Tue 01/15/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. Joseph-Bronxville 8:15p 9:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville White Game Iona Lower School Gold New Game due to Team Dropping Out.  BC 
Sacred Heart-Hartsdale 6:30p 7:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Sacred Heart-Hartsdale Game Holy Name-New Rochelle CENT   RC 
7:45p 9:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   RC 
 Fri 01/18/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
St. Johns-Mahopac 7:00p 8:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> St. John-Mahopac Game Holy Family    
Plsntvl HS-Holy Innocent 8:00p 9:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Innocent White Game St. Patrick-Armonk Green   DV 
Holy Name-Valhalla 7:30p 8:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Patrick-Armonk Was 1/12  TD 
 Sat 01/19/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 12:15p 1:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. Patrick-Bedford   KN 
1:30p 2:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. John and Paul Red   JM 
2:45p 4:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Sacred Heart-Hartsdale    
4:00p 5:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Holy Family   PS 
5:15p 6:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game St. John and Paul White Weather Closure - Reschedule  RM 
St. Patrick-Armonk 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Patrick-Armonk Game St. John and Mary   BH 
10:15a 11:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Patrick-Armonk White Game St. Gregory Gold   MR 
11:30a 12:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> St. Patrick-Armonk White Game Transfiguration  Replaced Sacred Heart-Hartsdale   
12:45p 2:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Armonk Game St. James Red    
2:00p 3:15p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Armonk Green Game Holy Family Was 1/20  BR 
3:15p 4:30p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. Patrick-Armonk Green Game Our Lady of Sorrows    
St. Patrick-Bedford 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> St. Patrick-Bedford Game St. Mary-Katonah   JO 
10:15a 11:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> St. Patrick-Bedford Game All Saints White   MV 
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford Game Holy Rosary Gold    
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Patrick-Bedford Game Holy Name-Valhalla   KN 
2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Patrick-Bedford White Game Resurrection Gold   JW 
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Patrick-Bedford Game Holy Family Blue    
4:30p 5:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Bedford Game St. John and Paul   KN 
St. Lawrence-Brewster 8:30a 9:45a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Lawrence Game St. James   TN 
9:45a 11:00a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Lawrence Game Holy Name-Croton    
11:00a 12:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Lawrence Game All Saints White    
12:15p 1:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Lawrence Red Game Our Lady of Loretto   TN 
1:30p 2:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> St. Lawrence Game Ann Seton   JL- 
Reformed Church Brnxvill 2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> Bronxville CCD Blue CENT Game Bronxville CCD White CENT    
4:30p 5:45p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Bronxville CCD CENT Game St. Augustine-Larchmont changed from 3:15  BS 
St. Joseph-Bronxville 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game Sacred Heart-Dobbs Ferry    
10:15a 11:30a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Joseph-Bronxville Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> St. Joseph-Bronxville Game Holy Rosary White    
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game St Anthonys Yonkers   TD 
2:00p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Bronxville White Game Mt.Carmel-Elmsford   TD 
3:15p 4:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game IC-Tuckahoe White   TD 
4:30p 5:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game Holy Name-New Rochelle Blue    
5:45p 7:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Augustine-Ossining White Ws 11/24  MA 
7:00p 8:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game Iona Lower School White Was 1/11   
St. James-Carmel 10:15a 11:30a  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. James Game St. John-Mahopac   GM 
11:30a 12:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> St. James White Game Our Lady of Sorrows    
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. James White Game IHM Blue   BT 
2:00p 3:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. James Game St. Augustine-Ossining Blue    
3:15p 4:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. James Red Game St. Patrick-Armonk    
4:30p 5:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> St. James Game Our Lady of Loretto CENT   JM 
Annunciation 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Annunciation Gold Game St. John the Baptist   DR 
