Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 12/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> SYA B7-1 Morin Game Fort Hunt B7-1 Koelsch   CC 
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Arlington B7-1 Shelley Game BRYC B7-1 Aquil   CC 
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> CYA B7-2 Utterback Game Gainesville B7-2 Schwemer   CC 
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Arlington B7-2 Remedios Game McLean B7-2 Nance   CC 
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Annandale B7-2 Nelson Game South Loudoun B7-2 Ackley   CC 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Smith Game South County B8-2 Matthews   CC 
8:15p 9:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Dann Game Vienna B8-2 Desenti   CC 
 Tue 12/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Falls Church B7-2 Whitaker Game FPYC B7-2 Varner   CC 
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Fort Belvoir B7-2 Shern Game Vienna B7-2 Morton   CC 
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Burke G8-2 Byrne Game Turnpike G8-2 Komaily   CC 
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Baileys CC G8-2 Hudson Game CYA G8-2 Jones   CC 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Vienna G8-2 Bond Game Arlington G8-2 Scarcella   CC 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gainesville B8-2 Compton Game Herndon B8-2 Harley   CC 
8:15p 9:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > BRYC B8-2 Thomas Game South Loudoun B8-2 Choi   CC 
 Wed 12/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Alexandria B7-2 Matthews Game Turnpike B7-2 Burns   CC 
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Burke B7-2 Sturtevant Game Lee-Mt. Vernon B7-2 Rush   CC 
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Herndon B7-3 Passmore Game Springfield B7-3 Kelly   CC 
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Great Falls B7-3 Willson Game SYA B7-3 Downey   CC 
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> CYA B7-3 Prochazka Game Gainesville B7-3 Lingenfelder   CC 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Reston B7-1 Robinson Game Lee District B7-1 Trotter   CC 
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Belvoir G8-2 Edwards Game SYA G8-2 Heslep   CC 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> McLean G8-2 McNicoll Game Mt. Vernon G8-2 Elling   CC 
 Thu 12/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Burke B7-3 DiSilvestro Game Alexandria B7-3 Thomas   CC 
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> South County B7-3 Lloyd Game South Loudoun B7-3 Cook   CC 
8:45p 10:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Simonik Game Manassas Park B8-3 Holden   CC 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 7:00p 8:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Hunt G8-2 Harris Game South Loudoun G8-2 Samson   CC 
8:15p 9:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> CYA G8-2 Rathinavelu Game South Loudoun G8-2 Strohecker   CC 
 Sat 12/14/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Burke B6-1 Rapoza Game Lee District B6-1 Diffenbach   CC 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> BRYC B6-1 Gonzalez Game Manassas Park B6-1 Gaskins   CC 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> CYA B6-1 Jones Game James Lee B6-1 Wade   CC 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Gainesville B6-1 Cook Game James Lee B6-1 Herring   CC 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> McLean B6-2 Cicale Game Fort Belvoir B6-2 Taylor Jr   CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> CYA G7-1 Mawloud Game SYA G7-1 Brubaker   CC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Vienna B6-1 Epps Game Mt. Vernon B6-1 Coleman   CC 
Alexandria, Gum Springs CC 4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Gum Springs B5- Sprocker Game Turnpike B5 - Syron pool  CC 
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> McLean B5- A Martin  Game Lee Mt. Vernon B5 - Bosley pool  CC 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Alexandria B7-2 Matthews Game Gainesville B7-2 Schwemer   CC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Arlington B7-2 Remedios Game Fort Belvoir B7-2 Shern   CC 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Burke B6-2 Buttrey Game SYA B6-2 Hill   CC 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Turnpike B7-2 Burns Game Lee-Mt. Vernon B7-2 Rush   CC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> CYA B7-2 Utterback Game Vienna B7-2 Morton   CC 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Ackley Game McLean B7-2 Nance   CC 
Alexandria, Mount Vernon HS #1 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> CYA B8-1 Lee Game Fort Belvoir B8-1 Miles  CC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South County B8-1 Jackson Game Annandale B8-1 Nelson   CC 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Springfield B8-1 Robinson Game Vienna B8-1 Marsden   CC 
