Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Tue 01/22/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Vienna G8-2 Trotter Game SYA G8-2 Wells   PT 
8:00p 9:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> McLean G8-2 McNicoll Game Fort Belvoir G8-2 Barfield   EB 
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Fort Hunt G6-1 Heiner Game FPYC G6-1 Komaily    
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G8-2 Ebron Game Gainesville G8-2 Shaw   JE 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Reston G8-2 Seneca Game Baileys G8-2 Hudson   TS 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 6:15p 7:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> CYA G6 -1 Mawloud Game Great Falls G6 -1 Bond    
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Howell Game Annandale G8-2 Sawi     
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Banks Game Arlington G8-2 O'Reilly   JB 
 Wed 01/23/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Fowler Game Fort Hunt G7-2 Harris     
8:00p 9:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Jones Game Vienna G7-2 Kourtesis   NK 
 Thu 01/24/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B7-3 Peters Game Burke B7-3 Smydra   MS 
8:00p 9:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B7-3 Simonik Game BRYC B7-3 Kucharski   MS 
Falls Church, Jackson MS Aux 6:15p 7:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Scarcella Game Great Falls G7-2 Kerrigan   MS 
7:30p 8:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Baileys CC G7 -2 Marshall Game Fort Belvoir G7 -2 Edwards   FE 
8:45p 10:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> SYA G7-2 Jin Her Game South Loudoun G7-2 Ware   DW 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Burke B8-3 Walsh Game South Loudoun B8-3 Arbore    
8:15p 9:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Herndon B8-3 Green Game Lee-Mt. Vernon B8-3 Lucio   DG 
 Sat 01/26/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Vienna B7-2 Desenti Game CYA B7-2 Smith   JH 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South County B7-2 Young Game Gainesville B7-2 Madigan lost Annandale   KM 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Lee-Mt. Vernon B7-1 Bosley Game Herndon B7-1 Harley lost Annandale   J B 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Reston G8-2 Seneca Game McLean G8-2 McNicoll lost Annandale   BM 
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Burke G7-2 Davis Game Arlington G7-2 Scarcella lost Annandale   MS 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Great Falls B6-2 Nickels Game Vienna B6-2 Burger lost Annandale    
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Jones Game Turnpike G7-2 Liedtke  lost Annandale   PJ 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Vienna G7-2 Kourtesis Game Great Falls G7-2 Kerrigan lost Annandale   
Alexandria, Mount Vernon HS #1 3:00p 9:00p  Inactive no use    CC 
Alexandria, Mount Vernon HS #2 3:00p 9:00p  Inactive no use    CC 
Annandale, Annandale HS-#1 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
Annandale, Annandale HS-#2 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> CYA B6-2 Utterback Game Arlington B6-2 Remedios   MU 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Arlington G5-1 Piacenza Game McLean G5-1 Murrell   DM 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Arlington B5-1 Lowen Game Annandale B5-1 Martin    
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Falls Church B5-2 Kusic Game Arlington B5-2 Sadaka   VS 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Arlington B5-3 Filides Game Reston B5-3 Legler   AF 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 J. McLean Game Arlington B8-1 Davis from 1/12   
Clifton, Liberty MS-#1(N) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Burke B5-1 Buttrey Game South Loudoun B5-1 kahn    
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> CYA B5-1 Jones Game McLean B5-1 Jackson    
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Gainesville B5-2 Burkhart Game Mt. Vernon B5-2 Coleman   JB 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Fort Hunt B5-2 Forti Game South Loudoun B5-2 choi   DC 
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G5-2 Henderson Game CYA G5-2 Thompson    
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Springfield B5-3 Morrison Game South Loudoun B5-3 frazitta    
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> FPYC B5-3 Malesky Game Turnpike B5-3 Ours Gym issues   LM 
Clifton, Liberty MS-#2 (N) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Burke B5-1 Rapoza Game Reston B5-1 Byrnes   KR 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> CYA B5-1 Katsakos Game Lee District B5-1 Diffenbach   PD 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> SYA B5-2 Hill Game Herndon B5-2 Jones    
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Burke B5-3 Mitchell Game Hurricanes B5-3 Richards game moved up one slot   
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> CYA B5-3 Rice Game Gainesville B5-3 Ly game moved up one slot  HL 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> SYA B5-3 Parker Game South County B5-3 Johnson game moved up one slot  DJ 
Falls Church, Baileys Comm Ctr 12:00p 2:30p  TBD no use  no use until 2:30  CC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Baileys CC G7 -2 Marshall Game Arlington G7-2 Fowler   JF 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Baileys B6-3 Bryant  Game Arlington B6-3 Urbanski    
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> FPYC G5-2 Lester Game Baileys G5-2 Marshall    
Falls Church, Jackson MS Aux 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Gainesville G5-2 Furlong Game Arlington G5-2 Hurst   SF 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Fort Belvoir G5-2 Christian Game BRYC G5- Husemann   CC 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> McLean G5-2 Edwards Game CYA G5-2 Murphy   MM 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Springfield G5-2 Burdette Game Vienna G5 -2 Konstas    
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Great Falls B5-2 Brown Game McLean B5-2 Broad   MB 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Reston B6-1 Scott Game McLean B6-1 Carey Gym issues   JS 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Burke G6-1 Seay Game McLean G6-1 Crittenberger From 1-17  JC 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Springfield G5-1 Goodman Game Burke G5-1 Coutinho   KC 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Vienna B6-1 Epps Game CYA B6-1 Cubbage    
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Great Falls G5-2 Exley Game Annandale G5-2 Gorman   FE 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> BRYC B5-1 Gonzalez Game Vienna B5 -1 Choi    
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Hurricanes B6-2 Fitzmaurice Game Springfield B6-2 Arguedas Gym issues .   
