Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 
 Sat 11/16/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 1:00p 2:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls B Div> OLPH-Ardsley 4GB Game St. John-Mahopac 4GB   RM 
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH-Ardsley White 6CO2 Game Holy Innocents-Plvl White 6CO2   RM 
3:30p 4:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH-Ardsley White 7CO2 Game IHM-Scarsdale White 7CO2   RM 
4:45p 6:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> OLPH-Ardsley White 8B1 Game IONA Prep Lower Schl White 8B1   RM 
St. Patrick-Bedford 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> St. Patrick-Bedford White 3GA2 Game Holy Rosary-Hwthrn CN 3GA2   RM 
10:15a 11:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Patrick-Bedford 3A4 Game St. James-Carmel 3A4   RM 
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B2 Div> St. Patrick-Bedford 4B2 Game St. James-Carmel Red 4B2   RM 
12:45p 2:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford Green 6GB Game St. Patrick-Armonk 6GB   RM 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford White 6GB Game St. Gregory-Harrison 6GB   RM 
3:15p 4:30p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> St. Patrick-Bedford White 12V1 Game St. JohnandPaul-Larch White 12V1   RM 
4:30p 5:45p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. Patrick-Bedford Green 12V2 Game Holy Innocents-Plvl White 12V2   RM 
5:45p 7:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> St. Patrick-Bedford 5B1 Game Holy Rosary-Hwthrn Gold 5B1   RM 
St. Lawrence-Brewster 8:30a 9:45a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Lawrence-Brewster 4CO2 Game St. Columbanus-Peekskill 4CO2   RM 
9:45a 11:00a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> St. Lawrence-Brewster 5B2 Game All Saints-Montrose White CN 5B2   RM 
11:00a 12:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Lawrence-Brewster 5CO2 Game St. Columbanus-Peekskill 5CO2   RM 
12:15p 1:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Lawrence-Brewster 6GCO2 Game St. John and Mary-Chap 6GCO2   RM 
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Lawrence-Brewster Red 6CO4 Game St. Mary-Katonah White 6CO4   RM 
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Lawrence-Brewster Black 6CO4 Game St. James-Carmel Red 6CO4   RM 
4:00p 5:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Lawrence-Brewster 7GCO2 Game Holy Name-Croton 7GCO2   RM 
Chapel School 9:00a 10:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Chapel School-Bronxville 4CB Game St. Vito-Mamaroneck Black 4CB   RM 
10:15a 11:30a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Chapel School-Bronxville 5CB Game OLO Loretto-Garrsn White 5CB   RM 
11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Chapel School-Bronxville 5GCB Game OLPH St. Cath-Pelham 5GCB CANCELLED: to be rescheduled  SP 
Reformed Church Brnxvill 12:00p 1:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> OLPH St. Cath-Pelham Blue 6CB Game Reformed Church-Brnxvl White 6CB   RM 
1:15p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Reformed Church-Brnxvl 3A3 Game OLO Mercy-Prt Chstr Black 3A3   RM 
2:30p 3:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> Reformed Church-Brnxvl 4CB Game OLO Loretto-Garrsn 4CB   RM 
3:45p 5:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> Reformed Church-Brnxvl Blue 6CB Game St. Anthony-Yonkers 6CB   RM 
5:00p 6:15p  >High School>9th Grade Boys JV1 Div> Reformed Church-Brnxvl 9JV1 Game IC-Tuckahoe White 9JV1   RM 
St. Joseph-Bronxville 9:00a 10:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. Joseph-Brnxvl Red 3A2 Game St. Gregory-Harrison 3A2   RM 
10:00a 11:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 3A3 Game St. John-Mahopac White 3A3   RM 
11:00a 12:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Brnxvl White 4GCO1 Game St. Gregory-Harrison 4GCO1   RM 
12:00p 1:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> OL Mt Carmel-Elmsfrd Blue 4CO1 Game St. Joseph-Brnxvl White 4CO1   RM 
1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Brnxvl Red 5CB Game St. Joseph-Brnxvl Blue 5CB   RM 
2:15p 3:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Brnxvl White 7GCO1 Game St. Patrick-Armonk White 7GCO1   RM 
3:30p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 8CB Game St. Anthony-Yonkers 8CB   RM 