Alexandria, Mount Vernon HS #2 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#1(S) 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#2(S) 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Annandale, Annandale HS-#1 2:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Annandale, Annandale HS-#2 2:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Arlington B6-1 Lowen Game McLean B6-1 Jackson   CC 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Arlington B5 - Sadaka Game CYA B5 - Rosenblatt pool  CC 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Gainesville G6-1 Holder Game Arlington G6-1 Piacenza   CC 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Arlington G6-2 DeCou Game Lee-Mt. Vernon G6-2 Henderson   CC 
Chantilly, Lunsford Middle (N) 4:45a 6:00a  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Great Falls B7-3 Willson Game South Loudoun B7-3 Cook   CC 
6:00p 7:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Peters Game South Loudoun B8-3 Mostek   CC 
7:15p 8:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > SYA B8-2 McGhee Game South Loudoun B8-2 Choi   CC 
Clifton, Liberty MS-#1(N) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> BRYC B5 - Sharma Game Burke B5 - Smith pool  CC 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Great Falls B5 - Goldberg Game Herndon B5 - Bermudez pool  CC 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> CYA B5 - Rivers Game Gainesville B5- Maxwell pool  CC 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Fort Belvoir B5 - Hunter Game FPYC B5 - Davis pool  CC 
Clifton, Liberty MS-#2 (N) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> BRYC B5 - Mayes Game Burke B5 - Asefi pool  CC 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> SYA B5 - Harris Game Vienna B5 -B DAVIS pool  CC 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Manassas Park B5- Solomon Game Burke B5 - Mayernik pool  CC 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Vienna G6-2 Grim Game SYA G6-2 Langford   CC 
Falls Church, Baileys Comm Ctr 1:00p 2:15p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> Arlington G5- Lomas Game Baileys CC G5 - Marshall pool  CC 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Reston B6-3 Legler Game Baileys B6-3 J. Smith Sr   CC 
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Baileys CC G8-2 Hudson Game SYA G8-2 Heslep   CC 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Falls Church B8-3 Sutton Game Baileys B8-3 TBD   CC 
South Riding, Freedom HS-#2 2:15p 3:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South Loudoun B8-1 Cook Game Arlington B8-1 Davis   CC 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> South Loudoun B6-1 kahn Game Reston B6-1 Ridgeway   CC 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> BRYC B7-1 Aquil Game South Loudoun B7-1 Webb-   CC 
Vienna, James Madison HS-Main(N) 3:00p 3:10p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Springfield G8-1 Wilson Game McLean G8-1 Megas   CC 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Vienna G8-1 TROTTER Game Gainesville G8-1 Gilliam   CC 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Turnpike B8-1 Donovan Game Burke B8-1 Shouman  CC 
 Sun 12/15/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aldie, Mercer MS Main (N) 12:15p 1:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Francis Game South Loudoun G7-2 McGovern   CC 
1:30p 2:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Burke G8-2 Byrne Game South Loudoun G8-2 Samson   CC 
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> McLean G5- A Norton Game South Loudoun G5- Kerr pool  CC 
4:00p 5:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> South Loudoun G6-2 Samson Game SYA G6-2 Langford   CC 
Alexandria, Bryant Center (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> BRYC B6-1 Gonzalez Game Mt. Vernon B6-1 Coleman   CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Great Falls B6-1 Brown Game James Lee B6-1 Wade   CC 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Fort Hunt B5 - Zippel Game CYA B5 - Rosenblatt pool  CC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Arlington B7-3 Parker Game Gainesville B7-3 Lingenfelder   CC 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Reston B5 - Byrnes Game Vienna B5 -A LOCEY pool  CC 
Alexandria, Edison HS - Aux 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Hunt G8-2 Harris Game Vienna G8-2 Bond   CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Belvoir G8-2 Edwards Game McLean G8-2 McNicoll   CC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> McLean G6-1 Murrell Game South Loudoun G6-1 childress   CC 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> CYA G6-1 Kang Game Arlington G6-1 Piacenza   CC 
6:15p 7:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Fort Hunt G6-1 Loving Game Vienna G6-1 PARRIS   CC 