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Gainesville B6-2 Gresham Game Alexandria B6-2 Thomas Gym issues .  AG 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Gainesville B6-2 Walker Game Lee District B6-2 Troy Gym issues    
Falls Church, James Lee Center 9:00a 9:30a  TBD no use    CC 
9:30a 10:45a  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Herndon B8-3 Green Game Baileys CC B8-3 Lewis   DG 
10:45a 12:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B8-3 Lucio Game South Loudoun B8-3 Arbore   
12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Jame Lees B6-2 Wilson Game South Loudoun B6-2 ackley   MW 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Burke B6-2 Sturtevant Game BRYC B6-2 Aquil    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Vienna B5-1 Stolburg Game Jame Lees B5-1 Wade   LW 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Turnpike B7-2 Battaglia Game SYA B7-2 McGhee game moved due to schedulers error   MB 
Fort Belvoir, Fort Belvoir, Specker-#1 9:30a 10:45a  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Fort Belvoir B7-1 Miles Game Vienna B7-1 Locey Change in gym use   
10:45a 12:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Fort Belvoir B7-3 Terry Game Arlington B7-3 Farrell Change in gym use  KF 
12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Hunt B8-2 Meares Game Fort Belvoir B8-2 Wimbush change in allotted time from Belvoir  SM 
Fort Belvoir, Fort Belvoir, Specker-#2 9:30a 10:45a  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Fort Belvoir G7 -2 Edwards Game South Loudoun G7-2 Ware change in allotted time from Belvoir   
10:45a 12:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> CYA G7-2 Rathinavelu Game SYA G7-2 Jin Her change in allotted time from Belvoir  UR 
12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Fort Belvoir B6-2 Shern Game Annandale B6-2 Nelson change in allotted time from Belvoir  SS 
Manassas Park 20111, Manassas Park CC - #1 3:00p 4:30p  TBD no use  gym use starts at 4:30pm  CC 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Great Falls B5-2 Whelan Game Manassas Park B5-2 Gaskins   DW 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Tallent Game Manassas Park B7-1 Vick   DV 
South Riding, Freedom HS-#2 4:15p 5:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Cook Game South County B7-2 Young    
5:30p 6:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Burke G5-1 Seigle Game South Loudoun G5-1 childress   TC 
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> CYA G5-1 Kang Game South Loudoun G5-1 Samson   MK 
8:00p 9:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Howell Game Burke G8-2 Gellad from 1/12  RH 
South Riding, Freedom HS-Main 4:15p 5:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Gainesville B7-1 Binkowski Game South Loudoun B7-1 Taylor   EB 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B7-3 Peters Game South Loudoun B7-3 Park    
6:45p 8:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> South Loudoun B6-1 stemberger Game Gainesville B6-1 Weinschenk   GS 
8:00p 9:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Banks Game SYA G8-2 Wells from 1/12   
Vienna, James Madison HS-Main(N) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Turnpike G8-1 Komaily Game Springfield G8-1 Wilson    
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Burke G8-1 Shimp Game Fort Hunt G8-1 Prater   ES 
5:45p 7:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Eisenberg Game Vienna G8-1 Joost   RR 
7:00p 8:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> McLean G8-1 Megas Game CYA G8-1 Costigan   SC 
 Sun 01/27/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aldie, Mercer MS Main (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> South Loudoun B8-3 Arbore Game SYA B8-3 Mawloud    
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South Loudoun B7-2 Cook Game Vienna B7-2 Desenti   EC 
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> South Loudoun G6-2 Bielecki Game Mt. Vernon G6 -2 Garey   AN 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Fort Belvoir B6-2 Shern Game South Loudoun B6-2 ackley   
5:15p 6:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Great Falls G7-2 Kerrigan Game South Loudoun G7-2 Ware from 1/12  
Alexandria, Bryant Center (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> SYA B6-3 Drakopoulos Game Lee-Mt. Vernon B6-3 Staab    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Annandale B5-1 Martin Game CYA B5-1 Katsakos   SK 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Reston B5-1 Byrnes Game McLean B5-1 Jackson   RF 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> BRYC B5-1 Gonzalez Game Burke B5-1 Rapoza    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Turnpike B5-3 Ours Game Reston B5-3 Legler   LO 
Alexandria, Edison HS - Aux 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Fort Hunt G7-2 Harris  Game Mt. Vernon G7-2 Elling    
