. JohnandPaul-Lrch White 8GB Game St. JohnandPaul-Lrch Red 8GB   MD 
6:45p 8:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. JohnandPaul-Lrch 6GCO1 Game St. Vito-Mamaroneck 6GCO1   BS 
Mahopac MS Gym 1 12:30p 1:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. John-Mahopac 6GA Game Annunciation OLOF Gold 6GA   GM 
1:45p 3:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls B Div> St. John-Mahopac 4GB Game IHM-Scarsdale 4GB    
3:00p 4:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John-Mahopac Blue 7CO3 Game Holy Name-Croton Blue 7CO3   GM 
Mahopac MS Gym 2 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. John-Mahopac Blue 3A4 Game Holy Innocents-Plvl Black CN 3A4   GM 
1:45p 3:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. John-Mahopac 3GA4 Game St. Patrick-Armonk 3GA4   GM 
St. Johns-Mahopac 12:30p 1:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac 4A Game Holy Innocents-Plvl White 4A   GM 
1:45p 3:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John-Mahopac 8CO2 Game St. Theresa-Brclf Gold 8CO2   GM 
3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John-Mahopac 7GCO2 Game St. Patrick-Armonk Green 7GCO2   BAT 
4:15p 5:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B2 Div> St. John-Mahopac White 6B2 Game Ann Seton-Shrub Oak 6B2    
5:30p 6:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. John-Mahopac 6CO4 Game Holy Innocents-Plvl Black 6CO4   JM 
St. Vito-Mamaroneck 2:00p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Vito-Mamaroneck 6CB Game OLPH St. Cath-Pelham Blue 6CB was 2/8  DC 
3:15p 4:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > St. Vito-Mamaroneck 8GCO1 Game Holy Rosary-Hwthrn 8GCOB was 12/7  DC 
Holy Family-New Rochelle 1:00p 2:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Holy Family-New Roc 3GA1 Game Holy Name-ValhallaWhite 3GA1    
2:15p 3:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls B Div> Holy Family-New Roc 5GB Game All Saints-Montrose White 5GB    
3:30p 4:45p  >High School>9th Grade Boys JV1 Div> Holy Family-New Roc Gold 9JV1 Game Reformed Church-Brnxvl 9JV1 weather reschedule from 12/1  KG 
4:45p 6:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> Holy Family-New Roc Blue 6A Game St. Joseph-Brnxvl White 6A Was 12/1, from 7:15p  DH 
6:00p 7:15p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> Holy Family-New Roc Blue 12G Game Sacred Heart-Pattrsn Red 12G   AF 
Holy Name-New Rochelle 1:30p 2:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Name-New Roch Gold 4CO1 Game Holy Name-Valhalla Blue 4CO1    
St. Ann-Ossining 1:30p 2:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Ann-Ossining 4CO2 Game Holy Innocents-Plvl Black 4CO2    
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Ann-Ossining 6CO4 Game St. Mary-Katonah White 6CO4   GP 
4:00p 5:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> St. Ann-Ossining White 8B1 Game St. Joseph-Brnxvl White 8B1   DH 
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Augustine-Ossng White 4GCO1 Game Transfiguration 4GCO1   NN 
1:45p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Ossng White 5CO1 Game St. Theresa-Brclf Red 5CO1   NN 
3:00p 4:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Ossng White 8CO1 Game St. Vito-Mamaroneck 8CO1   NN 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossng Blue 7CO3 Game St. Patrick-Bedford Green 7CO3    
5:30p 6:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossng Blue 8CO2 Game Sacred Heart-Yonkers 8CO2   NN 
Sacred Heart-Patterson 12:00p 1:15p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Sacred Heart-Pattrsn Red 910G Game St. JohnandPaul-Lrch Red 910G   RM 
OLPH/St Catharine-Pelham 6:00p 7:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> OLPH St. Cath-Pelham 5CB Game OLO Loretto-Garrsn White 5CB   MJ 
Our Lady of Mercy-CYP 12:00p 1:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> OLO Mercy- White CN 6CO2 Game Holy Name-Valhalla White 6CO2   TM 
1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> OLO Mercy- Black CN 6B1 Game IONA Prep Lower Schl 6B1   TM 
2:15p 3:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> OLO Mercy- Black CN 5GCO1 Game St. Augustine-Larch Green 5GCO1   TM 
3:30p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> OLO Mercy- CN 8CO1 Game St. Augustine-Larch Green 8CO1   TM 