Alexandria, Edison HS - Main 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G7-2 Carter Game Mt. Vernon G7-2 Garey   CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> CYA G8-2 Rathinavelu Game Mt. Vernon G8-2 Elling   CC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Arlington G8-2 Scarcella Game South Loudoun G8-2 Strohecker   CC 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> CYA G8-2 Jones Game Turnpike G8-2 Komaily   CC 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Simonik Game Burke B8-3 Smydra   CC 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 12:00p 7:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 12:00p 7:00p  Inactive no use  no use   CC 
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Reston B8-1 Lansdowne Game McLean B8-1 Tallent   CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 Leggett Game Annandale B8-1 Nelson   CC 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South Loudoun B8-1 Cook Game Turnpike B8-1 Donovan   CC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South County B8-1 Jackson Game Vienna B8-1 Marsden   CC 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Fort Hunt B7-1 Koelsch Game McLean B7-1 Carey   CC 
Annandale, Annandale HS-#2 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Gainesville G7-2 Naples Game Reston G7-2 Zeberlein   CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> BRYC G7-2 OConnor Game Springfield G7-2 Duckett   CC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Filides Game Vienna G7-2 TOMLINSON   CC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> SYA B6-2 Hill Game Annandale B6-2 Hwang   CC 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Manassas Park B8-3 Holden Game Reston B8-3 Birkland   CC 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Arlington B7-1 Shelley Game Springfield B7-1 Arguedas   CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Arlington B6-1 Lowen Game Reston B6-1 Ridgeway   CC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> Arlington G5- McRae Game Vienna G5-A KORMAN pool  CC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Arlington B5 - McLean Game CYA B5 - Martin pool  CC 
Chantilly, Lunsford Middle (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> South Loudoun B6-2 Lanouette Game Arlington B6-2 Ghariani   CC 
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> South County B5 - Arora Game South Loudoun B5- Fiorillo pool  CC 
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Reston B5 - Daoud Game South Loudoun B5 - Choi pool  CC 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> South Loudoun B5 - Stemberger Game SYA B5 - O-Connor pool  CC 
Chantilly, Westfield HS-#1 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> CYA B6-1 Jones Game Manassas Park B6-1 Gaskins   CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Burke B6-1 Rapoza Game McLean B6-1 Jackson   CC 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Vienna B6-1 Epps Game South Loudoun B6-1 kahn   CC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Turnpike B6-3 Ours Game Springfield B6-3 Alvarez   CC 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> FPYC B6-3 Malesky Game CYA B6-3 Lugo   CC 
Chantilly, Westfield HS-#2 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Herndon B6-2 Jones Game CYA B6-2 Robinson   CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> McLean B6-2 Cicale Game Burke B6-2 Buttrey   CC 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Fort Hunt B6-2 Forti Game Fort Belvoir B6-2 Taylor Jr   CC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Lee Mt. Vernon B6-3 Stewart Game BRYC B6-3 Shin   CC 
Clifton, Centreville HS - side ct 5:00p 10:00p  TBD no use  no use   CC 
Fairfax, Lanier Middle School  11:45a 1:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Falls Church G7-1 Madison Game FPYC G7-1 Komaily   CC 
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > FPYC B8-2 Ragan Game Arlington B8-2 Ballard   CC 
2:15p 3:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Springfield G8-1 Wilson Game FPYC G8-1 Lester   CC 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Annandale B7-2 Nelson Game FPYC B7-2 Varner   CC 
Falls Church, Jackson MS Aux 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> Burke G5- Rose Game CYA G5- Dowling pool  CC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> Fort Hunt G5- Garey Game BRYC G5- Ali pool  CC 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> Burke G5- Price Game Great Falls G5- Nitowski pool  CC 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> Springfield G5- Goodman Game Fort Belvoir G5- Washington pool  CC 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Reston G6-2 Barr Game Vienna G6-2 Grim   CC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> SYA G5- McGhee  Game Vienna G5-B KONSTAS pool  CC 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> Lee Mt. Vernon G5- Breland Game South Loudoun G5- Oshea pool  CC 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Gainesville B6-1 Cook Game Lee District B6-1 Diffenbach   CC 