4:45p 6:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Brnxvl Blue 6CO1 Game OLO Sorrows-WP White 6CO1   RM 
6:00p 7:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. Joseph-Brnxvl White 5A Game OLPH St. Cath-Pelham 5A   RM 
St. Columbanus 12:15p 1:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> St. Columbanus-Peekskill 8GB Game Holy Name-New Roch 8GB   RM 
1:30p 2:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Columbanus-Peekskill 6GCO2 Game Holy Name-Croton 6GCO2   RM 
2:45p 4:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls A Div> St. Columbanus-Peekskill 7GA Game Holy Name-New Roch 7GA   RM 
Annunciation 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Annunciation OLOF Gold 3A1 Game Holy Family-New Roc Gold 3A1   RM 
10:15a 11:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Annunciation OLOF Blue 3A2 Game OLPH St. Cath-Pelham Blue 3A2   RM 
11:30a 12:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls B Div> Annunciation OLOF Blue 4GB Game IHM-Scarsdale 4GB   RM 
12:45p 2:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation OLOF Blue 4CO1 Game Holy Name-New Roch Gold 4CO1   RM 
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> Annunciation OLOF Blue 5B2 Game Resurrection-Rye Blue 5B2   RM 
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation OLOF Gold 6CO1 Game Holy Family-New Roc Gold 6CO1   RM 
4:30p 5:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Blue Div> Annunciation OLOF Gold 7GCB Game OLPH St. Cath-Pelham 7GCB   RM 
5:45p 7:00p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> Annunciation OLOF Blue 12V1 Game St. John Bosco 12V1   RM 
5:45p 7:00p  >High School>9th Grade Boys JV1 Div> Annunciation OLOF Blue 9JV1 Game St. John Bosco 9JV1 Game will be rescheduled at a later date  RM 
Holy Name-Croton 9:45a 11:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Holy Name-Croton 3A4 Game St. John-Mahopac Blue 3A4 To be rescheduled date TBD  SP 
12:15p 1:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Holy Name-Croton 5CB Game OLPH St. Cath-Pelham 5CB   RM 
1:30p 2:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls B Div> Holy Name-Croton 5GB Game Holy Family-New Roc 5GB   RM 
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B2 Div> Holy Name-Croton 6B2 Game St. John-Mahopac White 6B2   RM 
6:15p 7:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-Croton 6GCB Game Reformed Church-Brnxvl 6GCB   RM 
Dobbs Ferry Middle Sch 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 3GA3 Game St. Augustine-Ossng White 3GA3   RM 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 4A Game IHM-Scarsdale Blue 4A   RM 
11:30a 12:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 6GCO1 Game Resurrection-Rye Blue 6GCO1   RM 
12:45p 2:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 7GB1 Game Resurrection-Rye Silver 7GB1   RM 
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 5CO1 Game St. Augustine-Ossng White 5CO1   RM 
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry 6CO3 Game St. Theresa-Brclf Red 6CO3 CANCELLED: to be rescheduled  SP 
St. Gregory-Harrison 10:30a 11:45a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. Gregory-Harrison 5A Game OLO Mercy-Prt Chstr Black 5A   RM 
11:45a 1:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > St. Gregory-Harrison 8GCO1 Game Annunciation OLOF Blue 8GCO1   RM 
1:00p 2:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Gregory-Harrison 6CO1 Game St. Eugene-Yonkers Blue 6CO1   RM 
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Gregory-Harrison 6A 4A Game Resurrection-Rye Black 6A WILL BE RESCHEDULED TO LATER DATE  RM 
3:30p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Gregory-Harrison 8A Game All Saints-Montrose White CN 8A   RM 
4:45p 6:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B1 Div> St. Gregory-Harrison 7B1 Game Annunciation OLOF Gold 7B1   RM 
6:00p 7:15p  >High School>10th Grade Boys JV1 Div> St. Gregory-Harrison 10JV1 Game IC-Tuckahoe White 10JV1   RM 
Sacred Heart-Hartsdale 9:00a 10:15a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> Sacred Heart-Hartsdale 7GB2 Game St. John and Mary-Chap 7GB2   RM 
10:15a 11:30a  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> Sacred Heart-Hartsdale 12V2 Game St. Patrick-Armonk 12V2   RM 