Resurrection Doty Gym 1:30p 2:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection-Rye White 7CO2 Game Transfiguration 7CO2   RS 
2:45p 4:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection-Rye Red 7GCO1 Game OLO Mercy- CN 7GCO1   PG 
4:00p 5:15p  >High School>9th Grade Boys JV1 Div> Resurrection-Rye Blue 9JV1 Game IC-Tuckahoe White 9JV1    
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Resurrection-Rye Black 8A Game OLPH St. Cath-Pelham 8A   JM 
6:30p 7:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > Resurrection-Rye Blue 8GCO1 Game Annunciation OLOF Blue 8GCO1   PC 
7:45p 9:00p  >High School>10th Grade Boys JV1 Div> Resurrection-Rye Green 10JV1 Game St. JohnandPaul-Lrch White 10JV1   TMB 
Resurrection Grammar 1:30p 2:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> Resurrection-Rye Blue 5B2 Game Ann Seton-Shrub Oak Red 5B2   HK 
2:45p 4:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection-Rye Red 5GCO1 Game IHM-Scarsdale 5GCO1   JJ 
4:00p 5:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Resurrection-Rye Green 5GCO2 Game Sacred Heart-Hartsdale 5GCO2    
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> IHM-Scarsdale Blue 4A Game Sacred Heart-Dobbs Ferry 4A    
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> IHM-Scarsdale White 7CO2 Game Holy Innocents-Plvl Gold 7CO2    
3:15p 4:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM-Scarsdale White 5CO1 Game IC-Tuckahoe White 5CO1   AC 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> IHM-Scarsdale Blue 7A Game All Saints-Montrose White CN 7A   JM 
5:30p 6:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> IHM-Scarsdale 6GB Game St. Gregory-Harrison 6GB   BD 
6:45p 8:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM-Scarsdale 6CO1 Game OLO Sorrows-WP White 6CO1    
Ann Seton-Shrub Oak 2:00p 3:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Ann Seton-Shrub Oak White 3A3 Game St. John-Mahopac White 3A3    
3:15p 4:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls A Div> Ann Seton-Shrub Oak 4GA Game St. Patrick-Bedford 4GA   KN 
4:30p 5:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> Ann Seton-Shrub Oak White 5B1 Game St. Patrick-Armonk Green 5B1   KM 
Transfiguration 1:00p 2:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> OL Mt Carmel-Elmsfrd Blue 6GCO1 Game Transfiguration 6GCO1   RS 
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration 8CO2 Game St. James-Carmel Red 8CO2   RS 
IC-Tuckahoe 1:30p 2:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White 4A Game St. Gregory-Harrison 4A   AC 
2:30p 3:45p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> IC-Tuckahoe White 12G Game IC-Tuckahoe Blue 12G weather reschedule from 12/1  SP 
3:30p 4:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe Blue 4A Game Ann Seton-Shrub Oak 4A   AC 
4:30p 5:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls A Div> IC-Tuckahoe White 4GA Game St. Mary-Katonah 4GA   JO 
5:30p 6:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White 7A Game St. Joseph-Brnxvl White 7A   DH 
6:45p 8:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> IC-Tuckahoe White 6GB Game St. Ann-Ossining 6GB   AC 
Mt Pleasant Com Center 12:30p 1:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Blue 5CO2 Game St. John and Mary-Chap 5CO2    
1:45p 3:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Holy Name-Valhalla White 3A1 Game IONA Prep Lower Schl 3A1 was 12/1  HNW 
4:15p 5:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla White 6GCO2 Game OLO Loretto-Garrsn 6GCO2   JM 
5:30p 6:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B2 Div> Holy Name-Valhalla White 4B2 Game All Saints-Montrose White CN 4B2    
6:45p 8:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla White 7GCO2 Game Holy Name-Croton 7GCO2   KW 
St. John the Baptist 1:00p 2:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B1 Div> St. John the Baptist-Ynkrs 4B1 Game Holy Rosary-Hwthrn White CN 4B1    
2:15p 3:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. John the Baptist-Ynkrs 5GCB Game OLPH St. Cath-Pelham 5GCB    
3:30p 4:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. John the Baptist-Ynkrs 7CB Game St. John Bosco 7CB