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Vienna G6-1 Parris Game Great Falls G6 -1 Bond    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> CYA G6 -1 Mawloud Game Burke G6-1 Seay    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Mt. Vernon B5-2 Coleman Game McLean B5-2 Broad   LC 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Annandale G5-2 Gorman Game Baileys G5-2 Marshall    
6:15p 7:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Murphy Game Fort Belvoir G5-2 Christian   MM 
Alexandria, Edison HS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> BRYC B7-1 Donovan  Game Arlington B7-1 Shelley    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Herndon B7-1 Harley Game Reston B7-1 Lansdowne    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Burke B7-1 Shouman Game Annandale B7-1 Nickle   TS 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> McLean B6-1 Carey Game Arlington B6-1 Maher   KC 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Fort Hunt B6-1 Koelsch Game Falls Church B6-1 Whitaker   JK 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Fort Belvoir B7-3 Terry Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Peters   SP 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Annandale B8-1 Nelson Game Arlington B8-1 Jones   DN 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Arlington B5-1 Lowen Game CYA B5-1 Jones   PJ 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Fort Belvoir B5-2 Taylor Game Gainesville B5-2 Burkhart   CT 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Springfield G5-2 Burdette Game Great Falls G5-2 Exley   FE 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Falls Church B7-3 Sutton Game BRYC B7-3 Kucharski   J S 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> CYA B7-3 Dann Game Burke B7-3 Smydra   BD 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Gainesville B6-1 Weinschenk Game CYA B6-1 Cubbage   JW 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> South Loudoun B6-1 stemberger Game Turnpike B6-1 Ours   GS 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Burke B5-3 Mitchell Game Arlington B5-3 Filides   JM 
Alexandria, Mount Vernon HS #1 12:00p 12:45p  TBD no use  Do not enter gym until 12:30pm!  CC 
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Arlington B8-1 Davis Game Falls Church B8-1 Trundle   ST 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Springfield B8-1 Johnson Game Mt. Vernon B8-1 Brown   SJ 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Reston B6-1 Scott Game Vienna B6-1 Epps game moved up one slot  JS 
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> South Loudoun G8-2 Banks Game Vienna G8-2 Trotter    
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Fort Belvoir G8-2 Barfield Game Baileys G8-2 Hudson   EB 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Reston G8-2 Seneca Game Burke G8-2 Gellad   CG 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> McLean G8-2 McNicoll Game SYA G8-2 Wells    
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Lee-Mt. Vernon G8-2 Ebron Game Annandale G8-2 Sawi    JE 
Annandale, Annandale HS-#2 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 Johnson Game Vienna G7-1 Yoder   BJ 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Gainesville G7-1 Gilliam Game Burke G7-1 Magliocchetti   MM 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> McLean G7-1 McNicoll Game Springfield G7-1 Richards   SR 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Springfield B7-2 Robinson Game Turnpike B7-2 Battaglia   MB 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Great Falls B6-2 Nickels Game Jame Lees B6-2 Wilson    
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 12:00p 1:15p CS >Girls>Girls 5th grade Division 1> Arlington G5-1 Piacenza Game Burke G5-1 Seigle   RP 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Arlington B6-2 Remedios Game Annandale B6-2 Nelson    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Arlington G6-2 Broyles Game Falls Church G6 -2 Madison   CM 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Fort Hunt G6-1 Heiner Game Arlington G6-1 Abundo   MA 
Chantilly, Lunsford Middle (N) 12:15p 1:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> South Loudoun G7-1 Clark Game SYA G7-1 Heslep   JC 
1:30p 2:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> South Loudoun G6 -2 Lisack Game Reston G6 -2 Zeberlein    
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> South Loudoun B5-2 choi Game Manassas Park B5-2 Gaskins    
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> South Loudoun B5-1 kahn Game Lee District B5-1 Diffenbach   PD 
Chantilly, Westfield HS-#1 (N) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> BRYC G6 -2 O'Connor Game CYA G6-2 McKenzie    
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> SYA G6-2 Thanos Game Great Falls G6 -2 Knight   BK 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Springfield G6-2 Duckett Game McLean G6 -2 Mendenhall     
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> BRYC B6-2 Aquil Game Alexandria B6-2 Thomas    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> CYA B6-2 Utterback Game Springfield B6-2 Arguedas    
6:15p 7:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Burke B6-2 Sturtevant Game Vienna B6-2 Burger    