10:15a 11:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Annunciation Blue Game St. John Bosco    
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Gold Game Holy Rosary White   CT 
12:45p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Annunciation Blue Game Our Lady of Mercy Black CENT    
2:00p 3:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls AB Div> Annunciation Gold Game St. James    
3:15p 4:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Blue Game Our Lady of Sorrows White    
4:30p 5:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> Annunciation Blue Game St. John-Mahopac   GM 
5:45p 7:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Annunciation Blue Game Resurrection Red    
7:00p 8:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Gold Game IHM White    
8:15p 9:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Annunciation Gold Game Resurrection   JM 
Holy Name-Croton 9:45a 11:00a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Holy Name-Croton White CENT Game St. John-Mahopac    
11:00a 12:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A4 Div> Holy Name-Croton Blue Game Holy Name-Valhalla    
12:15p 1:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-Croton Game Our Lady of Loretto   JD 
1:30p 2:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Croton Game St. James Red   
Dobbs Ferry Middle Sch 11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game Holy Rosary Blue   BH 
12:45p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game Holy Innocent Black    
2:00p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Sacred Heart-Dobbs Ferry Game Our Lady of Mercy Black CENT   JM 
St. Gregory-Harrison 10:30a 11:45a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> St. Gregory Game IC-Tuckahoe White   AC 
11:45a 1:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Gregory Game Holy Innocent Gold   MH 
2:15p 3:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> St. Gregory Game Resurrection Black   RM 
3:30p 4:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Gregory Game Holy Rosary   BH 
4:45p 6:00p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. Gregory Game Holy Family   JL 
6:00p 7:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> St. Gregory Game OLPH-Pelham   JR 
8:30p 9:45p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> St. Gregory Game Resurrection Red   JL 
Sacred Heart-Hartsdale 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Sacred Heart-Hartsdale Game Mt.Carmel-Elmsford    
11:30a 12:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. Ann-Ossining   RC 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Sacred Heart-Hartsdale Game St. John and Paul   JM 
2:00p 3:15p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> Sacred Heart-Hartsdale Game Sacred Heart-Patterson White   RC 
Holy Rosary-Hawthorne 11:00a 12:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Rosary Blue Game St. Theresa    
12:15p 1:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Rosary Game St. Theresa   RV 
1:30p 2:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Rosary White Game Our Lady of Mercy Black CENT    
4:00p 5:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> Holy Rosary Blue Game Holy Name-Valhalla Blue   TL 
5:15p 6:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Holy Rosary Game Holy Innocent White Weather Closure - Reschedule  TF 
IC-Irvington 10:00a 11:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> IC-Irvington Game St. Gregory Blue    
11:15a 12:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Irvington Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
12:30p 1:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> IC-Irvington Game St. Columbanus   AC 
1:45p 3:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> IC-Irvington Game Holy Name-Valhalla   TD 
3:00p 4:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> IC-Irvington Game OLPH Ard/St Matthew STM   LH 
Harvey Sch-St John&Mary 9:30a 10:45a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. John and Mary Game Our Lady of Loretto   BH 
10:45a 12:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John and Mary Game Holy Rosary   JJ 
12:00p 1:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> St. John and Mary Game St. Columbanus   BH 
1:15p 2:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> St. John and Mary Game Bronxville CCD CENT   BH 
2:30p 3:45p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John and Mary Game Chapel School CENT   BH 
3:45p 5:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. John and Mary White Game OLPH Ard/St Matthew OLPH Blue   TP 
St. Mary-Katonah 10:00a 11:15a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> St. Mary-Katonah Game IC-Irvington   DL 
11:15a 12:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Mary-Katonah Game St. Patrick-Bedford Green   GP 
12:30p 1:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> St. Mary-Katonah Game St. Gregory   MB 
1:45p 2:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah Blue Game Annunciation Blue Was 12/16   