11:30a 12:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> Sacred Heart-Hartsdale 6B1 Game OLO Mercy-Prt Chstr Black 6B1   RM 
12:45p 2:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Sacred Heart-Hartsdale 6GCB Game Chapel School-Bronxville 6GCB   RM 
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B1 Div> Sacred Heart-Hartsdale 7B1 Game Sacred Heart-Dobbs Ferry 7B1   RM 
3:15p 4:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Sacred Heart-Hartsdale 5GCO2 Game Sacred Heart-Dobbs Ferry 5GCO2   RM 
Holy Rosary-Hawthorne 11:00a 12:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Holy Rosary-Hwthrn White CN 3A1 Game St. Joseph-Brnxvl White 3A1   RM 
12:15p 1:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Holy Rosary-Hwthrn Blue CN 3A2 Game OLPH-Ardsley White 3A2   RM 
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> Holy Rosary-Hwthrn 6B1 Game St. John-Mahopac Blue 6B1   RM 
2:45p 4:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B1 Div> Holy Rosary-Hwthrn White CN 4B1 Game OLO Mercy-Prt Chstr Black 4B1   RM 
4:00p 5:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Blue Div> Holy Rosary-Hwthrn 7GCB Game St. Anthony-Yonkers 7GCB   RM 
5:15p 6:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> Holy Rosary-Hwthrn 8GCOB Game OL Mt Carmel-Elmsfrd Blue 8GCO1   RM 
6:30p 7:45p  >High School>9th Grade Boys JV2 Div> Holy Rosary-Hwthrn 9JV2 Game St. JohnandPaul-Lrch 9JV2   RM 
St. Mary-Katonah 10:00a 11:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Mary-Katonah 3A4 Game St. Lawrence-Brewster 3A4   RM 
11:15a 12:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah 5GA Game St. Gregory-Harrison 5GA   RM 
12:30p 1:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B2 Div> St. Mary-Katonah 7B2 Game Holy Rosary-Hwthrn 7B2   RM 
1:45p 3:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah 7GA Game Annunciation OLOF Blue 7GA   RM 
3:00p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Mary-Katonah Gold 6A Game St. Matthew-Hstngs Blue 6A   RM 
4:15p 5:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> St. Mary-Katonah 5B1 Game Holy Family-New Roc 5B1   RM 
St. Augustine-Larchmont 2:00p 3:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Larch Green 4CO2 Game St. Joseph-Brnxvl Blue 4CO2   RM 
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larch Green 8CO1 Game Chapel School-Bronxville 8CO1   RM 
4:30p 5:45p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> St. Augustine-Larch White 12V1 Game Resurrection-Rye Purple 12V1   RM 
5:45p 7:00p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. Augustine-Larch Green 12V2 Game Resurrection-Rye Green 12V2   RM 
St. John and Paul 3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. JohnandPaul-Lrch 8CO1 Game St. Gregory-Harrison 8CO1   RM 
4:30p 5:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> St. JohnandPaul-Lrch 6CO2 Game Annunciation OLOF Blue 6CO2   RM 
5:45p 7:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. JohnandPaul-Lrch 6GCO1 Game OL Mt Carmel-Elmsfrd Blue 6GCO1   RM 
7:00p 8:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> St. JohnandPaul-Lrch Red 8GB Game St. Joseph-Brnxvl White 8GB   RM 
8:15p 9:30p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. JohnandPaul-Lrch White 910G Game St. JohnandPaul-Lrch Red 910G   RM 
Van Cortlandtville Elem 9:15a 10:30a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B2 Div> Ann Seton-Shrub Oak 6B2 Game OLO Loretto-Garrsn 6B2   RM 
10:30a 11:45a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Ann Seton-Shrub Oak 4GCO2 Game Holy Name-Croton Blue 4GCO2 updated 11/12  SP 
1:00p 2:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B2 Div> Ann Seton-Shrub Oak 7GB2 Game OLPH-Ardsley 7GB2   RM 
2:15p 3:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> Ann Seton-Shrub Oak 5A Game IHM-Scarsdale Blue 5A   RM 
3:30p 4:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Ann Seton-Shrub Oak 8GA Game St. James-Carmel 8GA   RM 
4:45p 6:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Ann Seton-Shrub Oak 6CO4 Game St. John-Mahopac 6CO4   SP 
Holy Family-New Rochelle 9:00a 10:15a  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> Holy Family-New Roc Black 12V1 Game Holy Name-New Roch 12V1   RM 
10:15a 11:30a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Family-New Roc 7GCO1 Game OLO Mercy-Prt Chstr 7GCO1   RM 