Chantilly, Westfield HS-#2 (N) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Herndon B6-3 Passmore Game McLean B6-3 Nance   SN 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Burke B6-3 Brandow Game Alexandria B6-3 Matthews   BM 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> SYA G5-2 Moore Game Gainesville G5-2 Furlong    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> CYA B6-3 Wheeler Game Springfield B6-3 Bhatnagar    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Great Falls B6-3 Willson Game South County B6-3 Matthews    
6:15p 7:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> CYA B5-3 Rice Game SYA B5-3 Parker   QR 
Clifton, Centreville HS - main 5:15p 6:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Great Falls B7-1 Bylund Game South County B7-1 Jackson    
6:30p 7:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> South County B8-1 Lynam Game Reston B8-1 Fuller    
7:45p 9:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> SYA B8-1 Resquin Game Lee-Mt. Vernon B8-1 Hoskins   JH 
Fairfax, Lanier Middle School  11:00a 11:30a  TBD no use    CC 
11:45a 1:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> FPYC B7-2 Ragan Game Fort Hunt B7-2 Forti    
1:00p 2:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Berner Game FPYC G8-1 Intermill    
2:15p 3:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> FPYC G7-1 Lester Game CYA G7-1 McConnell   PM 
3:30p 4:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> FPYC B6-3 Varner Game South Loudoun B6-3 Cook   LV 
Falls Church, Jackson MS Aux 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Springfield B5-2 Wilson Game Herndon B5-2 Jones   IJS 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Arlington B5-2 Sadaka Game Great Falls B5-2 Whelan   VS 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Fort Hunt B5-2 Forti Game SYA B5-2 Hill    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Falls Church B5-2 Kusic Game Great Falls B5-2 Brown   MB 
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Vienna B5 -1 Choi Game Jame Lees B5-1 Wade    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Springfield G5-1 Goodman Game Reston G5-1 Barr    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Burke B5-1 Buttrey Game Vienna B5-1 Stolburg   PS 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> CYA G5-1 Kang Game Vienna G5 -1 Korman   MK 
Lorton, South County MS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > SYA B8-2 Charneco Game Burke B8-2 Partonen   JP 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > South Loudoun B8-2 Wolin Game Burke B8-2 Seay    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Burke B8-3 Walsh Game BRYC B8-3 Hymans   JO 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > South County B8-2 Reeves Game CYA B8-2 Hadley   JH 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> South County B7-2 Young Game Arlington B7-2 Nettles   JN 
6:15p 7:30p CS >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Thompson Game BRYC G5- Husemann   JT 
Manassas, Stonewall MS 11:45a 1:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Hurricanes B7-3 Chipps Game dropped SYA B7-3 Bennett   SB 
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Gainesville B6-2 Walker Game Hurricanes B6-2 Fitzmaurice   JW 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Hurricanes B5-3 Richards Game South County B5-3 Johnson    
McLean, McLean HS-Aux (N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> CYA B7-1 Lee Game McLean B7-1 Leggett    
5:30p 6:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> FPYC G6-1 Komaily Game McLean G6-1 Crittenberger   JC 
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> McLean G5-2 Edwards Game Lee-Mt. Vernon G5-2 Henderson   JE 
McLean, McLean HS-Main(N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 Cicale Game Great Falls B8-1 Bowman   RC 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> McLean B8-1 J. McLean Game Gainesville B8-1 Gresham   AG 
6:45p 8:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Vienna B8-1 Marsden Game Lee District B8 -1 Haywood   DM 
Nokesville, Patriot HS #1 1:45p 3:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Gainesville G8-2 Shaw Game Arlington G8-2 O'Reilly    
3:00p 4:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gainesville B8-2 D'Andrea Game CYA B8-2 Prochazka    
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > McLean B8-2 Jackson Game Gainesville B8-2 * RJ D'And   TJ 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Gainesville B7-2 Madigan Game CYA B7-2 Smith   JH 
Nokesville, Patriot HS #2 1:45p 3:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Vienna G6 -2 Colyar Game Gainesville G6-2 Naples   PN 
3:00p 4:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Gainesville B6-2 Gresham Game Lee District B6-2 Troy   AG 
4:15p 5:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Burke G5-1 Coutinho Game Gainesville G5-1 Holder   JH 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Springfield B5-3 Morrison Game Gainesville B5-3 Ly   HL