Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 01/21/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Tony Grampsas 4:30p 5:30p  GD 6th Girls - Wandler Practice  Added practice  LW 
5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Rooney / Hart Practice  Added practice  LW 
6:30p 7:30p  GD 6th Girls - Moran Practice  Added practice, ONE HOUR  LW 
7:30p 8:30p  GD 4th Girls - Zenisek Practice  Added practice  LW 
Lakewood, Denver Christian Main 6:00p 7:00p  BEAR CREEK RODRIGUEZ GAME GD 6th Boys - Ward / Boles   CR 
7:00p 8:00p  BEAR CREEK SALAS YELLOW GAME GD 5th Boys - Ambrose/Murray    
 Tue 01/22/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 6th Boys - Ward / Boles Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Politte Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 8th Boys - Ellis Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 7th Boys - Bobb Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 7th Boys - Liedtke Practice  Added practice  LW 
Bell Middle Wood 5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Howe Practice  Added practice  LW 
Golden, Bell MS 6:30p 7:30p  GD 3rd Girls - Swift GAME HOTSHOTS     
7:30p 8:30p  GD 4th Boys - Carver/Doody GAME JACKALOPES     
Golden High School 7:15p 8:45p  GD 8th Boys - Enriquez Practice    LW 
7:15p 8:45p  GD 7th Boys - Leimbach Practice    LW 
Kyffin Elementary 7:00p 8:00p  GD 5th Girls - Jeppson Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Sherburne Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 6th Boys - McDougal Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 5th Boys - Thompson Practice  Added practice  LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Melancon Practice  Added practice  LW 
7:00p 8:00p  GD 3rd Boys - Adame Practice  Added practice  LW 
Mitchell Elementary 6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Owens Practice    JB 
Ralston Elementary 5:00p 6:00p  GD 4th Boys - Keyes Practice  Added practice  LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Johnson Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Ziegenfuss GAME GD 5th Boys - Kula   JK 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Elmore GAME LAKEWOOD BOCK    
7:00p 8:00p  GD 6th Girls - Wandler GAME CHATFIELD HOOKER    
8:00p 9:00p  GD 6th Boys - Gordon GAME D'EVELYN PASSARELLI    
Lakewood, GC: 5 6:00p 7:00p  CONIFER TRUBY GAME GD 7th Boys - McLaughlin    SM 
Lakewood, GC: 6 5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Politte GAME GD 3rd Boys - Rooney / Hart    
6:00p 7:00p  5280 7TH SILVER GAME GD 7th Boys - DeForrest   RR 
 Wed 01/23/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Ambrose/Murray Practice    LW 
7:00p 8:00p  GD 3rd Boys - Adame Practice    LW 
8:00p 9:00p  GD 8th Boys - Melcher Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Rooney / Hart Practice  Added practice  LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Zenisek Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 4th Boys - Carver/Doody Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 6:15p 7:15p  GD 7th Boys - Leimbach GAME GREEN MOUNTAIN BEESON   BL 
7:15p 8:15p  GD 5th Boys - Thompson GAME MULLEN MUSTANG 5TH BLUE   RV 
8:15p 9:15p  GD 6th Girls - Moran GAME GREEN MOUNTAIN RODENBURG    
Lakewood, GC: 1 5:00p 6:00p  JACKALOPES  GAME GD 4th Boys - Johnson   JB 
8:00p 9:00p  JUST PLAY MILLER GAME GD 5th Boys - Ziegenfuss    
Lakewood, GC: 6 7:30p 8:30p  GREEN MOUNTAIN CHRISTENSEN GAME GD 5th Boys - Politte    
Littleton, Summit Ridge MS - A 6:05p 7:00p  DAKOTA RIDGE LUNDY GAME GD 4th Girls - Melancon   ML 
