Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Sat 11/23/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Gum Springs CC 2:45p 4:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gum Springs B8-2 Price  Game Gainesville B8-2 Compton   CC 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 3:00p 10:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 3:00p 10:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Mount Vernon HS #1 3:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
Alexandria, Mount Vernon HS #2 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#1(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
Alexandria, Thos. Jefferson HS-#2(S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> FPYC B7-2 Varner Game CYA B7-2 Utterback   CC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> McLean B7-2 Nance Game Annandale B7-2 Nelson   CC 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Gainesville B7-2 Schwemer Game Burke B7-2 Sturtevant   CC 
Annandale, Annandale HS-#1 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
Annandale, Annandale HS-#2 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Vienna B7-2 Morton Game Turnpike B7-2 Burns   CC 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Fort Belvoir B7-2 Shern Game Falls Church B7-2 Whitaker   CC 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 12:45p 2:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon B7-2 Rush Game Arlington B7-2 Remedios   CC 
Falls Church, Baileys Comm Ctr 1:00p 9:00p  TBD no use  no use   CC 
South Riding, Freedom HS-#2 6:00p 7:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Gainesville B7-1 Weinschenk Game South Loudoun B7-1 Webb-   CC 
South Riding, Freedom HS-Main 4:45p 6:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Ackley Game Alexandria B7-2 Matthews   CC 
Vienna, James Madison HS-Main(N) 3:00p 3:10p  TBD no use    CC 
 Sun 11/24/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aldie, Mercer MS Main (N) 12:15p 1:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Burke G7-1 Seay Game South Loudoun G7-1 Lisack   CC 
Alexandria, Mount Vernon HS #1 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Lee District B8-2 McMinn Game Fort Hunt B8-2 Forti   CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Arlington B8-2 Ballard Game Vienna B8-2 Desenti   CC 
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Vienna B8-1 Marsden Game Turnpike B8-1 Donovan   CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Annandale B8-1 Nelson Game South Loudoun B8-1 Cook   CC 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Arlington B8-1 Davis Game South County B8-1 Jackson   CC 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > South Loudoun B8-2 Choi Game Arlington B8-2 Maher   CC 
Clifton, Centreville HS - main 5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > South County B8-2 Matthews Game BRYC B8-2 Thomas   CC 
6:15p 7:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > McLean B8-2 Turgeon Game CYA B8-2 Smith   CC 
7:30p 8:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > SYA B8-2 McGhee Game CYA B8-2 Dann   CC 
Clifton, Centreville HS - side ct 5:00p 5:15p  TBD no use    CC 
Falls Church , Mary Ellen Henderson MS 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Falls Church G7-1 Madison Game Springfield G7-1 Duckett   CC 
McLean, McLean HS-Main(N) 4:15p 5:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Fort Hunt G7-1 Heiner Game McLean G7-1 Crittenberger   CC 
6:45p 8:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Lee District B7-1 Trotter Game McLean B7-1 Carey   CC 
Springfield, Lee HS-Main (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Fort Belvoir B8-1 Miles Game Manassas Park B8-1 Vick   CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Burke B8-1 Shouman Game Reston B8-1 Lansdowne   CC 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Gainesville B8-1 Page Game Lee-Mt. Vernon B8-1 Bosley   CC 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Herndon B8-2 Harley Game FPYC B8-2 Ragan   CC 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Fort Hunt B7-1 Koelsch Game Springfield B7-1 Arguedas   CC 
Springfield, West Springfield-#2(S/C) 1:00p 2:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> FPYC G7-1 Komaily Game Great Falls G7-1 Bond   CC 
2:15p 3:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Burke G7-1 Wyant Game Vienna G7-1 YODER   CC 
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> CYA G7-1 Mawloud Game SYA G7-1 Brubaker   CC 
Springfield, West Springfield-Main 1:00p 2:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Gainesville G8-1 Gilliam Game Arlington G8-1 Abundo   CC 
2:15p 3:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> FPYC G8-1 Lester Game Burke G8-1 Edwards   CC 
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Great Falls G8-1 Kerrigan Game Springfield G8-1 Wilson   CC 
4:45p 6:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Great Falls B7-1 Nickles Game Reston B7-1 Robinson   CC 
6:00p 7:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> CYA B7-1 Cubbage Game SYA B7-1 Morin   CC 
7:15p 8:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> BRYC B7-1 Aquil Game Vienna B7-1 STOLBURG   CC