Falls Church , Mary Ellen Henderson MS 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Gainesville B6-2 Murray Game Falls Church B6-2 Kusic   CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Falls Church B5 - Greiner Game Arlington B5 - Perkins pool  CC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> FPYC G6-2 Lester Game Falls Church G6-2 Papadopoulos   CC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Burke B7-2 Sturtevant Game Falls Church B7-2 Whitaker   CC 
Lorton, South County MS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Vienna B8-2 Desenti Game South County B8-2 Matthews   CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Herndon B7-3 Passmore Game South County B7-3 Lloyd   CC 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South Loudoun B6-3 Webb Game Springfield B6-3 Wilson   CC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Great Falls B6-3 Britt Game Burke B6-3 Mitchell   CC 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South County B6-3 Johnson Game Arlington B6-3 Nettles   CC 
McLean, McLean HS-Aux (N) 4:15p 5:30p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> McLean G5- B Kim Game Reston G5- Ward pool  CC 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> McLean B5 - B Ball Game Springfield B5- Morrison pool  CC 
6:45p 8:00p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> McLean B5- A Martin  Game Herndon B5 - Bermudez pool  CC 
McLean, McLean HS-Main(N) 4:15p 5:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Dann Game McLean B8-2 Turgeon   CC 
5:30p 6:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Burke G7-1 Wyant Game McLean G7-1 Crittenberger   CC 
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> McLean G6-2 Edwards Game Arlington G6-2 DeCou   CC 
Nokesville, Patriot HS #1 1:00p 1:30p  TBD no use  games start at 1:30  CC 
1:30p 2:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Great Falls G8-1 Kerrigan Game Gainesville G8-1 Gilliam   CC 
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Gainesville G6-1 Holder Game SYA G6-1 Moore   CC 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Gainesville B8-1 Page Game Fort Belvoir B8-1 Miles   CC 
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Hunt B8-2 Forti Game Gainesville B8-2 Compton   CC 
6:30p 7:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Gainesville B7-1 Weinschenk Game Lee District B7-1 Trotter   CC 
Nokesville, Patriot HS #2 1:00p 1:30p  TBD no use  games start at 1:30  CC 
1:30p 2:45p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> Gainesville G5- Johnson Game SYA G5- Andersen pool  CC 
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 5th Grade Pool Play> CYA G5- Mazid Game Gainesville G5- Hampson pool  CC 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Gainesville B5 - Ly Game Lee Mt. Vernon B5 - Bosley pool  CC 
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 5th Grade Pool Play> Gainesville B5- Jackson Game Lee Mt. Vernon B5 - Day pool  CC 
Springfield, Lee HS-Aux (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Burke B7-3 DiSilvestro Game SYA B7-3 Downey   CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Great Falls G6-2 Exley Game Burke G6-2 Seigle   CC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G6-2 Henderson Game BRYC G6-2 Dudley   CC 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Springfield G6-2 Marshall Game Springfield G6-2 Burdette   CC 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Gainesville G6-2 Furlong Game CYA G6-2 Murphy   CC 
Springfield, Lee HS-Main (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Manassas Park B8-1 Vick Game Arlington B8-1 Davis   CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Great Falls B8-1 Krawczyk Game CYA B8-1 Lee   CC 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Smith Game Lee-Mt. Vernon B8-2 Bosley   CC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > BRYC B8-2 Thomas Game Herndon B8-2 Harley   CC 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Arlington B8-2 Maher Game Lee District B8-2 McMinn   CC 
Springfield, West Springfield-#2(S/C) 1:00p 2:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> CYA B7-3 Prochazka Game Springfield B7-3 Kelly   CC 
2:15p 3:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> South Loudoun G7-1 Lisack Game Vienna G7-1 YODER   CC 
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Burke G7-1 Seay Game Springfield G7-1 Duckett   CC 
4:45p 6:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Arlington G7-1 Eisenberg Game SYA G7-1 Brubaker   CC 
6:00p 7:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> CYA G7-1 Mawloud Game Great Falls G7-1 Bond   CC 
Springfield, West Springfield-Main 1:00p 2:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Vienna G8-1 TROTTER Game CYA G8-1 McConnell   CC 
2:15p 3:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Abundo Game Burke G8-1 Edwards   CC 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Vienna B7-1 STOLBURG Game SYA B7-1 Morin   CC 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> CYA B7-1 Cubbage Game Reston B7-1 Robinson   CC