Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Wed 01/16/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 6:45p 8:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Turnpike G7-2 Liedtke  Game Mt. Vernon G7-2 Elling    
8:00p 9:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Burke G7-2 Davis Game CYA G7-2 Rathinavelu    
 Sat 01/19/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Alexandria, Bryant Center (S) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Burke B7-3 Smydra Game Falls Church B7-3 Sutton   MS 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> dropped SYA B7-3 Bennett Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Peters    
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Arlington B7-3 Farrell Game Hurricanes B7-3 Chipps   KF 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> SYA B8-1 Resquin Game Reston B8-1 Fuller lost Annandale   LR 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> BRYC B8-3 Hymans Game SYA B8-3 Mawloud    
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Burke B8-3 Walsh Game Springfield B8-3 Pearson   TPS 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Mt. Vernon G7-2 Elling Game Great Falls G7-2 Kerrigan    
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gainesville B8-2 * RJ D'And Game South County B8-2 Reeves lost Annandale    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Burke B8-2 Seay Game SYA B8-2 Charneco lost Annandale   HDC 
7:00p 8:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Reston G8-2 Seneca Game Annandale G8-2 Sawi  from 1/12   
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 3:00p 3:15p  TBD no use    CC 
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> South County B7-1 Jackson Game Herndon B7-1 Harley    
4:30p 5:45p CS >Boys>Boys 7th Grade Division 1> BRYC B7-1 Donovan  Game McLean B7-1 Tallent   
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> SYA B7-2 McGhee Game CYA B7-2 Smith   AM 
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Vienna B8-1 Marsden Game Falls Church B8-1 Trundle from 1/12  DM 
Alexandria, Mount Vernon HS #1 3:15p 4:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Arlington B8-1 Jones Game CYA B8-1 Rosenblatt lost Annandale   CR 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Burke B8-2 Partonen Game Vienna B8-2 Sullivan lost Annandale    
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > CYA B8-2 Prochazka Game Lee District B8-2 McMinn    JP 
7:00p 8:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Mt. Vernon B8-1 Brown Game Lee-Mt. Vernon B8-1 Hoskins from 1/12  JH 
Alexandria, Mount Vernon HS #2 3:15p 4:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> McLean B6-3 Nance Game Lee-Mt. Vernon B6-3 Staab Gym issues   SN 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South County B6-3 Matthews Game Herndon B6-3 Passmore Gym issues   JP 
5:45p 7:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Alexandria B6-3 Matthews Game CYA B6-3 Wheeler Gym issues    
Annandale, Annandale HS-#1 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
Annandale, Annandale HS-#2 2:00p 2:15p  TBD no use    CC 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Arlington B7-1 Shelley Game Burke B7-1 Shouman   TS 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Fowler Game Burke G7-2 Davis   JF 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Arlington G7-2 Scarcella Game CYA G7-2 Jones   MS 
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Arlington G5-2 Hurst Game Great Falls G5-2 Exley    
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South County B5-3 Johnson Game Arlington B5-3 Filides   AF 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> McLean G8-2 McNicoll Game Arlington G8-2 O'Reilly from 1/12   
Clifton, Liberty MS-#1(N) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 childress Game Gainesville G5-1 Holder   TC 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Burke G5-1 Coutinho Game Vienna G5 -1 Korman    
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Springfield G5-1 Goodman Game CYA G5-1 Kang   MK 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South Loudoun B5-3 frazitta Game SYA B5-3 Parker    
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> BRYC G5- Husemann Game FPYC G5-2 Lester    
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Burke G6 2 Wyant Game Great Falls G6 -2 Knight from 1/12   
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> SYA G6-2 Thanos Game South Loudoun G6 -2 Lisack from 1/12  JL 
Clifton, Liberty MS-#2 (N) 9:00a 10:15a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> CYA B5-1 Jones Game BRYC B5-1 Gonzalez   PJ 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Lee District B5-1 Diffenbach Game Burke B5-1 Buttrey   PD 
