Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Mon 01/07/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Golden High School 7:15p 8:45p  GD 6th Boys - Faile Practice  Added practice  LW 
7:15p 8:45p  GD 8th Boys - Enriquez Practice  Added practice  LW 
7:15p 8:15p  GD 3rd Boys - Rooney / Hart Practice  Added practice  LW 
Tony Grampsas 2:30p 4:00p  GD 7th Boys - DeForrest Practice  Added practice  LW 
4:00p 5:00p  GD 5th Girls - Garvin Practice  Added practice  LW 
5:00p 6:00p  GD 6th Boys - Gordon Practice  Added practice  LW 
5:00p 6:00p  GD 8th Boys - Gordon Practice  Added practice  LW 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Thompson Practice  Added practice  LW 
7:00p 8:00p  GD 4th Girls - Zenisek Practice  Added practice  LW 
8:00p 9:00p  GD 4th Girls - Melancon Practice  Added practice  LW 
 Tue 01/08/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Golden, Tony Grampsas 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Thompson GAME RALSTON VALLEY WARREN    
6:00p 7:00p  GD 8th Boys - Ellis GAME CHATFIELD ABEYTA    
7:00p 8:00p  GD 6th Boys - Faile GAME MUSTANGS 6TH BOYS    
8:00p 9:00p  GD 8th Boys - Enriquez GAME THUNDER CONOVER   MF 
Lakewood, GC: 5 5:00p 6:00p  D'EVELYN NAGY GAME GD 4th Girls - Zenisek   DN 
8:00p 9:00p  EVERGREEN BAHL 6B GAME GD 6th Boys - Gordon    
Littleton, Dakota Ridge HS Aux 8:00p 9:00p  DAKOTA RIDGE OVERLIE-RODRIGUEZ GAME GD 8th Boys - Melcher   PM 
 Wed 01/09/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 5th Boys - Ziegenfuss Practice    LW 
5:30p 7:00p  GD 6th Girls - Wandler Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 7th Boys - Carrithers Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 6th Boys - Gordon Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 6th Girls - Moran Practice    LW 
Bell Middle Wood 5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Politte Practice  Added practice  LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Melancon Practice  Added practice  LW 
7:00p 8:30p  GD 7th Boys - Leimbach Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 5th Boys - Ambrose/Murray Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Thompson Practice    LW 
7:00p 8:00p  GD 3rd Boys - Adame Practice    LW 
Mitchell Elementary 6:00p 7:00p  GD 4th Girls - Zenisek Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 4th Boys - Carver/Doody Practice    JB 
Ralston Elementary 6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Keyes Practice    JB 
Golden, Tony Grampsas 6:15p 7:15p  GD 8th Boys - Melcher GAME MULLEN MUSTANG 8TH GOLD    
7:15p 8:15p  GD 5th Girls - Garvin GAME GREEN MOUNTAIN CORONADO    
8:15p 9:15p  GD 8th Boys - Ellis GAME GD 8th Boys - Gordon    
Lakewood, GC: 2 5:00p 6:00p  GREEN MOUNTAIN YARNELL3 GAME GD 3rd Boys - Rooney / Hart    
8:00p 9:00p  AWEST MARINO GAME GD 5th Boys - Politte   MM 
Littleton, Summit Ridge MS - A 6:00p 7:00p  DAKOTA RIDGE GALLEGOS GAME GD 5th Girls - Jeppson   MJ 
Littleton, Summit Ridge MS - B 7:00p 8:00p  DAKOTA RIDGE CUMMINGS GAME GD 3rd Boys - Howe   HH 
 Thu 01/10/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Bell Middle Rubber 4:30p 5:30p  GD 5th Boys - Sherburne Practice    LW 
5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Rooney / Hart Practice    LW 
5:30p 6:30p  GD 3rd Boys - Politte Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Politte Practice    LW 
6:30p 7:30p  GD 8th Boys - Ellis Practice    LW 
7:00p 8:30p  GD 7th Boys - Bobb Practice    LW 
7:30p 8:30p  GD 7th Boys - McLaughlin  Practice    LW 
Bell Middle Wood 5:30p 7:00p  GD 6th Girls - Wandler Practice  Added practice  LW 
7:00p 8:30p  GD 7th Boys - Leimbach Practice    LW 
Golden High School 7:15p 8:45p  GD 6th Boys - Faile Practice    LW 
7:15p 8:45p  GD 8th Boys - Enriquez Practice    LW 
Kyffin Elementary 6:00p 7:00p  GD 5th Boys - Elmore Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 5th Girls - Jeppson Practice    LW 
Manning School 5:00p 6:00p  GD 7th Boys - Liedtke Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 6th Boys - McDougal Practice    LW 
7:00p 9:00p  GD 7th Boys - DeForrest Practice    LW 
Mitchell Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Boys - Howe Practice    LW 
6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Owens Practice    JB 
7:00p 8:00p  GD 5th Boys - Kula Practice  Moving practice, Maple Grove is closed  LW 
Ralston Elementary 5:00p 6:00p  GD 3rd Girls - Swift Practice    JB 
6:00p 7:00p  GD 4th Boys - Johnson Practice    JB 
 Fri 01/11/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Lakewood, CCU Colo.Christian Univ 5:00p 6:00p  GREEN MOUNTAIN PROSSER GAME GD 7th Boys - Liedtke   DP 
Lakewood, GC: 2 6:00p 7:00p  GD 3rd Boys - Politte GAME D'EVELYN FEDORCZYK   JF 
9:00p 10:00p  MUSTANGS 7TH BOYS GAME GD 7th Boys - Leimbach    
Lakewood, GC: 3 9:00p 10:00p  GREEN MOUNTAIN BARTA GAME GD 6th Girls - Wandler    
Lakewood, GC: 5 5:00p 6:00p  D'EVELYN PASSARELLI GAME GD 6th Boys - McDougal    
8:00p 9:00p  AWEST SOUTHERN GAME GD 5th Boys - Ziegenfuss   JZ 
9:00p 10:00p  CONIFER TRUBY GAME GD 7th Boys - Bobb    
Lakewood, GC: 6 6:00p 7:00p  WHEATRIDGE HURRICANES GAME GD 3rd Boys - Adame    
 Sat 01/12/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
Arvada, Ralston Valley HS Aux 5:00p 6:00p  RALSTON VALLEY KEMP GAME GD 4th Boys - Johnson   AK 
8:00p 9:00p  RALSTON VALLEY NICHOLS GAME GD 7th Boys - Leimbach    
Arvada, Ralston Valley HS Main 6:00p 7:00p  RALSTON VALLEY CREASEY GAME GD 7th Boys - Leimbach    
Lakewood, CCU Colo.Christian Univ 9:00a 10:00a  CONIFER SCHECK GAME GD 5th Boys - Sherburne   NS 
Littleton, Chatfield HS Aux 1:00p 2:00p  CHATFIELD DEMPSEY GAME GD 4th Boys - Keyes