St. Augustine-Larchmont 2:00p 3:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 3 Div> St. Augustine-Larchmont Green Game Holy Name-Croton Blue   KW 
3:15p 4:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > St. Augustine-Larchmont Game Mt.Carmel-Elmsford    
4:30p 5:45p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. Augustine-Larchmont Game Sacred Heart-Hartsdale   RC 
St. John and Paul 3:15p 4:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. John and Paul Game St. Columbanus   AC 
5:45p 7:00p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> St. John and Paul White Game St. Patrick-Armonk White Weather Closure - Reschedule  RM 
7:00p 8:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. John and Paul Red Game St. John and Mary Red   JM 
St. Vito-Mamaroneck 11:00a 12:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game IHM   DC 
12:15p 1:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   DC 
1:30p 2:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Blue Div> St. Vito/Holy Trinity Game Our Lady of Mercy White CENT   DC 
2:45p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Vito/Holy Trinity Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   DC 
4:00p 5:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Vito/Holy Trinity Game St. Gregory   DC 
5:15p 6:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Vito/Holy Trinity Game Resurrection Gold   DC 
6:30p 7:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Blue Div> St. Vito/Holy Trinity Game OLPH-Pelham   DC 
Van Cortlandtville Elem 3:45p 5:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Ann Seton Blue Game IC-Tuckahoe White   AC 
5:00p 6:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Ann Seton Game St. Ann-Ossining   SS 
Henry Hud HS-All Saints 2:00p 3:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> All Saints White CENT Game Mt.Carmel-Elmsford    
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> All Saints White CENT Game St. Gregory    
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> All Saints White CENT Game St. Joseph-Bronxville   TD 
3:15p 4:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> All Saints White CENT Game IC-Irvington    
Holy Family-New Rochelle 9:00a 10:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> Holy Family Game St. Gregory Blue    
10:15a 11:30a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Family Gold Game IC-Tuckahoe Gold Was 1/20   
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> Holy Family Game Holy Name-New Rochelle    
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> Holy Family Blue Game St. Mary-Katonah   TS 
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Family Game IHM    
3:15p 4:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls AB Div> Holy Family Game Holy Name-New Rochelle CENT    
4:30p 5:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> Holy Family Gold Game St. Augustine-Larchmont    
5:45p 7:00p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > Holy Family Game Resurrection Gold    
Holy Name-New Rochelle 9:00a 10:15a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-New Rochelle CENT Game St. John and Mary   BH 
10:15a 11:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Holy Name-New Rochelle Gold Game St. Joseph-Bronxville White   TZ 
11:30a 12:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Holy Name-New Rochelle Blue Game Bronxville CCD CENT   TZ 
Iona Prep Lower School 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> Iona Lower School Maroon Game IC-Tuckahoe White   AC 
10:15a 11:30a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Maroon Game Annunciation Gold   VM 
11:30a 12:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Maroon Game Holy Innocent Black    
12:45p 2:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Iona Lower School Maroon Game St. Augustine-Larchmont    
2:00p 3:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> Iona Lower School Gold Game St. Augustine-Ossining Blue    
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> Iona Lower School Maroon Game Resurrection Silver moved from 5:45pm.    
4:30p 5:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> Iona Lower School Gold Game St. Joseph-Bronxville White   BC 
St. Ann-Ossining 11:00a 12:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Anns-Ossining Black Game St. Patrick-Bedford Green    
12:15p 1:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 4 Div> St. Ann-Ossining Game St. Augustine-Ossining White    
1:30p 2:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Ann-Ossining Game Holy Name-Valhalla Weather Closure - Reschedule  RM 
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Patrick-Armonk   MA 
1:45p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossining White Game St. Patrick-Armonk   MA 
3:00p 4:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls B Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Holy Name-New Rochelle   MA 
4:15p 5:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 3 Div> St. Augustine-Ossining White Game Transfiguration   MA 
5:30p 6:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game Our Lady of Loretto CENT Weather Closure - Reschedule  RM 