11:30a 12:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Murphy Game Springfield G5-2 Burdette Gym issues   MM 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Reston B5-3 Legler Game Burke B5-3 Mitchell   JM 
2:00p 3:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Gainesville B5-3 Ly Game FPYC B5-3 Malesky   HL 
3:15p 4:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> CYA G6-2 McKenzie Game Gainesville G6-2 Naples from 1/12  PN 
4:30p 5:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Springfield G6-2 Duckett Game South Loudoun G6-2 Bielecki from 1/12   
Falls Church, Jackson MS Aux 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 2> CYA G5-2 Thompson Game McLean G5-2 Edwards   JE 
10:15a 11:30a  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Hurricanes B5-3 Richards Game CYA B5-3 Rice    
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Turnpike B5-3 Ours Game Springfield B5-3 Morrison   MH 
12:45p 2:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Vienna B5-1 Stolburg Game Reston B5-1 Byrnes   PS 
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Annandale G5-2 Gorman Game Lee-Mt. Vernon G5-2 Henderson    
3:15p 4:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Manassas Park B5-2 Gaskins Game Great Falls B5-2 Brown from 1/12   
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 9:00a 10:15a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 Samson Game Fort Hunt G5-1 Loving   JL 
10:15a 11:30a  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Reston G5-1 Barr Game McLean G5-1 Murrell   PB 
11:30a 12:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> McLean B5-1 Jackson Game Arlington B5-1 Lowen    
12:45p 2:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Baileys G5-2 Marshall Game Gainesville G5-2 Furlong   SF 
2:00p 3:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Baileys CC G7 -2 Marshall Game Vienna G7-2 Kourtesis lost Annandale.  NK 
3:15p 4:30p CS >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Baileys B6-3 Bryant  Game SYA B6-3 Drakopoulos lost Annandale   JD 
4:30p 5:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Mt. Vernon B5-2 Coleman Game Fort Hunt B5-2 Forti from 1/12   
Fort Belvoir, Fort Belvoir, Specker-#1 9:30a 10:45a  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> BRYC B7-3 Kucharski Game Fort Belvoir B7-3 Terry   
10:45a 12:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Belvoir B8-2 Wimbush Game Gainesville B8-2 D'Andrea    
12:00p 1:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Reston B7-1 Lansdowne Game Lee-Mt. Vernon B7-1 Bosley    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Annandale B7-1 Nickle Game CYA B7-1 Lee   DL 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> McLean B7-1 Leggett Game Fort Belvoir B7-1 Miles    
Fort Belvoir, Fort Belvoir, Specker-#2 9:30a 10:45a  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Springfield B6-2 Arguedas Game Fort Belvoir B6-2 Shern    
10:45a 12:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Lee District B6-2 Troy Game Great Falls B6-2 Nickels    
12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> SYA G7-2 Jin Her Game Fort Belvoir G7 -2 Edwards    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Fort Belvoir B5-2 Taylor Game Springfield B5-2 Wilson    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Fort Belvoir G5-2 Christian Game Vienna G5 -2 Konstas    
Manassas Park 20111, Manassas Park CC - #1 3:00p 4:30p  TBD no use  gym use starts at 4:30pm  CC 
 Sun 01/20/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Aldie, Mercer MS Main (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> South Loudoun B7-3 Park Game Lee-Mt. Vernon B7-3 Simonik    
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Vienna B6-1 Epps Game South Loudoun B6-1 stemberger   GS 
2:45p 4:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Reston G6 -2 Zeberlein Game South Loudoun G6-2 Bielecki   JZ 
4:00p 5:15p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> South Loudoun G5-1 childress Game Springfield G5-1 Goodman   TC 
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> South Loudoun B5-3 frazitta Game FPYC B5-3 Malesky    
Alexandria, Bryant Center (S) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Falls Church G6 -2 Madison Game BRYC G6 -2 O'Connor   CM 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> CYA G6-2 McKenzie Game Burke G6 2 Wyant   RW 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Great Falls G6 -2 Knight Game Vienna G6 -2 Colyar   BK 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Annandale B6-2 Nelson Game BRYC B6-2 Aquil    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Lee District B5-1 Diffenbach Game Vienna B5 -1 Choi   PD 