11:30a 12:45p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> Holy Family-New Roc White 12V1 Game IC-Tuckahoe White 12V1 Was 7pm  RM 
12:45p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Holy Family-New Roc Blue 3A2 Game Ann Seton-Shrub Oak Red 3A2   RM 
2:00p 3:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> Holy Family-New Roc Blue 12V2 Game Holy Family-New Roc Gold 12V2 updated 11/12  SP 
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Family-New Roc 7CO1 Game IC-Tuckahoe White 7CO1 Game will be rescheduled at a later date  RM 
4:30p 5:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Holy Family-New Roc 8A Game OLPH St. Cath-Pelham 8A   RM 
8:15p 9:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Holy Family-New Roc 8GA Game St. Patrick-Bedford 8GA   RM 
Holy Name-New Rochelle 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Holy Name-New Roch Gold 3A1 Game St. Gregory-Harrison Gold 3A1   RM 
10:15a 11:30a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Holy Name-New Roch Blue 4A Game St. Gregory-Harrison 4A   RM 
11:30a 12:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Holy Name-New Roc 3GA1 Game St. Gregory-Harrison Blue 3GA1   RM 
Iona Prep Lower School 9:00a 10:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> IONA Prep Lower Schl 5B1 Game Ann Seton-Shrub Oak White 5B1 EMERGENCY GYM REPAIR: TO BE RESCHEDULED  SP 
10:15a 11:30a  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B2 Div> IONA Prep Lower Schl White 7B2 Game IC-Irvington 7B2 EMERGENCY GYM REPAIR: TO BE RESCHEDULED  SP 
11:30a 12:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> IONA Prep Lower Schl Maroon 8B2 Game St. Lawrence-Brewster 8B2 EMERGENCY GYM REPAIR: TO BE RESCHEDULED  SP 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> OLPH St. Cath-Pelham 6B1 Game IONA Prep Lower Schl 6B1 EMERGENCY GYM REPAIR: TO BE RESCHEDULED  SP 
Salesian HS-Holy Name NR 1:00p 2:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Name-New Roch 5GCO1 Game OLO Mercy-Prt Chstr Black 5GCO1   RM 
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B1 Div> Holy Name-New Roch 6B1 Game IC-Irvington 6B1   RM 
3:30p 4:45p  >High School>10th Grade Boys JV2 Div> Holy Name-New Roch CN 10JV2 Game Sacred Heart-Hartsdale 10JV2   RM 
The Ursuline School 11:00a 12:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> Ursuline 6GB Game OLPH St. Cath-Pelham 6GB   RM 
St. Ann-Ossining 11:00a 12:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. Ann-Ossining 3A4 Game St. Augustine-Ossng White 3A4   RM 
12:15p 1:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> St. Ann-Ossining 3GA3 Game St. Matthew-Hstngs Blue 3GA3   RM 
1:30p 2:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls A Div> St. Ann-Ossining 4GA Game St. Mary-Katonah 4GA   RM 
2:45p 4:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls B1 Div> St. Ann-Ossining CN 7GB1 Game IC-Irvington 7GB1   RM 
4:00p 5:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Ann-Ossining CN 5GCO4 Game Holy Rosary-Hwthrn Blue 5GCO4   RM 
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> St. Ann-Ossining White 8B1 Game Ann Seton-Shrub Oak White 8B1   SP 
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Augustine-Ossng White 4GCO1 Game IC-Tuckahoe White 4GCO1   RM 
1:45p 3:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossng Blue 4GCO2 Game St. Theresa-Brclf 4GCO2   RM 
3:00p 4:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossng White 4CO2 Game Transfiguration 4CO2   RM 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossng Blue 7CO3 Game Holy Name-Croton Blue 7CO3   RM 
5:30p 6:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossng White 7GCO2 Game St. John-Mahopac 7GCO2   RM 
6:45p 8:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossng White 6CO4 Game St. Ann-Ossining 6CO4   RM 
Sacred Heart-Patterson 10:00a 11:15a  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> Sacred Heart-Pattrsn Red 8GCOB Game St. Mary-Katonah White 8GCO2   RM 
11:15a 12:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Sacred Heart-Pattrsn Red 8CB Game Reformed Church-Brnxvl 8CB   RM 
12:30p 1:45p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> Sacred Heart-Pattrsn Red 12G Game Sacred Heart-Hartsdale 12G   RM 
OLPH/St Catharine-Pelham 9:00a 10:00a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> OLPH St. Cath-Pelham Gold 3GA1 Game St. Joseph-Brnxvl 3GA1   RM 