OLPH/St Catharine-Pelham 10:00a 11:00a  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> OLPH-Pelham Game St. Eugene    
11:00a 12:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Our Lady of Mercy Orange CENT   RM 
12:00p 1:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Holy Family Gold   JD 
1:00p 2:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game Annunciation Gold    
2:00p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game St. Gregory    
3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Holy Name-Croton   JR 
4:15p 5:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game St. Eugene   PN 
5:45p 7:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game St. Eugene   MS 
7:00p 8:15p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls B Div> OLPH-Pelham Game IC-Tuckahoe White   JD 
Bedford Road School 11:30a 12:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game Iona Lower School Maroon    
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Innocent White Game IC-Irvington   DG 
2:00p 3:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Innocent Black Game Ann Seton Blue    
3:15p 4:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent White CENT Game St. James   MR 
5:45p 7:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Blue Div> Holy Innocent White Game Mt.Carmel-Elmsford   JM 
Plsntvl MS-Holy Innocent 8:00a 9:15a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Holy Innocent Black Game St. Theresa   KO 
9:15a 10:30a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Holy Innocent White Game St. Patrick-Bedford White   KN 
10:30a 11:45a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Innocent Black Game St. John-Mahopac Blue   GM 
11:45a 1:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent Black Game Ann Seton   MH 
1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Innocent White Game St. James Red    
2:15p 3:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Innocent White CENT Game IC-Irvington   JE 
4:45p 6:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Innocent White Game St. John Bosco White   SM 
Corpus Christi 8:00a 9:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. John Bosco Game Holy Family   JC 
9:00a 10:00a  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> St. John Bosco Game IC-Irvington    
10:00a 11:00a  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game St. Theresa   DD 
11:00a 12:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco Red Game Holy Rosary Blue   KC 
12:00p 1:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> St. John Bosco Game Sacred Heart-Yonkers   RM 
1:00p 2:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game St. Joseph-Bronxville Blue   TD 
2:15p 3:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. John Bosco Game Annunciation Blue   KC 
3:30p 4:45p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> St. John Bosco Game Holy Family White    
Our Lady of Mercy-CYP 9:00a 10:00a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> Our Lady of Mercy White CENT Game OLPH-Pelham   TM 
10:00a 11:00a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game St. Joseph-Bronxville   TM 
11:00a 12:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > Our Lady of Mercy Black CENT Game IC-Irvington   TM 
12:00p 1:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game St. John and Paul   TM 
1:00p 2:00p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game St. James White   TM 
2:00p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Our Lady of Mercy White CENT Game St. Lawrence   TM 
3:00p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Our Lady of Mercy Black CENT Game Ann Seton White   CG 
Resurrection Doty Gym 9:45a 11:00a  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Gold Game Holy Innocent Black   PS 
11:00a 12:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection Red Game St. Anns-Ossining White    
12:15p 1:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Resurrection White Game Holy Innocent Black    
1:30p 2:45p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Resurrection Blue Game IC-Tuckahoe White   AC 
2:45p 4:00p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> Resurrection Blue Game Holy Innocent White   KK 
5:15p 6:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Green Game Holy Name-New Rochelle CENT    
6:30p 7:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> Resurrection Silver Game Annunciation Blue   TS 
Resurrection Grammar 11:30a 12:45p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Blue Game Resurrection Green   JN 
12:45p 2:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Red Game IHM    
2:00p 3:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Green Game St. Augustine-Larchmont Green was 12/8. was 3:45.    
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> IHM White Game St. Patrick-Armonk Green    
2:00p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM White Game Our Lady of Mercy White CENT   GD 
3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> IHM Game Holy Rosary    