Alexandria, Hayfield HS-#2 (S) 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Vienna G7-2 Kourtesis Game Mt. Vernon G7-2 Elling from 1/12   
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Vienna B7-2 Desenti Game Springfield B7-2 Robinson   
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Fort Hunt B7-2 Forti Game Gainesville B7-2 Madigan    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Burke G6-1 Seay Game Fort Hunt G6-1 Heiner   PS 
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> CYA G6 -1 Mawloud Game Vienna G6-1 Parris   GP 
Alexandria, Hayfield-HS-#1 (S) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Lee District B8-2 McMinn  Game Burke B8-2 Partonen   DM 
1:15p 2:30p CS >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > McLean B8-2 Jackson Game Vienna B8-2 Sullivan    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Arlington B8-1 Davis Game Arlington B8-1 Jones   VD 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Belvoir B8-2 Wimbush Game Gainesville B8-2 * RJ D'And   SB 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Fort Hunt B8-2 Meares Game CYA B8-2 Hadley   JH 
Annandale, Annandale HS-#1 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Turnpike B6-1 Ours Game SYA B6-1 Morin   SM 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> CYA B6-1 Cubbage Game McLean B6-1 Carey   KC 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 2> Turnpike G7-2 Liedtke  Game CYA G7-2 Rathinavelu issues at FB  LL 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> dropped SYA B7-3 Bennett Game BRYC B7-3 Kucharski   CC 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Lee-Mt. Vernon B7-3 Peters Game Falls Church B7-3 Sutton    
Annandale, Annandale HS-#2 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> BRYC B8-3 Hymans Game Herndon B8-3 Green   DG 
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> Baileys CC B8-3 Lewis Game Lee-Mt. Vernon B8-3 Lucio    
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Alexandria B6-2 Thomas Game Burke B6-2 Sturtevant   DS 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Vienna B6-2 Burger Game CYA B6-2 Utterback   MU 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Great Falls B5-2 Whelan Game Falls Church B5-2 Kusic   MK 
Arlington, Dorothy Hamm (Woodlawn) 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Arlington B6-1 Maher Game Reston B6-1 Scott    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Arlington B6-3 Urbanski Game Burke B6-3 Brandow    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Arlington G8-1 Eisenberg Game Arlington G8-1 Berner   RR 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Herndon B5-2 Jones Game Arlington B5-2 Sadaka game moved up one slot  VS 
Chantilly, Lunsford Middle (N) 12:15p 1:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> South Loudoun B6-2 ackley Game Gainesville B6-2 Gresham   AG 
1:30p 2:45p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> Arlington B7-2 Nettles Game South Loudoun B7-2 Cook   JN 
2:45p 4:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> South Loudoun B6-3 Cook Game Great Falls B6-3 Willson   SW 
4:00p 5:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> McLean B5-1 Jackson Game South Loudoun B5-1 kahn   RF 
5:15p 6:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> McLean B5-2 Broad Game South Loudoun B5-2 choi   DC 
Clifton, Centreville HS - main 5:15p 6:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Fort Hunt G8-1 Prater Game CYA G8-1 Costigan   SC 
6:30p 7:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Springfield G8-1 Wilson Game Vienna G8-1 Joost   SR 
7:45p 9:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> FPYC G8-1 Intermill Game Burke G8-1 Shimp   ES 
Fairfax, Lanier Middle School  11:00a 11:30a  TBD no use    CC 
11:45a 1:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > FPYC B8-2 Williams Game CYA B8-2 Prochazka   JP 
1:00p 2:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> Arlington G6-1 Abundo Game FPYC G6-1 Komaily   MK 
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 3> Springfield B6-3 Bhatnagar Game FPYC B6-3 Varner   LV 
3:30p 4:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 2> Vienna G5 -2 Konstas Game FPYC G5-2 Lester    
Falls Church, Falls Church HS - aux 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Arlington G8-2 O'Reilly Game Lee-Mt. Vernon G8-2 Ebron    
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Baileys G8-2 Hudson Game Gainesville G8-2 Shaw    
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> SYA G8-2 Wells Game Reston G8-2 Seneca    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Mt. Vernon G6 -2 Garey Game Springfield G6-2 Duckett    