10:00a 11:00a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls A Div> OLPH St. Cath-Pelham 4GA Game Ann Seton-Shrub Oak 4GA   RM 
11:00a 12:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH St. Cath-Pelham 4CO1 Game St. Patrick-Armonk White 4CO1   RM 
12:00p 1:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> OLPH St. Cath-Pelham 6GCB Game St. Joseph-Brnxvl Blue 6GCB   RM 
1:00p 2:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> OLPH St. Cath-Pelham 7CB Game St. John Bosco 7CB   RM 
2:15p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> OLPH St. Cath-Pelham Gold 6CB Game Reformed Church-Brnxvl Silvr 6CB   RM 
3:15p 4:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls B Div> OLPH St. Cath-Pelham 5GB Game All Saints-Montrose White 5GB   RM 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B1 Div> OLPH St. Cath-Pelham 7B1 Game IONA Prep Lower Schl Maroon 7B1   RM 
Bedford Road School 8:00a 9:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls B Div> Holy Innocents-Plvl White 4GB Game Holy Rosary-Hwthrn CN 4GB   SP 
9:15a 10:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Holy Innocents-Plvl Black 3A4 Game All Saints-Montrose White 3A4   SP 
10:30a 11:45a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Innocents-Plvl White 3A3 Game OLO Loretto-Garrsn 3A3   RM 
11:45a 1:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Holy Innocents-Plvl White 3GA1 Game Holy Name-ValhallaWhite 3GA1   RM 
1:00p 2:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> Holy Innocents-Plvl White 6GB Game Ann Seton-Shrub Oak 6GB To be rescheduled date TBD  SP 
2:15p 3:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl Black 4GCO2 Game Holy Name-Valhalla White 4GCO2   RM 
3:30p 4:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Holy Innocents-Plvl White 4A Game IC-Tuckahoe Blue 4A   SP 
4:45p 6:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl White 5CO2 Game St. Patrick-Armonk White 5CO2   RM 
6:00p 7:15p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> Holy Innocents-Plvl White 12G Game St. JohnandPaul-Lrch 12G To be rescheduled date TBD  SP 
Plsntvl MS-Holy Innocent 11:00a 12:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Holy Innocents-Plvl Black 3GA2 Game St. Theresa-Brclf 3GA2   SP 
12:15p 1:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl Gold 8CO2 Game OLO Loretto-Garrsn 8CO2   SP 
1:30p 2:45p  >High School>10th Grade Boys JV2 Div> Holy Innocents-Plvl White 10JV2 Game St. Matthew OLPH 10JV2 To be rescheduled date TBD  SP 
2:45p 4:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocents-Plvl White 8GCO2 Game St. John and Mary-Chap CN 8GCO2   SP 
4:00p 5:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Innocents-Plvl Black 5CO1 Game Holy Rosary-Hwthrn White 5CO1   SP 
5:15p 6:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Innocents-Plvl Gold 6CO3 Game Holy Name-Valhalla Blue 6CO3   SP 
Corpus Christi 8:00a 9:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. John Bosco 4GCB Game OLO Loretto-Garrsn 4GCB   RM 
9:15a 10:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco 5GCO2 Game St. Gregory-Harrison 5GCO2   RM 
10:30a 11:45a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco 4GCO1 Game Holy Name-Croton White 4GCO1   RM 
11:45a 1:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > St. John Bosco 8GCO1 Game Chapel School-Bronxville 8GCOB   RM 
1:00p 2:15p  >High School>9th Grade Boys JV1 Div> St. John Bosco 9JV1 Game Resurrection-Rye Blue 9JV1   RM 
2:15p 3:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> OLO Mercy-Prt Chstr White 4CO1 Game St. John Bosco 4CO1 to be rescheduled: Date TBD  SP 
2:15p 3:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> OLO Mercy-Prt Chstr Orange 5CO1 Game OLO Sorrows-WP 5CO1 relocated from OLM  SP 
4:15p 5:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> OLO Mercy-Prt Chstr White 5GCB Game OLO Loretto-Garrsn 5GCB to be rescheduled: Date TBD  SP 
Our Lady of Mercy-CYP 12:00p 1:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > OLO Mercy-Prt Chstr 8GCO1 Game St. Vito-Mamaroneck 8GCO1 WILL BE RESCHEDULED FROM THIS DATE  SP 
1:15p 2:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> OLO Mercy-Prt Chstr 8CO1 Game St. John Bosco 8CO1 WILL BE RESCHEDULED FROM THIS DATE  SP 
