Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 11/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 6:00p 7:00p  5th Girls - Zenisek Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Girls - Garvin Practice    LW 
Bell Middle Wood 5:00p 6:00p  4th Girls - Swift Practice    LW 
6:00p 7:00p  3rd Girls - T.J. Carlson  Practice    LW 
7:00p 8:00p  5th Boys - Gribnitz Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  4th Boys - Howe Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Melancon Practice    LW 
7:00p 8:00p  8th Boys - Carrithers Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  4th Boys - Johnson Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Johnson Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Ziegenfuss Practice  practice moved  LW 
Tony Grampsas 5:00p 6:00p  7th Boys - Gordon Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Gatz Practice    LW 
7:00p 8:30p  7th Girls - Wandler Practice    LW 
 Tue 11/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  3rd Boys - Rooney  Practice    LW 
6:00p 7:00p  4th Boys - Rooney  Practice    LW 
7:00p 8:00p  7th Boys - McDougal Practice    LW 
Bell Middle Wood 7:00p 8:00p  4th Boys - Simpson Practice    LW 
Golden High School 7:30p 9:00p  6th Boys - Barela Practice    LW 
7:30p 9:00p  8th Boys - Enriquez Practice    LW 
7:30p 9:00p  7th Boys - Faile Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  6th Boys - Kula Practice    LW 
6:00p 7:00p  4th Boys - Politte Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Politte Practice    LW 
8:00p 9:00p  8th Boys - Morrissey Practice    LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  3rd Boys - Ash Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  3rd Boys - Halstead Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Hale Practice     
Tony Grampsas 5:00p 6:30p  8th Boys - Hendrickson Practice    LW 
6:30p 7:30p  8th Boys - Bobb Practice    LW 
7:30p 8:30p  8th Girls - Moran Practice    LW 
Golden, Volk Gymnasium 6:15p 7:30p  5th Boys - Owens Practice    RO 
 Wed 11/13/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 6:00p 7:00p  5th Girls - Zenisek Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
Bell Middle Wood 5:00p 6:00p  4th Girls - Swift Practice    LW 
6:00p 7:00p  3rd Girls - T.J. Carlson  Practice    LW 
7:00p 8:00p  5th Boys - Gribnitz Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  4th Boys - Howe Practice    LW 
6:00p 7:00p  4th Boys - Politte Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Politte Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  4th Boys - Johnson Practice    LW 
6:00p 7:00p  6th Boys - Johnson Practice    LW 
Tony Grampsas 5:00p 6:00p  7th Boys - Gordon Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Gatz Practice    LW 
7:00p 8:30p  7th Girls - Wandler Practice    LW 
 Thu 11/14/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 5:00p 6:00p  3rd Boys - Rooney  Practice    LW 
5:00p 6:30p  8th Boys - Hendrickson Practice    LW 
6:00p 7:00p  4th Boys - Rooney  Practice    LW 
6:30p 7:30p  8th Boys - Bobb Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Girls - Garvin Practice    LW 
7:30p 8:30p  8th Girls - Moran Practice    LW 
Bell Middle Wood 5:00p 6:00p  3rd Boys - Halstead Practice  Added practice at Bell Middle School  LW 
7:00p 8:00p  4th Boys - Simpson Practice    LW 
Golden High School 7:30p 9:00p  6th Boys - Barela Practice    LW 
7:30p 9:00p  8th Boys - Enriquez Practice    LW 
7:30p 9:00p  7th Boys - Faile Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  7th Boys - McDougal Practice    LW 
6:00p 7:00p  5th Girls - Melancon Practice    LW 
7:00p 8:00p  8th Boys - Carrithers Practice    LW 
8:00p 9:00p  8th Boys - Morrissey Practice    LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  3rd Boys - Ash Practice    LW 
7:00p 8:00p  6th Boys - Kula Practice    LW 
Golden, Volk Gymnasium 6:30p 8:00p  5th Boys - Owens Practice    RO