4:15p 5:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> IHM Blue Game St. Ann-Ossining CENT   GD 
Transfiguration 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Transfiguration Game Holy Name-Croton CENT    
10:15a 11:30a  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Game OLPH-Pelham Blue   CP 
11:30a 12:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 3 Div> Transfiguration Game Ann Seton   MH 
12:45p 2:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 2 Div> Transfiguration Game Holy Innocent White    
IC-Tuckahoe 1:00p 2:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe White Game St. Joseph-Bronxville White   AC 
2:00p 3:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> IC-Tuckahoe Blue Game St. Gregory Gold    
3:00p 4:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game St. Gregory   AC 
4:00p 5:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> IC-Tuckahoe White Game Our Lady of Mercy Black CENT   AC 
5:15p 6:30p  >High School>10th Grade JV Boys Div> IC-Tuckahoe Blue Game Holy Family   AC 
6:30p 7:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > IC-Tuckahoe White Game IC-Tuckahoe Blue   AC 
Holy Name-Valhalla 1:00p 2:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 4 Div> Holy Name-Valhalla White Game Sacred Heart-Hartsdale Was 11/25  TD 
6:45p 8:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
Mt Pleasant Com Center 4:30p 5:45p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 3 Div> Holy Name-Valhalla Blue Game Ann Seton   MH 
5:45p 7:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla White Game Transfiguration   TD 
Our Lady of Sorrows 9:30a 10:45a  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game Resurrection Blue   TG 
10:45a 12:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Game St. Augustine-Larchmont White    
2:30p 3:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > Our Lady of Sorrows Game Annunciation Blue    
3:45p 5:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Game Our Lady of Loretto Pushed back from 12pm, same day  JM 
 Sun 01/20/2019 StartFinishOfclDivisionTeamTypeOpponentNote By 
OLPH-Ardsley 1:30p 2:45p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game Holy Rosary   RM 
2:45p 4:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> OLPH Ard/St Matthew OLPH Game IHM   RM 
St. Patrick-Bedford 4:15p 5:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> St. Patrick-Bedford Game Sacred Heart-Hartsdale Weather Closure - Reschedule  RM 
6:45p 8:00p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. Patrick-Bedford Game IC-Tuckahoe Blue Weather Closure - Reschedule  RM 
St. Joseph-Bronxville 2:00p 3:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> St. Joseph-Bronxville Blue Game Holy Name-New Rochelle Blue   TZ 
3:00p 4:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Blue Div> St. Joseph-Bronxville Game OLPH-Pelham   DH 
5:00p 6:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys A Div> St. Joseph-Bronxville Game St. Mary-Katonah   DH 
6:15p 7:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Blue Div> St. Joseph-Bronxville White Game St. Joseph-Bronxville Blue   TC 
7:30p 8:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game Chapel School CENT   DH 
8:30p 9:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Joseph-Bronxville Game Holy Name-New Rochelle Gold CENT    
St. James-Carmel 9:00a 10:15a  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> St. James Game St. Augustine-Ossining Blue   RM 
3:15p 4:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 4 Div> St. James Red Game St. Augustine-Ossining Blue   RM 
St. Columbanus 6:00p 7:15p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Columbanus CENT Game IC-Irvington Played 1/27  RM 
Annunciation 9:00a 10:15a  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> Annunciation Blue Game Holy Name-New Rochelle   JC 
10:15a 11:30a  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Annunciation Blue Game Transfiguration Gold   MB 
11:30a 12:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Annunciation Gold Game St. Augustine-Larchmont Green   VM 
12:45p 2:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Annunciation Gold Game Our Lady of Sorrows   TG 
2:00p 3:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Annunciation Blue Game St. Patrick-Armonk   TB 
3:15p 4:30p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> Annunciation Blue Game Resurrection Silver   TS 
4:30p 5:45p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 1 Div > Annunciation Blue Game Our Lady of Sorrows    
5:45p 7:00p  >High School>10th Grade JV Boys Div> Annunciation Blue Game St. Patrick-Armonk White    
8:15p 9:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Annunciation Blue Game St. Augustine-Larchmont White St Augustine Forfeit  RM 
Holy Name-Croton 2:45p 4:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> Holy Name-Croton White CENT Game Annunciation Gold    
5:15p 6:30p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls A Div> Holy Name-Croton CENT Game Sacred Heart-Yonkers Forfeited by Holy Name of Croton   RM 
OLO Loretto-Garrison Sch 10:45a 12:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A4 Div> Our Lady of Loretto Game St. Lawrence   RM 