Resurrection Doty Gym 10:45a 12:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection-Rye Blue 8CO1 Game OLPH St. Cath-Pelham 8CO1   RM 
12:00p 1:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection-Rye Red 7CO1 Game OLO Mercy-Prt Chstr 7CO1   RM 
1:15p 2:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Resurrection-Rye Black 7A Game St. Joseph-Brnxvl White 7A   RM 
2:30p 3:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Resurrection-Rye Yellow 910G Game Holy Family-New Roc Blue 910G   RM 
6:15p 7:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Resurrection-Rye Black 8A Game St. James-Carmel White 8A   RM 
7:30p 8:45p  >High School>10th Grade Boys JV2 Div> Resurrection-Rye Gold 10JV2 Game St. John and Mary-Chap 10JV2   RM 
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> IHM-Scarsdale 3A2 Game OLO Mercy-Prt Chstr White 3A2   RM 
2:00p 3:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> IHM-Scarsdale White 3GA2 Game Annunciation OLOF Blue 3GA2   RM 
3:00p 4:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B2 Div> IHM-Scarsdale White 4B2 Game St. Theresa-Brclf 4B2   RM 
4:00p 5:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM-Scarsdale 8CO1 Game St. Augustine-Ossng White 8CO1   RM 
Ann Seton-Shrub Oak 9:15a 10:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Ann Seton-Shrub Oak White 3A3 Game OLPH-Ardsley Blue 3A3   RM 
10:30a 11:45a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> Ann Seton-Shrub Oak 3GA4 Game Holy Name-Croton 3GA4   RM 
11:45a 1:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B2 Div> Ann Seton-Shrub Oak Red 5B2 Game Holy Name-New Roch 5B2   RM 
1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Ann Seton-Shrub Oak 5CO2 Game Holy Name-Croton 5CO2   RM 
2:15p 3:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Ann Seton-Shrub Oak 4A Game St. John-Mahopac 4A   RM 
3:30p 4:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 3 Div> Ann Seton-Shrub Oak 7CO4 Game Holy Name-Croton White 7CO4 updated 11/12  SP 
Transfiguration 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Transfiguration 3A3 Game Ann Seton-Shrub Oak Blue 3A3   RM 
10:15a 11:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 3 Div> Transfiguration 5GCO3 Game St. John and Mary-Chap 5GCO3   RM 
11:30a 12:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Transfiguration 3GA3 Game IC-Irvington CN 3GA3   RM 
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration 5CO2 Game St. John and Mary-Chap 5CO2   RM 
2:00p 3:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Gold 7GCO2 Game St. Augustine-Larch Green 7GCO2   RM 
3:15p 4:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Transfiguration 4GCO1 Game Holy Name-New Roch 4GCO1   RM 
4:30p 5:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration 8CO2 Game St. Matthew-Hstngs Blue 8CO2   RM 
IC-Tuckahoe 1:00p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe White 5CO1 Game St. John Bosco 5CO1   RM 
2:00p 3:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> IC-Tuckahoe White 5B1 Game St. Patrick-Armonk Green 5B1   RM 
3:00p 4:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Tuckahoe Blue 6CO2 Game OLO Sorrows-WP Blue 6CO2   RM 
4:15p 5:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> IC-Tuckahoe White 8B1 Game Holy Innocents-Plvl Black 8B1   RM 
5:30p 6:45p  >High School>9th Grade Boys JV2 Div> IC-Tuckahoe Blue 9JV2 Game Holy Innocents-Plvl Black 9JV2   RM 
6:45p 8:00p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> IC-Tuckahoe Blue 12G Game Holy Family-New Roc Blue 12G   RM 
Holy Name-Valhalla 12:00p 1:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B2 Div> Holy Name-Valhalla White 4B2 Game Holy Rosary-Hwthrn Blue 4B2   RM 
1:15p 2:30p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Holy Name-Valhalla Blue 3GA2 Game OLPH St. Cath-Pelham Blue 3GA2   RM 
7:00p 8:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> Holy Name-Valhalla White 8A Game St. John-Mahopac 8A   RM 
8:15p 9:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> Holy Name-Valhalla White 8GB Game IHM-Scarsdale 8GB   RM 
Sacred Heart-Yonkers GS 6:00p 7:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Sacred Heart-Yonkers 8CO2 Game OLO Sorrows-WP Blue 8CO2   RM 
St. Eugene 9:00a 10:15a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene-Yonkers Blue 4CO1 Game OLPH-Ardsley White 4CO1   RM