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Springfield B5-3 Morrison Game CYA B5-3 Rice   QR 
6:15p 7:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> SYA B5-2 Hill Game Mt. Vernon B5-2 Coleman    
Falls Church, Falls Church HS - main 12:00p 1:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> FPYC G7-1 Lester Game McLean G7-1 McNicoll   BM 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> SYA G7-1 Heslep Game Springfield G7-1 Richards   SR 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 8th Grade Division 2> Annandale G8-2 Sawi  Game McLean G8-2 McNicoll    
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Vienna G7-1 Yoder Game South Loudoun G7-1 Clark    
5:00p 6:15p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> Burke G7-1 Magliocchetti Game McLean G7-1 Johnson   MM 
6:15p 7:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 2> CYA B7-2 Smith Game South County B7-2 Young   JH 
Falls Church, Jackson MS Aux 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p CS >Girls>Girls 5th grade Division 1> Reston G5-1 Barr Game Arlington G5-1 Piacenza   RP 
2:30p 3:45p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Vienna G5 -1 Korman Game South Loudoun G5-1 Samson    
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> Jame Lees B5-1 Wade Game Annandale B5-1 Martin   LW 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Manassas Park B5-2 Gaskins Game Springfield B5-2 Wilson    
Falls Church, Jackson MS-Main (C) 1:00p 1:15p  TBD no use    CC 
1:15p 2:30p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Fort Hunt G5-1 Loving Game CYA G5-1 Kang   MK 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 1> CYA B5-1 Katsakos Game Burke B5-1 Rapoza   KR 
3:45p 5:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> Gainesville G5-1 Holder Game Burke G5-1 Seigle   JH 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Great Falls B5-2 Brown Game Fort Belvoir B5-2 Taylor   MB 
Haymarket, Battlefield HS #1 (N) 1:45p 3:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Gainesville B8-1 Gresham Game Annandale B8-1 Nelson   AG 
3:00p 4:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > Gainesville B8-2 D'Andrea Game Burke B8-2 Seay    
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 7th Grade Division 1> Vienna B7-1 Locey Game Gainesville B7-1 Binkowski   BL 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 5th grade Division 2> Gainesville B5-2 Burkhart Game Fort Hunt B5-2 Forti   JB 
Haymarket, Battlefield HS #2 (N) 1:45p 3:00p  >Boys>Boys 6th Grade Division 1> Falls Church B6-1 Whitaker Game Gainesville B6-1 Weinschenk   JW 
3:00p 4:15p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> Gainesville G6-2 Naples Game Arlington G6-2 Broyles   PN 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Arlington B6-2 Remedios Game Gainesville B6-2 Walker    
5:30p 6:45p  >Girls>Girls 7th Grade Division 1> CYA G7-1 McConnell Game Gainesville G7-1 Gilliam   PM 
Lorton, South County MS - Main 12:00p 1:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Reston B8-1 Fuller Game Springfield B8-1 Johnson    
1:15p 2:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Mt. Vernon B8-1 Brown Game SYA B8-1 Resquin   LR 
2:30p 3:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Lee-Mt. Vernon B8-1 Hoskins Game Vienna B8-1 Marsden   JH 
3:45p 5:00p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Falls Church B8-1 Trundle Game CYA B8-1 Rosenblatt   CR 
5:00p 6:15p  >Boys>Boys 8th Grade Division 2 > South County B8-2 Reeves Game SYA B8-2 Charneco   HDC 
6:15p 7:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 3> SYA B8-3 Mawloud Game Springfield B8-3 Pearson    
Manassas, Stonewall MS 11:45a 1:00p  >Boys>Boys 7th Grade Division 3> Hurricanes B7-3 Chipps Game Fort Belvoir B7-3 Terry    
1:00p 2:15p  >Boys>Boys 6th Grade Division 2> Jame Lees B6-2 Wilson Game Hurricanes B6-2 Fitzmaurice    
2:15p 3:30p  >Boys>Boys 5th grade Division 3> Reston B5-3 Legler Game Hurricanes B5-3 Richards    
McLean, McLean HS-Aux (N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC 
4:15p 5:30p  >Girls>Girls 6th Grade Division 1> McLean G6-1 Crittenberger Game Great Falls G6 -1 Bond   JC 
5:30p 6:45p  >Girls>Girls 6th Grade Division 2> McLean G6 -2 Mendenhall  Game SYA G6-2 Thanos   LM 
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 5th grade Division 1> McLean G5-1 Murrell Game Burke G5-1 Coutinho    
McLean, McLean HS-Main(N) 4:00p 4:15p  TBD no use    CC 
4:15p 5:30p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Lee District B8 -1 Haywood Game McLean B8-1 Cicale   MC 
5:30p 6:45p  >Boys>Boys 8th Grade Division 1> Great Falls B8-1 Bowman Game McLean B8-1 J. McLean   JM 
6:45p 8:00p  >Girls>Girls 8th Grade Division 1> Turnpike G8-1 Komaily Game McLean G8-1 Megas   MK