 Thu 01/24/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 5th Boys - Sherburne Practice    LW 
4:30p 6:00p  GD 6th Girls - Wandler Practice  Added practice  LW 
5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Politte Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Politte Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 8th Boys - Ellis Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 7th Boys - Bobb Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 7th Boys - McLaughlin  Practice    LW 
Golden, Bell MS 5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Rooney / Hart GAME D'EVELYN FEDORCZYK    
6:30p 7:30p  GD 4th Boys - Owens Game CHATFIELD FEDDERSEN4   LF 
7:30p 8:30p  GD 4th Boys - Johnson GAME GREEN MOUNTAIN HIATT   RH 
Golden High School 7:15p 8:45p  GD 6th Boys - Faile Practice    LW 
7:15p 8:45p  GD 8th Boys - Enriquez Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 7th Boys - Liedtke Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 6th Boys - McDougal Practice    LW 
7:00p 8:00p  GD 7th Boys - DeForrest Practice  Time changed  LW 
8:00p 9:00p  GD 7th Boys - Leimbach Practice  Added practice, different time  LW 
Maple Grove Elem. 6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Melancon Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 5th Boys - Kula Practice    JB 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Howe Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 6th Boys - Ward / Boles Practice  Added practice  LW 
7:00p 8:00p  GD 5th Girls - Jeppson Practice  Time/Location Changed  LW 
Ralston Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Girls - Swift Practice    JB 
6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Keyes Practice  Date changed  LW 
 Fri 01/25/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
LAKEWOOD, Creighton MS 7:00p 8:00p  CHATFIELD NASH Game GD 5th Boys - Elmore   DN 
Lakewood, GC: 1 5:00p 6:00p  CHATFIELD ABEYTA GAME GD 8th Boys - Ellis    
Lakewood, GC: 3 7:00p 8:00p  CHATFIELD ARCK Game GD 8th Boys - Ellis   FA 
9:00p 10:00p  AWEST VANDER LAAN GAME GD 8th Boys - Melcher    
Lakewood, GC: 4 5:00p 6:00p  CONIFER SCHECK GAME GD 5th Boys - Sherburne    
Lakewood, GC: 5 8:00p 9:00p  D'EVELYN STRASSER GAME GD 7th Boys - Bobb   JP 
Littleton, Falcon Bluffs MS 7:30p 8:30p  CHATFIELD RUSSELL GAME GD 6th Boys - McDougal    
Littleton, Lilley Gulch Rec Center 8:30p 9:30p  DAKOTA RIDGE GOPLIN GAME GD 6th Boys - Gordon   JG 
 Sat 01/26/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Denver, Mullen HS Main 1 4:00p 5:00p  MULLEN MUSTANG 8TH GOLD GAME GD 8th Boys - Enriquez   MF 
Golden, Tony Grampsas 10:00a 11:00a  GD 6th Boys - Faile GAME MULLEN MUSTANG 6TH BLUE   DM 
11:00a 12:00p  GD 6th Boys - McDougal GAME EVERGREEN BAHL 6B    
12:00p 1:00p  GD 5th Girls - Garvin GAME GD 5th Girls - Jeppson    
1:00p 2:00p  GD 7th Boys - Liedtke GAME GD 7th Boys - Carrithers    
Lakewood, Alameda HS Main 11:30a 12:30p  CHATFIELD AMADOR Game GD 6th Girls - Wandler   GW 
Lakewood, Denver Christian Aux 4:30p 5:30p  BEAR CREEK GARCIA 3 GAME GD 3rd Boys - Howe   HH 
Lakewood, Denver Christian Main 3:30p 4:30p  BEAR CREEK SALAS YELLOW GAME GD 5th Boys - Sherburne   NS 
5:30p 6:30p  BEAR CREEK ESCOBEDO GAME GD 8th Boys - Gordon    
6:30p 7:30p  BEAR CREEK HEGERLE GAME GD 5th Boys - Politte    
7:30p 8:30p  BEAR CREEK SILVA GAME GD 8th Boys - Enriquez   MF 
Wheat Ridge, Wheat Ridge HS Main 1:00p 2:00p  GM RAMS CARRICK GAME GD 4th Boys - Keyes   RC 
3:00p 4:00p  CHATFIELD HOOKER GAME GD 6th Girls - Moran