3:45p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> Our Lady of Loretto CENT Game Holy Name-Valhalla Blue   RM 
4:45p 6:00p  >8th Grade Girls>8th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Loretto CENT Game St. Patrick-Armonk Forfeit St Pats  RM 
St. Gregory-Harrison 1:15p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. Gregory Gold Game Our Lady of Mercy White CENT    
2:30p 3:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. Gregory Gold Game Our Lady of Mercy Black CENT    
3:45p 5:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys B Div> St. Gregory Game Holy Family   MB 
6:15p 7:30p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> St. Gregory Game Holy Family Blue    
Holy Rosary-Hawthorne 1:00p 2:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> Holy Rosary White Game St. Joseph-Bronxville White    
2:15p 3:30p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys B Div> Holy Rosary Game Transfiguration   BH 
IC-Irvington 1:15p 2:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> IC-Irvington Game St. Patrick-Armonk White   MR 
2:30p 3:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> IC-Irvington Game Chapel School CENT   JM 
Harvey Sch-St John&Mary 1:45p 3:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> St. John and Mary Game Our Lady of Loretto White   RM 
3:00p 4:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. John and Mary Game Holy Name-New Rochelle CENT   RM 
St. Mary-Katonah 1:00p 2:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls AB Div> St. Mary-Katonah Game All Saints White   MV 
2:15p 3:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys B1 Div> St. Mary-Katonah Game IC-Tuckahoe Blue    
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls A Div> St. Mary-Katonah Blue Game Annunciation Blue    
St. Augustine-Larchmont 12:00p 1:15p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Larchmont White Game Holy Name-Valhalla White   TD 
1:15p 2:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Augustine-Larchmont Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
2:30p 3:45p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> St. Augustine-Larchmont Game St. Patrick-Bedford Weather Closure - Reschedule  RM 
St. John and Paul 12:30p 1:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> St. John and Paul Red Game IHM    
1:45p 3:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John and Paul Game Holy Innocent White   JM 
4:15p 5:30p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John and Paul Red Game St. Theresa Weather Closure - Reschedule  RM 
5:30p 6:45p  >High School>9th-10th Grade JV Girls > St. John and Paul Game IC-Tuckahoe White   AC 
6:45p 8:00p  >High School>9th Grade JV Boys Div> St. John and Paul Red Game St. John and Mary   BH 
St. Johns-Mahopac 1:30p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> St. John-Mahopac Blue Game St. Patrick-Armonk Green   GM 
2:30p 3:30p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> St. John-Mahopac Game Ann Seton Blue    
5:30p 6:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John-Mahopac Game St. Augustine-Ossining Blue Was 2/3. Reschedule  RM 
Henry Hud HS-All Saints 4:00p 5:15p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Blue Div> All Saints White CENT Game Our Lady of Mercy White CENT Weather Closure  RM 
4:00p 5:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys A Div> All Saints White Game St. Patrick-Bedford Weather Closure  MV 
Holy Family-New Rochelle 12:00p 1:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> Holy Family Gold Game OLPH-Pelham Was 3:30pm  JR 
2:15p 3:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 1 Div> Holy Family Game St. Gregory    
3:30p 4:45p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> Holy Family Blue Game Sacred Heart-Patterson White Cancelled by SH  CA 
4:45p 6:00p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> Holy Family Gold Game St. Patrick-Armonk Green    
St. Ann-Ossining 4:00p 5:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B2 Div> St. Ann-Ossining CENT Game St. Lawrence Weather Closure - Reschedule  LM 
5:15p 6:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Blue Div> St. Ann-Ossining CENT Game Sacred Heart-Hartsdale Was 12/1. Weather Closure - Reschedule  LM 
St. Augustine-Ossining 12:30p 1:45p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Lawrence Weather Closure - Reschedule  RM 
5:30p 6:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 4 Div> St. Augustine-Ossining Blue Game St. Patrick-Armonk Weather Closure - Reschedule  RM 
Sacred Heart-Patterson 12:00p 1:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Sacred Heart-Patterson Game Holy Innocent Black   JM 
3:45p 5:00p  >High School>11th-12th Grade Girls Var Div> Sacred Heart-Patterson Red Game St. John and Paul   RM 
OLPH/St Catharine-Pelham 12:00p 1:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Annunciation Gold   CT 
1:00p 2:00p  >4th Grade Boys>4th Grade Boys A Div> OLPH-Pelham Game Our Lady of Mercy Black CENT   CZ 
2:00p 3:00p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Blue Div> OLPH-Pelham Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
3:00p 4:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> OLPH-Pelham Game Iona Lower School Gold    
4:15p 5:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> OLPH-Pelham Game Annunciation Gold   DR 
Corpus Christi 1:00p 2:00p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game Holy Rosary   RV 
2:00p 3:00p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco Red Game St. Patrick-Armonk    
3:00p 4:15p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John Bosco Game Holy Name-Valhalla   TD 
4:15p 5:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 2 Div> St. John Bosco White Game All Saints White Need Reschedule  RM 
5:30p 6:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John Bosco Game Holy Name-Valhalla   TD 
6:45p 8:00p  >High School>10th Grade JV Boys Div> St. John Bosco Game St. John and Paul   JM 
8:00p 9:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var1 Div> St. John Bosco Game St. John and Mary White   BH 
Resurrection Doty Gym 12:00p 1:15p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> Resurrection Blue Game St. John Bosco RELOCATE TO GYM ACROSS THE LOT  TB 
1:15p 2:30p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Blue Game OLPH-Pelham RELOCATE TO GYM ACROSS THE LOT  CG 
2:30p 3:45p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys A Div> Resurrection Black Game IC-Tuckahoe White   AC 
3:45p 5:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 1 Div> Resurrection Gold Game OLPH-Pelham   JR 
5:00p 6:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Gold Game St. John Bosco    
6:15p 7:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> Resurrection White Game St. Augustine-Larch Green CENT Weather Closure - Reschedule  RM 
Resurrection Grammar 2:30p 3:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Green Game Holy Innocent Gold    
3:45p 5:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> Resurrection Red Game Annunciation Blue was 5pm   
IHM-Scarsdale 1:00p 2:00p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A1 Div> IHM Game St. Joseph-Bronxville    
2:00p 3:00p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> IHM White Game Holy Rosary Blue   BM 
3:00p 4:00p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM White Game St. Joseph-Bronxville White Was 5pm  BC 
4:00p 5:00p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 1 Div> IHM White Game OLPH-Pelham   JD 
Ann Seton-Shrub Oak 2:00p 3:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A3 Div> Ann Seton Game Holy Innocent Black    
Transfiguration 1:00p 2:15p  >3rd Grade Girls >3rd Grade Girls A2 Div> Transfiguration Game OLPH-Pelham    
2:15p 3:30p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Transfiguration Game Holy Rosary White    
IC-Tuckahoe 1:30p 2:30p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A1 Div> IC-Tuckahoe White Game St. Vito/Holy Trinity   DC 
2:45p 3:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> IC-Tuckahoe Blue Game Holy Name-New Rochelle Gold   TZ 
3:45p 4:45p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys A Div> IC-Tuckahoe White Game St. Gregory   AC 
4:45p 6:00p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> IC-Tuckahoe Blue Game OLPH-Pelham   PN 
6:00p 7:15p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys B1 Div> IC-Tuckahoe White Game St. Augustine-Larchmont   AC 
7:15p 8:30p  >High School>9th Grade JV Boys Div> IC-Tuckahoe White Game St. Gregory   JL 
Mt Pleasant Com Center 12:30p 1:45p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A3 Div> Holy Name-Valhalla Game Ann Seton Blue   TD 
3:00p 4:15p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 2 Div> Holy Name-Valhalla Game St. Patrick-Bedford   TD 
4:15p 5:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys B Div> Holy Name-Valhalla Game Our Lady of Mercy Black CENT OLM Forfeit  RM 
Our Lady of Sorrows 1:00p 2:15p  >5th Grade Girls>5th Grade Girls C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows Game Resurrection Green    
2:15p 3:30p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 1 Div> Our Lady of Sorrows White Game St Anthonys Yonkers    
3:30p 4:45p  >6th Grade Girls>6th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Game Resurrection Blue   II 
4:45p 6:00p  >7th Grade Girls>7th Grade Girls C Orange 2 Div> Our Lady of Sorrows Game Holy Innocent White CENT   JM 
6:00p 7:15p  >High School>11th-12th Grade Boys Var2 Div> Our Lady of Sorrows Game St. John and Paul Red   JM 
St. Eugene 1:00p 2:15p  >5th Grade Boys>5th Grade Boys C Orange 2 Div> St. Eugene Game OLPH Ard/St Matthew OLPH   MS 
2:15p 3:30p  >7th Grade Boys>7th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene Game Resurrection Red    
3:30p 4:45p  >8th Grade Boys>8th Grade Boys C Orange 1 Div> St. Eugene Game Annunciation Gold   MS 
St. John the Baptist 1:00p 2:15p  >3rd Grade Boys>3rd Grade Boys A2 Div> St. John the Baptist Game Holy Family    
2:15p 3:30p  >4th Grade Girls>4th Grade Girls C Orange 1 Div> St. John the Baptist Game OLPH-Pelham Gold    
3:30p 4:45p  >6th Grade Boys>6th Grade Boys C Orange 2 Div> St. John the Baptist Game IC-Tuckahoe Blue